Ulft, Netherlands

Hooibalen in brand op boerderij in Mariënvelde

Bij een boerderij in Mariënvelde is dinsdagmiddag brand ontstaan in een stapel met hooibalen. Er is geen uitbreidingsgevaar voor omliggende panden.
Tim Rondeel | Redactie REGIO8 | 16 augustus 2022 15:27 | Aangepast op 16 augustus 2022 15:27
De brand ontstond rond 14.30 uur op een boerenerf aan de Trekkersweg. De stapel met hooibalen stond tussen een maïsveld en een schuur in. De brandweer is ter plaatse gekomen met meerdere voertuigen, waaronder een kraan, om de brand te blussen. De balen worden uit elkaar gehaald om het vuur te doven.

De mogelijke oorzaak van de brand lijkt broei te zijn. De nabijgelegen schuur en het maïsveld lopen beiden geen gevaar meer.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Kaars mogelijke oorzaak brand in flat Doetinchem

In een flat aan de Caenstraat in Doetinchem is zondagavond brand ontstaan. Een kaars op een kandelaa...

Woonboerderij met rieten dak in Ruurlo volledig verwoest door brand

Een woonboerderij aan de Kaaldijk in Ruurlo is zondagavond rond 20.00 uur volledig in vlammen opgega...

Politie bouwt ‘powerbank ter grootte van een zeecontainer’ voor grensregio

Wat gebeurt er als bij een grote brand, storm, stroomstoring of grensoverschrijdende ramp ineens de ...

Grote zwarte rookwolken bij uitslaande brand schuur Halle

In een net verbouwde schuur in Halle woedt vrijdagmiddag een flinke brand. De zwarte rook is tot in ...

Woningbrand aan Aaltenseweg in Lichtenvoorde

Aan de Aaltenseweg in Lichtenvoorde is zondagmiddag de brandweer gealarmeerd voor een woningbrand. B...

Fietser gewond bij aanrijding op Liemersweg in Doetinchem

Een fietser is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een auto. Het ongeval gebeurde o...