gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Huntenpop tevreden over 27e festivaleditie

bd95b13acfeb5dbd78001002678ded4f
Redactie REGIO8 |

"Dat is wel iets boven verwachting", aldus voorzitter Hajon Westerveld van Huntenpop over het bezoekersaantal. "Ik heb heel veel positieve reacties gehad", aldus Westerveld. "Mensen die blij zijn met de nieuwe barren en de opzet goed vinden." Ook de brede line-up, van de oude rockers van Golden Earring tot de jeugdige hiphop-act Broederliefde, kon het publiek volgens de voorzitter bekoren: "Ik kreeg ook heel veel enthousiaste berichten over onze programmering. Natuurlijk zijn er verbeterpuntjes, maar daardoor blijven we ook leren."

Donderdag startte het festival voor het eerst met een speciale avond voor de campinggasten. "Het begon met een beetje regen, maar het feestje was er niet minder om. We gaan wel serieus overwegen om dat weer te doen." Daarmee blijft het festival ook tijdens de 27e editie innoveren, maar de brede line-up blijft wat Westerveld betreft: "Huntenpop is van iedereen én voor iedereen, dus dan heb je ook een hele brede programmering."

Bekijk hier de aftermovie van REGIO8.

Lees ook

Busongeval Zwitserland credits Kantonspolizei Graubünden

Strafrechtelijk onderzoek naar chauffeur dodelijk Zwitsers busongeval

Naar de chauffeur van de bus die donderdag betrokken raakte bij het dodelijke ongeval in Zwitserland is een strafrechtelijk onderzoek gestart. De chauffeur wordt verdacht van meerdere gevallen van dood door schuld en lichamelijk letsel door schuld. Dat meldt de Zwitserse krant Blick maandag op basis van de Zwitserse justitie.

270600_Politie_zwaailicht_2

Touringcarbedrijf komt met statement na ernstig ongeval Zwitserland: ‘Diep geraakt’

Touringcarbedrijf Hartemink uit Eibergen heeft een statement naar buiten gebracht nadat één van hun bussen donderdag betrokken raakte bij een ernstig ongeval in Zwitserland. Bij het ongeval, waar een bus van de weg kantelde, kwamen vijf mensen om het leven, veertig passagiers raakten gewond.

WhatsApp Image 2026-09-13 at 14.09.50

Automobilist botst tegen boom in Breedenbroek

Een auto is zondagmiddag bij een eenzijdig ongeval tegen een boom gebotst in Breedenbroek. De bestuurder is ter plekke gecontroleerd door het ambulancepersoneel.

809616073_1924049878980239_8749060348880390535_n

De Graafschap Vrouwen nipt onderuit tegen ADO Den Haag

De Graafschap Vrouwen heeft zondagmiddag in eigen huis nipt verloren van ADO Den Haag met 2-3. In een gelijkopgaande wedstrijd kwamen de Superboeren tot twee keer toe terug in de wedstrijd. Uiteindelijk trok de ploeg uit Den Haag aan het langste eind.

WhatsApp Image 2026-09-11 at 16.14.17

Bisschop Ronald Cornelissen terug op vertrouwde grond tijdens Gaanderense kermis

De kermis in Gaanderen krijgt dit weekend bijzonder bezoek. Bisschop Ronald Cornelissen keert zondag terug naar zijn geboortedorp. Hij draagt in de St. Martinuskerk een speciale gildemis op vanwege het 155-jarig bestaan van schutterij St. Martinus.

WhatsApp Image 2026-09-11 at 23.43.51

De Graafschap vecht zich naar de winst in Emmen

De Graafschap heeft met 1-2 gewonnen van FC Emmen. Het was een zwaarbevochten winst op de Oude Meerdijk, maar met name door een sterke teamspirit konden de drie punten uiteindelijk worden veiliggesteld.