gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Informatie over inbraken in Varsseveld

aa4faf287628ac942b8f28440d0f9eff.jpg
Redactie REGIO8 |
"Mensen moeten ook zelf goed opletten", aldus wijkagent Gerben Boesveld tegenover Omroep Gelderland. "Wij zetten soms onopvallende mensen in om te surveilleren en er is geen Varssevelder die dan met 112 belt vanwege een verdachte situatie. Slaapt Varsseveld soms?" Varsseveld is met 25 inbraken in het afgelopen halfjaar een hotspot. In de kern Terborg werd in dezelfde periode slechts tien keer ingebroken. De politie denkt dat de gunstige ligging ten opzichte van de snelweg reden is voor de vele inbraken in Varsseveld.

In totaal bezochten ongeveer zeventig geïnteresseerden de avond. Naast tips kregen inwoners ook inzicht in de werkwijze van inbrekers. "Op maandag lijken de boeven weekend te vieren", aldus Walter van der Gevel van de gemeente Oude IJsselstreek. "Maar dat betekent niet dat ze thuis zitten. Misschien verkennen ze dan uw buurt wel."

Foto: REGIO8

Lees ook

Grensovergang2.jpg

Gemeenten aan weerszijden grens willen andere aanpak grenscontroles A3

Ongelukken, drukte in de kernen en lange files, De gemeenten Montferland, Zevenaar en Emmerich zijn er klaar mee. Ze hebben de krachten gebundeld in de vorm van een gezamenlijke brief aan de Duitse minister. Er is een duidelijk doel: de grenscontroles moeten aangepast worden.

Brand Vrachtwagen Gelselaar.jpg

Vrachtwagen uitgebrand in Gelselaar, politie vermoedt brandstichting

Een vrachtwagen is in de nacht van maandag op dinsdag aan de Bollertweg in Gelselaar volledig uitgebrand. De politie is een onderzoek gestart naar de oorzaak van de brand, mogelijk is die aangestoken.

180dfe50-b331-4cc8-8f0e-a649148e568a.jpg

Motorrijder rijdt ree aan en komt hard ten val in Vorden

Een motorrijder is in Vorden hard ten val gekomen nadat hij een overstekende ree heeft aangereden. Het slachtoffer is met onbekend letsel meegenomen naar het ziekenhuis.

De Huet 1 (003).png

Sité verduurzaamt ruim 400 woningen in Doetinchem en Gaanderen

Sité Woondiensten gaat ruim 400 woningen in de gemeente Doetinchem opknappen en verduurzamen. Veel woningen zijn toe aan energiebesparende maatregelen en bij een groot deel moeten de daken worden aangepakt. De werkzaamheden starten dit jaar.

WhatsApp Image 2026-03-10 at 13.36.40.jpeg

Geen gewonden bij kop-staartbotsing bij Laag-Keppel

Op de Wehlsedijk bij Laag-Keppel heeft dinsdagochtend een kop-staarbotsing plaatsgevonden. Bij de botsing zijn geen gewonden gevallen.

BandenBMW2.jpg

Wielen van tientallen auto's gejat na inbraak bij BMW-dealer in Doetinchem

Bij een BMW-dealer in Doetinchem zijn afgelopen weekend bij tientallen auto’s de wielen gestolen. Hoe groot de schade voor het bedrijf precies is, is op dit moment nog niet bekend.