gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Huntenpop tevreden over 27e festivaleditie

bd95b13acfeb5dbd78001002678ded4f
Redactie REGIO8 |

"Dat is wel iets boven verwachting", aldus voorzitter Hajon Westerveld van Huntenpop over het bezoekersaantal. "Ik heb heel veel positieve reacties gehad", aldus Westerveld. "Mensen die blij zijn met de nieuwe barren en de opzet goed vinden." Ook de brede line-up, van de oude rockers van Golden Earring tot de jeugdige hiphop-act Broederliefde, kon het publiek volgens de voorzitter bekoren: "Ik kreeg ook heel veel enthousiaste berichten over onze programmering. Natuurlijk zijn er verbeterpuntjes, maar daardoor blijven we ook leren."

Donderdag startte het festival voor het eerst met een speciale avond voor de campinggasten. "Het begon met een beetje regen, maar het feestje was er niet minder om. We gaan wel serieus overwegen om dat weer te doen." Daarmee blijft het festival ook tijdens de 27e editie innoveren, maar de brede line-up blijft wat Westerveld betreft: "Huntenpop is van iedereen én voor iedereen, dus dan heb je ook een hele brede programmering."

Bekijk hier de aftermovie van REGIO8.

Lees ook

jANtOOROP2

Gietpannen van failliete Vulcanus naar DRU: ‘Het laatste Achterhoekse ijzer zit hieraan’

De gietpannen van de failliete ijzergieterij Vulcanus uit Langerak staan sinds kort op het DRU Industriepark in Ulft. De zware pannen werden gebruikt om gesmolten ijzer binnen de fabriek te vervoeren en zijn nu onderdeel van een expositie over de relatie tussen kunst en de Achterhoekse ijzerindustrie.

Rijnvaart extreem lage waterstand

Extreem lage Rijn trekt bekijks in Emmerich, maar beperkt toerisme bij Rees

In Emmerich is de extreem lage waterstand van de Rijn inmiddels bijna een toeristische attractie op zich. Met name dagjesmensen uit de Achterhoek komen naar de promenade om het uitzonderlijk lage water met eigen ogen te zien. Elders in de Duitse grensstreek raakt de lage Rijn het toerisme juist: grote rondvaarten vanuit Rees naar Duisburg en Nijmegen zijn geschrapt en drie van de vier veerponten in het gebied liggen uit de vaart.

Ophaalbrug Doetinchem

Energiebrug Doetinchem blijft langer dicht vanwege kabeldiefstal

De Energiebrug over de Oude IJssel in Doetinchem blijft twee weken langer dicht. Tijdens werkzaamheden zijn er elektriciteitskabels gestolen waardoor het werk nu stilligt.

Wasserbal10

Brandweer Bergh terug op Wasserballtoernooi Elten: ‘Goed voor onderlinge band’

Brandweer Bergh heeft zaterdag na zeventien jaar weer meegedaan aan het Wasserballtoernooi in het Duitse Elten. Veertien Nederlandse en Duitse brandweerkorpsen namen het tegen elkaar op tijdens het evenement, waarbij met brandslangen een grote bal in het doel van de tegenstander moet worden gespoten.

34310063-d35b-3aec-9869-b17f2849d340

De Graafschap Vrouwen onderuit bij debuut in Eredivisie

De Graafschap Vrouwen heeft hun eerste wedstrijd in de Eredivisie verloren van FC Twente. Ze gingen met 2-1 onderuit in Enschede.

Toivo Mero

Kania begint bij De Graafschap: Finse nieuwkomer nog op de bank

De Duitse spits Julian Kania begint maandag tegen Jong AZ voor het eerst in de basis bij De Graafschap. De Finse nieuwkomer Toivo Mero begint nog op de bank. Trainer Thomas Duivenvoorden wil een goede start in eigen huis beleven.