gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hulpdiensten aangevallen bij brand Heelweg

2ad9b7e57075e39e09e7877389e3b431.jpg
Redactie REGIO8 |
Het vuur ontstond omstreeks 21.30 uur in Heelweg langs de N18. Het betrof een brand in een werkplaats achter een vrijstaande woning. Vanwege de enorme vlammenzee die snel opsteeg werd het opgeschaald naar GRIP 1 melding en kwam de brandweer met meerdere ploegen en een hoogwerker. In de ruimte stonden echter gasflessen wat de vlammen zeer onvoorspelbaar maakten. De brand was zo moeilijk te bestrijden dat de brandweer zich genoodzaakt voelde om zich terug te trekken uit de ruimte en te wachten op meer wateraanvoer.

Echter, bleek het optreden van de brandweer voor de eigenaar van het pand te langzaam te gaan. Daarom viel hij de hulpdiensten tijdens hun werkzaamheden aan. Dat resulteerde in zijn arrestatie. De politie kwam met meerdere voertuigen ter plaatse om te assisteren en de dreigende situatie weg te nemen.

De N18 is afgesloten om de toevoer van extra blusvoertuigen te kunnen garanderen en chaos op de weg te voorkomen. De hele boerderij inclusief werkplaats moet als verloren beschouwd worden. Het gaat nog lange tijd duren voor de brandweer het vuur kan blussen. Er zijn geen gewonden gevallen bij de brand, zowel menselijk als dierlijk.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Fristivoordeschapen0.jpg

Het houdt niet op bij kinderboerderij Didam: lammetje krijgt drinkyoghurt

Na beschimmeld eten, hondenpoep en zelfs gedumpte dieren binnen de hekken van kinderboerderij Didam, is er nu een nieuw dieptepunt bereikt. Op camerabeelden is te zien hoe een ouder en een kind drinkyoghurt aan een lammetje geven. In dit geval kon er nog ingegrepen worden.

__2.jpg

Doetinchem wil Spoorzone transformeren tot groen stadsdistrict met duizenden woningen

De Spoorzone in Doetinchem moet een compleet nieuw stadsdeel met duizenden woningen en werkplekken worden. Als het aan gemeente Doetinchem ligt, verandert het gebied in de komende jaren in ‘het nieuwe visitekaartje’ van de stadsgemeente.

Verkeersbord wegafsluting.jpeg

Gemeente Lochem start herinrichting Ampsenseweg: 'Ook verkeersveiligheid verbeteren'

De gemeente Lochem start vanaf volgende week aan de herinrichting van de Ampsenseweg in Lochem. De weg wordt in delen afgesloten.

ICER IJzer.png

Oude IJsselstreek trekt portemonnee voor opslag collectie IJzermuseum Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek springt financieel bij om te voorkomen dat de collectie van het Nederlands IJzermuseum tussen wal en schip raakt. Het college trekt 20.000 euro uit voor de opslag van de collectie én een onderzoek naar welke stukken echt museumwaardig zijn.

WhatsApp Image 2026-05-23 at 15.00.16.jpeg

De Graafschap Vrouwen gehuldigd op festival Achterland

Onder luid applaus betraden de speelsters en staf van De Graafschap Vrouwen zaterdagmiddag het podium van Festival Achterland. Daar werd het team feestelijk gehuldigd na het historische seizoen waarin promotie naar de eredivisie werd afgedwongen.

Screenshot 2026-05-23 09.29.02.png

Festival Achterland viert 15 jaar feest in Doetinchem

Achterland viert van donderdag tot en met maandag de vijftiende editie van het festival aan de Oude IJssel in Doetinchem. Dit jaar is er voor het eerst een brug over het water en die valt volgens de organisatie in de smaak. De vrijdagavond was bomvol.