Ulft, Nederland
Terug

Inbrekers overlopen bij braakpoging in Halle

4a10e44bb985864fc1a34828527e3a91.jpg
Redactie REGIO8 |
De eigenaar van het huis betrapte het tweetal toen hij thuiskwam en werd door ze aan de kant geduwd. Een vrouw die onderweg was naar haar ouders zag de twee nog rennen richting cafetaria De Waoge. Of ze ergens een auto hebben staan en in welke richting ze verder gevlucht zijn is niet duidelijk. De politie is inmiddels gestart met een buurtonderzoek.

Vanwege deze poging tot inbraak is in Halle een Burgernetbericht verspreid om uit te kijken naar de verdachten. Het gaat om twee donkere personen van rond de 30 jaar. Beiden hebben donker haar, een van hen draagt een klein baardje. De actie heeft een paar tips opgeleverd en is inmiddels weer gestopt.
Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Lasergun0.png

Politie Oost-Nederland wijst N319 aan als projectweg na groot aantal ongevallen

De politie Oost-Nederland heeft de N319 tussen Warnsveld en Kotten in de Achterhoek bestempeld als een zogenaamde ‘Projectweg’ en gaat hier de komende tijd meer controleren, zoals langs de Zutphenseweg bij Vorden. Dit betekent dat deze weg een stuk meer verkeersongevallen heeft dan soortgelijke wegen, en dit komt door meerdere factoren.

Sporthal de Kamp Hengelo

Verduurzaamde Hengelose sporthal geopend: ‘Bouw je dit nieuw, ben je 25 miljoen euro kwijt’

De gemeente Bronckhorst wil in 2030 energieneutraal zijn. Met de verduurzaming van sporthal de Kamp in Hengelo is een nieuwe stap in die ambitie gezet. Met energielabel A+++ op zak moet het complex uit de jaren 70 nog zeker twintig jaar mee.

FransBauer0.png

Van Koningsweekend tot concert op De Vijverberg: volle evenementenagenda in Doetinchem

Muziek vanaf de kade langs de Oude IJssel, foodtrucks aan het water en een stadionconcert op De Vijverberg: Doetinchem maakt zich op voor een nieuw jaar vol evenementen. De stadsgemeente wil daarbij niet alleen vernieuwen, maar ook bijvoorbeeld het vertrouwde en feestelijke gevoel van het Koningsweekend van vorig jaar opnieuw laten herleven. Daarnaast verschijnen er sommige evenementen in een nieuw jasje.

Zwembad30.jpg

Zwembad(en) Berkelland wordt onderwerp van verkiezingsstrijd

ANALYSE | De jarenlange discussie over één, twee of zelfs vijf zwembaden wordt in Berkelland over de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart getild. Maar daarmee is voor een deel van de zittende raadsleden de kous niet af: het wordt een verkiezingsitem!

Politie handboeien 4.JPG

'Gevoelloos monster' Mark S. uit Borculo hoort jarenlange celstraf en tbs tegen zich eisen

Het Openbaar Ministerie (OM) eist een straf van 12 jaar cel en tbs met dwang voor Mark S., de 32-jarige man uit Borculo die verdacht wordt van grootschalige en jarenlange sextortion van jonge vrouwen. De officier van justitie stelde de eis op de vierde dag van de rechtszaak in Groningen.

ToerismeCampingCaravanTent0.png

Bronckhorst wil investeren in recreatie en toerisme: toeristenbelasting moet omhoog

De gemeente Bronckhorst wil meer investeren in recreatie en toerisme, blijkt uit een door hun gepresenteerde visie. Zij willen dat toeristen vaker terugkomen, langer blijven en meer besteden in de gemeente.