Ulft, Netherlands

Hybride auto gaat in vlammen op in Vragender, onderdelen vliegen over straat

Een hybride auto met een Duits kenteken is dinsdagmiddag volledig uitgebrand op straat in Vragender. Tijdens de autobrand vlogen er onderdelen uit het voertuig die onder meer zorgden voor schade aan het dak van een huis.
Redactie REGIO8 | 5 september 2023 15:14 | Aangepast op 5 september 2023 15:14
De automobilist was rond 14.15 uur onderweg naar een bruiloft toen hij op de Pastoor Scheepersstraat door weggebruikers werd gesignaleerd op de rook die uit zijn voertuig kwam. De bestuurder besloot daarop het voertuig aan de kant te zetten. Toen hij uitstapte, begon de auto flink te branden, waarbij er zelfs vlammen uit het voertuig sloegen. Ondanks de inzet van de brandweer moet het voertuig als verloren worden beschouwd.

Tijdens de brand vlogen er onderdelen uit de brandende auto. Zo kwam er een gedeelte van het voertuig via een dak terecht op de voorruit van een geparkeerde auto. Niemand is gewond geraakt bij de brand. Over de oorzaak is nog niks bekend.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Automobiliste naar ziekenhuis na botsing op boom bij Wehl

Een automobiliste is vrijdagochtend op een boom gebotst langs de weg tussen Wehl en Didam. Ze is na ...

Bestuurders naar ziekenhuis na botsing in buitengebied Varsseveld

Twee automobilisten zijn woensdagochtend op elkaar gebotst op een kruising in het buitengebied tusse...

Geen voorrang meer voor fietsers op beruchte oversteekplaats in Doetinchem

Doetinchem wil de voorrangsregeling voor fietsers veranderen bij de oversteekplaats op de Bilderdijk...

Fietsers onderuit op glad fietspad bij Kilder, meisje naar ziekenhuis

Meerdere fietsers zijn zondagavond onderuit gegaan op een glad stuk fietspad langs de Doetinchemsewe...

Brommerrijder aangereden op rotonde in Doetinchem

Een brommerrijder is dinsdagmorgen aangereden door een automobilist op een rotonde in Doetinchem. Er...

Automobilist mee met politie na aanrijding in Doetinchem

Een automobilist is vrijdagochtend op een andere auto gebotst in Doetinchem. De man is na het ongeva...