Ulft, Netherlands

Hiddink naar Afrika

Regio8 | 15 juni 2015 16:12 | Aangepast op 15 juni 2015 16:12
Hiddink heeft voor drie jaar getekend bij de Ethiopische voetbalclub Saint George. "Het is de grootste club van Ethiopie. Ze worden bijna ieder jaar kampioen. Ze hebben de ambitie uitgesproken om ook in Afrika zelf wat meer op de kaart te zetten. Daar ga ik mijn best voor doen." Eerder was Hiddink ook al werkzaam in Rwanda en Ghana.

Nu gaat Hiddink zich richten op de jeugd. "Ze hebben daar een heel nieuw complex aangelegd waar ik leiding aan ga geven", zegt de Achterhoeker. "Van daaruit gaan we kijken of we de Ethiopische talenten aan ons kunnen binden en aanvoer naar het eerste elftal kunnen realiseren."

De Graafschap kan eventueel ook vruchten plukken van de nieuwe baan van Hiddink. "Dat zou inderdaad leuk zijn. Er zit heel veel talent in Afrika. Dat heb ik al gezien in Rwanda en Ghana. Ik ga nu het talent in Ethiopië bekijken. Wie weet, misschien zit daar nog toekomst in, maar ik ga in eerste instantie opleiden voor mijn eigen club Saint George. Dan zien we wel weer verder."

Lees ook

Opvanglocaties komen er: Bronckhorst wijkt af van omgevingsplan

De gemeente Bronckhorst wijkt af van het omgevingsplan, voor de komst van twee asielopvangen in de g...

Montferland Halve Marathon met wereldtoppers aan de start

De kersverse Montferland Halve Marathon krijgt 18 januari ware wereldtoppers aan de start. Niemand m...

Geboren boerenzoon en autosponsor groeit uit tot ware Superboer

Dolblij was hij. Met zijn Saxootje, van garage Ruesink. Aankomend talent Martijn Meerdink reed een j...

Inzamelingsactie gestart voor familie uit Ruurlo na verwoestende brand

Nadat het huis van de familie Buunk uit Ruurlo afgelopen zondagavond in vlammen opging, is buurtvere...

Doetinchemse coffeeshop langer dicht na tweede explosie

Coffeeshop Magic in Doetinchem blijft nog zeker twee maanden gesloten. Dat heeft burgemeester Mark B...

Achterhoekse stationwc’s gaan tijdelijk op slot

Op zeven Achterhoekse stations gaan de wc’s na 20.00 uur op slot vanuit veiligheidsoverwegingen. Op ...