gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hulpdiensten aangevallen bij brand Heelweg

2ad9b7e57075e39e09e7877389e3b431.jpg
Redactie REGIO8 |
Het vuur ontstond omstreeks 21.30 uur in Heelweg langs de N18. Het betrof een brand in een werkplaats achter een vrijstaande woning. Vanwege de enorme vlammenzee die snel opsteeg werd het opgeschaald naar GRIP 1 melding en kwam de brandweer met meerdere ploegen en een hoogwerker. In de ruimte stonden echter gasflessen wat de vlammen zeer onvoorspelbaar maakten. De brand was zo moeilijk te bestrijden dat de brandweer zich genoodzaakt voelde om zich terug te trekken uit de ruimte en te wachten op meer wateraanvoer.

Echter, bleek het optreden van de brandweer voor de eigenaar van het pand te langzaam te gaan. Daarom viel hij de hulpdiensten tijdens hun werkzaamheden aan. Dat resulteerde in zijn arrestatie. De politie kwam met meerdere voertuigen ter plaatse om te assisteren en de dreigende situatie weg te nemen.

De N18 is afgesloten om de toevoer van extra blusvoertuigen te kunnen garanderen en chaos op de weg te voorkomen. De hele boerderij inclusief werkplaats moet als verloren beschouwd worden. Het gaat nog lange tijd duren voor de brandweer het vuur kan blussen. Er zijn geen gewonden gevallen bij de brand, zowel menselijk als dierlijk.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Tomesen10.jpg

Prijsstijging eieren trekt Achterhoekers naar lokale boeren

Wie tijdens de Paasdagen een brunch wil met een traditioneel eitje, merkt dat direct in de portemonnee. Uit een recente prijspeiling van de Consumentenbond blijkt dat de prijs per ei de afgelopen jaren aanzienlijk is gestegen. Boeren in de gemeente Doetinchem merken dit ook in de klandizie, doordat klanten rechtstreeks bij de boer hun eieren kopen.

WhatsApp Image 2026-04-03 at 14.09.03.jpeg

Weerboer Gerrit voorspelt een paasweekend met wisselvallig weer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit Meddo voorspelt de weerboer wisselvallige dagen. Vanaf tweede paasdag wordt het weer beter.

Tuinbeurs20.png

Tuinbeurs Ulft na twee jaar weer op de agenda: ‘Zin om de schouders eronder te zetten’

Na twee jaar afwezigheid keert de tuinbeurs van Maurits Heebink terug op het DRU Industriepark. Reden van de afwezigheid was de overvolle agenda’s van de hoveniers. Heebink heeft het gevoel dat er weer ruimte is om deel te nemen aan de beurs.

kunstwandelroute30.jpg

Kunstwandelroute voor de tweede keer in ’s-Heerenberg: ‘Zelfs beter dan Hummelo’

Voor het tweede jaar strijkt de kunstwandelroute neer rond Kasteel Huis Bergh. Deze editie is een feestelijke voor de organisatie, ze doen het voor de 25e keer. Eerder vond het evenement plaats in Hummelo, maar door problemen met de landgoedeigenaar moesten ze uitwijken. Voor deze editie heeft de organisatie nog wel een cheque van de gemeente Bronckhorst meegekregen.

PAASVUUR.jpg

Traditie onder druk; toch nog tachtig paasvuren in de Achterhoek

Op verschillende plekken in de Achterhoek worden dit weekend traditiegetrouw paasvuren ontstoken. Deze traditie staat echter onder druk. Waar het noorden van de Achterhoek nog tientallen vuren kent, zijn in het zuiden sterke verminderingen of is zelfs het volledig verdwijnen van paasvuren te zien.

lochem.png

Advies voor Lochem: Gemeentebelangen, PRO en VVD aan de bak met coalitieakkoord

Gemeentebelangen, PRO Lochem en de VVD gaan proberen om een coalitie te vormen in Lochem. Dit naar aanleiding van het advies dat informateur Henk Gossink donderdagavond presenteerde tijdens een extra raadsvergadering.