gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Huntenpop tevreden over 27e festivaleditie

bd95b13acfeb5dbd78001002678ded4f
Redactie REGIO8 |

"Dat is wel iets boven verwachting", aldus voorzitter Hajon Westerveld van Huntenpop over het bezoekersaantal. "Ik heb heel veel positieve reacties gehad", aldus Westerveld. "Mensen die blij zijn met de nieuwe barren en de opzet goed vinden." Ook de brede line-up, van de oude rockers van Golden Earring tot de jeugdige hiphop-act Broederliefde, kon het publiek volgens de voorzitter bekoren: "Ik kreeg ook heel veel enthousiaste berichten over onze programmering. Natuurlijk zijn er verbeterpuntjes, maar daardoor blijven we ook leren."

Donderdag startte het festival voor het eerst met een speciale avond voor de campinggasten. "Het begon met een beetje regen, maar het feestje was er niet minder om. We gaan wel serieus overwegen om dat weer te doen." Daarmee blijft het festival ook tijdens de 27e editie innoveren, maar de brede line-up blijft wat Westerveld betreft: "Huntenpop is van iedereen én voor iedereen, dus dan heb je ook een hele brede programmering."

Bekijk hier de aftermovie van REGIO8.

Lees ook

9563d98c-2c3c-49aa-89a6-599a6f8f3d25

Bestuurder scootmobiel valt op drukke weg tussen Zeddam en Etten

Een bestuurder van een scootmobiel is dinsdagmiddag ten val gekomen op de Terborgseweg tussen Etten en Zeddam. De man is ter controle meegenomen naar het ziekenhuis.

Dobbervissen30

Jespe uit Gaanderen vist zich naar Nederlandse titel: ‘Prachtig om te bereiken’

Voor de één is vissen vooral een kwestie van rustig wachten, voor Jespe Winters uit Gaanderen is het inmiddels topsport. De jonge visser kroonde zich begin september in Giethoorn tot Nederlands kampioen dobbervissen onder de twintig jaar. Zijn liefde voor de sport begon al op jonge leeftijd, toen hij zijn eerste hengel kreeg en steeds vaker aan de waterkant te vinden was.

Zelhem112

Landbouwvoertuig schiet van de weg nabij Zelhem

Een landbouwvoertuig is dinsdagmiddag van de weg geraakt tussen Velswijk en Zelhem door een lekke band. Bij het ongeval raakte niemand gewond.

SportzaalBreedenbroek0

Breedenbroek luidt noodklok over toekomst sporthal: ‘Wij vragen niet om een pot goud’

Het bestuur van de sporthal in Breedenbroek luidt de noodklok. Er is een flink geldbedrag nodig om de vijftig jaar oude sporthal überhaupt open te kunnen houden. De staat van het gebouw is volgens secretaris Margriet Coenders niet best.

Hennie van der Most

Landgoed Hennie van der Most levert na tientallen biedingen bijna 5,7 miljoen op

Het was één van de laatste bezittingen van de failliete ondernemer Hennie van der Most: landgoed De Haar in Gorssel. Vrijdagochtend ging het onder de hamer. De belangstelling was groot met duizenden kijkers en tientallen biedingen.

04 Oude IJsselstreek

Oude IJsselstreek onder toezicht gesteld door tekort aan asielopvang

Minister Bart van den Brink van Asiel en Migratie heeft de gemeente Oude Ijsselstreek officieel onder toezicht gesteld. Dat doet de minister bij gemeenten die niet voldoen aan de spreidingswet. Daarmee is Oude IJsselstreek de derde Achterhoekse gemeente die onder toezicht staat.