Ulft, Netherlands

Inbrekers slaan weer toe in Bronckhorst

Bij Buurthuis D'n Draejer in Velswijk is in de nacht van zondag op maandag ingebroken. Enkele weken geleden werd er ook al ingebroken op locaties in Keijenborg, de politie ziet een trend in de gemeente Bronckhorst.
Tim Rondeel | 20 oktober 2021 11:25 | Aangepast op 20 oktober 2021 11:25
"Dat er de afgelopen periode een reeks inbraken is valt ons natuurlijk op", laat een woordvoerder van de politie weten. "Dit is bijzonder voor een rustige gemeente als Bronckhorst. De recherche doet daar onderzoek naar." De inbraak bij D'n Draejer vond tussen zondagavond 19.00 uur en maandagochtend 09.30 uur plaats. Het buurthuis is daarbij opengebroken, waardoor schade is ontstaan. De politie geeft lopende het onderzoek niet aan of er buit is gemaakt.

Eind vorige maand werd er bij de tennisvereniging en het dorpshuis in Keijenborg ingebroken. Onderdeel van het onderzoek van de politie is om te kijken of er patronen te herkennen zijn bij de inbraken in de gemeente. Naar aanleiding van de eerdere inbraken zijn nog geen verdachten aangehouden.

Foto: REGIO8

Lees ook

‘Pre-sale’ moet Montferlanders aan woning helpen in eigen dorp

Montferland heeft donderdag de eerste concrete woningbouwplannen gepresenteerd voor Nieuw-Dijk, Kild...

30-jarige Doetinchemmer veroordeeld tot celstraf voor witwassen

Een 30-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld tot acht maanden gevangenisstraf, ...

Skyzone in Doetinchem sluit definitief en maakt plaats voor sporthal

Skyzone in Doetinchem sluit permanent haar deuren en maakt plaats voor een sporthal. Na aanhoudend t...

Plavei investeert vijftig miljoen in Drieheuvelenpark ‘s-Heerenberg: ‘Ons grootste project ooit’

Nog nooit pakte woningcorporatie Plavei zo’n groot project aan. Samen met de gemeente Montferland wo...

Gelderland zoekt locatie voor nieuw hoogspanningsstation in de Achterhoek

In navolging van landelijk netbeheerder TenneT, heeft Provincie Gelderland ook plannen gepresenteerd...

Blauwtong nadert Nederland, NVWA is waakzaam

Bij een kalverhandel met 160 dieren in het Duitse Herzogenrath, vlak bij de grens bij Kerkrade, is b...