Ulft, Netherlands

Hiddink naar Afrika

Regio8 | 15 juni 2015 16:12 | Aangepast op 15 juni 2015 16:12
Hiddink heeft voor drie jaar getekend bij de Ethiopische voetbalclub Saint George. "Het is de grootste club van Ethiopie. Ze worden bijna ieder jaar kampioen. Ze hebben de ambitie uitgesproken om ook in Afrika zelf wat meer op de kaart te zetten. Daar ga ik mijn best voor doen." Eerder was Hiddink ook al werkzaam in Rwanda en Ghana.

Nu gaat Hiddink zich richten op de jeugd. "Ze hebben daar een heel nieuw complex aangelegd waar ik leiding aan ga geven", zegt de Achterhoeker. "Van daaruit gaan we kijken of we de Ethiopische talenten aan ons kunnen binden en aanvoer naar het eerste elftal kunnen realiseren."

De Graafschap kan eventueel ook vruchten plukken van de nieuwe baan van Hiddink. "Dat zou inderdaad leuk zijn. Er zit heel veel talent in Afrika. Dat heb ik al gezien in Rwanda en Ghana. Ik ga nu het talent in Ethiopië bekijken. Wie weet, misschien zit daar nog toekomst in, maar ik ga in eerste instantie opleiden voor mijn eigen club Saint George. Dan zien we wel weer verder."

Lees ook

Dilemma wethouder, of raad Berkelland plekken voor verlichte fietsroutes wil aanwijzen

Wethouder Ria Leliveld van Berkelland erkent ruiterlijk voor een dilemma te staan: ze wil de veiligh...

Doetinchem wijst nieuw pand nabij binnenstad aan voor opvang dak- en thuislozen

De gemeente Doetinchem heeft een nieuwe voorkeurslocatie aangewezen voor de permanente opvang van da...

Carnavalshits op maat: Michel Wolsink helpt verenigingen aan hun kraker

Zelf doet hij niet mee met de Kachelhöltjes carnavalskrakertrofee, maar tóch is hij er elk jaar bij ...

Bestuurder overleden na eenzijdig ongeval nabij Doetinchem

Een automobilist is maandagmiddag overleden na een ernstig ongeval in het buitengebied van Doetinche...

Twee auto’s flink beschadigd bij kop-staartaanrijding in Zeddam

Bij een kop-staartaanrijding op de Terborgseweg in Zeddam zijn twee auto’s flink beschadigd geraakt....

Spits Theodoridis verlaat De Graafschap al na half jaar

De Griekse spits Dimitrios Theodoridis laat de Achterhoek na slechts een half seizoen weer achter zi...