gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hulpdiensten aangevallen bij brand Heelweg

2ad9b7e57075e39e09e7877389e3b431
Redactie REGIO8 |
Het vuur ontstond omstreeks 21.30 uur in Heelweg langs de N18. Het betrof een brand in een werkplaats achter een vrijstaande woning. Vanwege de enorme vlammenzee die snel opsteeg werd het opgeschaald naar GRIP 1 melding en kwam de brandweer met meerdere ploegen en een hoogwerker. In de ruimte stonden echter gasflessen wat de vlammen zeer onvoorspelbaar maakten. De brand was zo moeilijk te bestrijden dat de brandweer zich genoodzaakt voelde om zich terug te trekken uit de ruimte en te wachten op meer wateraanvoer.

Echter, bleek het optreden van de brandweer voor de eigenaar van het pand te langzaam te gaan. Daarom viel hij de hulpdiensten tijdens hun werkzaamheden aan. Dat resulteerde in zijn arrestatie. De politie kwam met meerdere voertuigen ter plaatse om te assisteren en de dreigende situatie weg te nemen.

De N18 is afgesloten om de toevoer van extra blusvoertuigen te kunnen garanderen en chaos op de weg te voorkomen. De hele boerderij inclusief werkplaats moet als verloren beschouwd worden. Het gaat nog lange tijd duren voor de brandweer het vuur kan blussen. Er zijn geen gewonden gevallen bij de brand, zowel menselijk als dierlijk.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

BrandBeltrum

Brandweer blust brandend afval op akker in Beltrum

De brandweer heeft maandag een beginnende brand op een akker in Beltrum weten te blussen. Er is een onderzoek gestart naar de oorzaak.

FayeWissing0

Faye (16) uit Braamt is Miss Teenager Netherlands: ‘Had dit echt niet verwacht’

De 16-jarige Faye Wissing uit Braamt mag zich het komende jaar Miss Teenager Netherlands noemen. Ze won in Veenendaal de grote finale en eindigde als nummer één van zo’n vierhonderd aanmeldingen. Toen ze te horen kreeg dat ze had gewonnen, wist ze niet wat haar overkwam.

lichtenvoorde112

Automobilist gewond bij eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde is een persoon gewond geraakt. De automobilist kwam in de berm terecht waardoor hij onder andere een boom ramde.

Snelle

Deze artiesten treden op bij Thuis Bij Snelle Festival

Guus Meeuwis, Kraantje Pappie en Miss Montreal treden volgend jaar op in recreatiegebied Bussloo tijdens het Thuis Bij Snelle Festival. Het is de tweede editie van het eendaagse festival van de Gorsselse artiest Snelle.

JETTEN

VNG Jaarcongres strijkt neer in de Achterhoek: ‘Geweldig voor de hele regio’

De Achterhoek is dit jaar het decor van het jaarlijkse VNG-congres. Duizenden bestuurders uit het hele land komen twee dagen samen om te netwerken en belangrijke thema’s te bespreken. Onder hen zijn koningin Máxima en minister-president Rob Jetten. Zij werden ontvangen met typisch Achterhoekse tradities, met onder meer een fanfare, de Slag om Grolle en het bloemencorso.

Neede Parallelweg 90 Oekraïners

Inspreekster na benoeming nieuwe wethouder asielopvang: ‘Top! Aan het werk nu. Gefeliciteerd.’

De inspreekster tegen de komst van een opvang voor ontheemde Oekraïners in Neede feliciteerde de nieuwe wethouder Erwin Versteeg op site van Nieuws uit Berkelland na diens benoeming. ‘Top! Aan het werk nu. Gefeliciteerd.’, aldus Claudia Eikelboom-Steinhoff.