Ulft, Netherlands

ING steunt Stichting Welkom in Doetinchem

Regio8 | 26 februari 2016 12:24 | Aangepast op 26 februari 2016 12:24
‘’Een mooi geldbedrag wat we goed kunnen gebruiken voor onze activiteiten voor mensen op de vlucht die in POL de Kruisberg verblijven’’, reageert Baukje Nicolai namens de stichting. Welkom in Doetinchem onderneemt activiteiten met vluchtelingen die verblijven in Doetinchem. Zo worden er dankzij de inzet van vrijwilligers wedstrijden van De Graafschap bezocht en vermaken iedere twee weken een groep kinderen zich in het Land van Jan Klaassen.

‘’De gift zal uiteraard worden gebruikt om de activiteiten van de stichting nog verder uit te breiden. Thans loopt er bijvoorbeeld een project om samen te koken en te eten. Het is de bedoeling dat een groep van 15 vluchtelingen elke week gaat koken en eten met andere statushouders en Nederlandse vrijwilligers in de Topsporthal. De eerste keer was een groot succes.’’

De stichting maakt kans op nog een groter geldbedrag en roept iedereen op om te stemmen op het initiatief. Donderdag vertelde het COA bij REGIO8 al trots te zijn op de ontvangst van vluchtelingen in Doetinchem.

Lees ook

Gaanderen kijkt vooruit met nieuw dorpsplan voor komende vijf jaar

De Dorpsraad Gaanderen heeft haar nieuwe Dorpsplan ‘Umkieken naor mekaar…’ gepresenteerd. Het docume...

Aanrijding tussen scooterrijdster en fietsster nabij Velswijk, politie zoekt getuigen

Een fietsster is dinsdagmiddag aangereden door een scooterrijdster nabij Velswijk. De politie is op ...

Brand in appartementencomplex met ouderen in Winterswijk

In een appartementencomplex met ouderen in Winterswijk is dinsdagochtend brand uitgebroken. De brand...

EOD ingeschakeld na vondst verdacht pakket in Doetinchem

De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is in de nacht van maandag op dinsdag opgeroepen na d...

De Graafschap wint nipt op Sportcomplex Zoudenbalch

De Graafschap heeft maandagavond op een regenachtige sportpark Zoudenbalch met 2-3 gewonnen van Jong...

Verbod op telen van bol- en knolgewassen en snijbloemen in Lochem

Er komt in Lochem een verbod op het telen van niet-biologische sierteelt, om precies te zijn bol- en...