Ulft, Netherlands

Hootchie Koe richt vizier al op derde editie

Regio8 | 15 mei 2017 11:10 | Aangepast op 15 mei 2017 11:10

‘’Het was hartstikke gezellig, een mooie sfeer en gelukkig droog’’, vertelt organisator Joost de Gier over het weekend waarin de slechte weersvoorspelling niet werd waargemaakt. ‘’Een paar druppeltjes, maar het is mooi voorbij getrokken. Aan de weersverwachtingen is niet voldaan, maar aan onze verwachtingen qua sfeer, gezelligheid en muziek wel!’’

Het exacte bezoekersaantal is maandagochtend nog niet bekend. ‘’Het terrein was wat compacter dan vorig jaar, maar ik denk net iets meer dan vorig jaar.’’ Bezoekers prijzen de sfeer van het knusse festival rondom ’t Hofshuus in Varsseveld. De festivalgangers zagen onder meer Dilana, Stonegood en Mooi Wark.

Derde editie
De organisatie wil na de sfeervolle editie van 2017 snel het vizier richten op de derde editie. ‘’Er zijn altijd dingen die beter kunnen, maar dat maakt niet uit want volgend jaar gaat het weer iets beter. Wij ons betreft gaan we voor de derde editie, we gaan evalueren en kijken wat de gemeente er van zegt en dan kijken wat er mogelijk is’’, sluit de ambitieuze festivalorganisator af.

REGIO8 zendt maandagavond een uitgebreid sfeerverslag uit van Hootchie Koe 2017.

Foto: REGIO8 / Hotspots Achterhoek

Lees ook

Hans Boxem maakt rentree in politiek Berkelland

Hans Boxem, voormalig wethouder, raadslid én gedeputeerde van de Provincie Gelderland, maakt zijn re...

Weer explosies in Doetinchem: schade aan zeven woningen

In de nacht van maandag op dinsdag zijn er weer explosies geweest in Doetinchem. Bij zeven woningen ...

Reiger Suspension uit Hengelo vertrekt met eigen servicetruck naar Dakar Rally

Reiger Suspension uit Hengelo reist dinsdag met hun eigen servicetruck af naar Barcelona, om vervolg...

Fietser gewond na aanrijding met automobiliste, laagstaande zon speelt rol

Een automobiliste heeft dinsdagmiddag twee fietsers over het hoofd gezien in Silvolde, met een aanri...

Kerstmarkten in Duitsland blijven inzetten op extra veiligheid

Veel Duitse steden zetten fysieke barrières in om aanvallen met voertuigen te voorkomen. In de deels...

Geen gewonden bij kop- staartbotsing in Doetinchem

Bij een kop- staartbotsing op de Europaweg in Doetinchem zijn dinsdagochtend drie auto’s op elkaar g...