gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Henk de Jong nieuwe trainer De Graafschap

fcb8b725d9edd3acc73a46f2f6522268
Redactie REGIO8 |
"Met Henk halen we een bevlogen trainer binnen, die prima past bij de identiteit van De Graafschap", aldus technisch manager Peter Hofstede van de Doetinchemse voetbalclub. "Hij heeft de afgelopen jaren als trainer laten zien wat hij kan, zowel op het veld als in de media. Het feit dat de directeur van FC Groningen, Hans Nijland, niet zo blij was dat wij Henk graag wilden contracteren, geeft aan dat hij ook daar in de organisatie waardevol is. Gelukkig zijn we er met FC Groningen prima uitgekomen."

De Jong is vooral bekend van zijn driejarige periode bij Cambuur Leeuwarden. In zijn derde seizoen bij de Friese voetbalclub vertrok hij uiteindelijk vanwege tegenvallende resultaten. De afgelopen periode was hij als commercieel medewerker in dienst van FC Groningen. Hij tekent bij De Graafschap een contract tot juni 2018. Per 1 januari treedt De Jong in dienst bij de Superboeren. De komende wedstrijden tegen MVV Maastricht en Almere City zit Jan Oosterhuis nog op de bank.

Familie De Jong trots op stap
"De familie De Jong is ontzettend trots", zo laat Henk de Jong zelf weten. "De Graafschap is natuurlijk een geweldige club om voor te werken. De club stond bij mij hoog op het verlanglijstje. De Graafschap wordt in het hele land gevolgd vanwege die unieke sfeer en de grote en fanatieke achterban. Ik heb er erg veel zin in. De komende periode ga ik met diverse mensen van de club in gesprek. Ik maak mijn werk bij FC Groningen netjes af en daarna kom ik direct naar Doetinchem. Ik kan niet wachten om aan de slag te gaan. We gaan er nog iets van maken dit seizoen."
Foto: REGIO8

Lees ook

LivingSatues20

Extreme hitte zet streep door Kids Living Statues: ‘Willen we kinderen niet aandoen’

Met temperaturen ruim boven de 30 graden en een gevoelstemperatuur die mogelijk zelfs oploopt tot boven de 40 graden, heeft de organisatie van het Living Statues-weekend in Doetinchem een moeilijke beslissing moeten nemen. Kids Living Statues, dat zaterdag op het programma stond, gaat niet door. Volgens de organisatie staat de gezondheid van de deelnemers voorop.

WhatsApp Image 2026-06-23 at 12.17.55

Vrouw met rollator valt in vijver bij Ruimzicht in Doetinchem

Een vrouw op leeftijd is dinsdagmiddag met een rollator in de vijver terecht gekomen bij Villa Ruimzicht. De vrouw heeft vervuild vijverwater binnengekregen en moet voor controle mee naar het ziekenhuis.

WhatsApp Image 2026-06-23 at 00.11.27

Grote brand in ijzergieterij in Isselburg, geen gewonden

Bij een grote brand in een opslaghal van een ijzergieterij in het Duitse grensplaatsje Isselburg zijn maandagavond geen gewonden gevallen. Hoe de brand heeft kunnen ontstaan is nog niet duidelijk.

Glowmovies Boek30

Glowmovies trekt meer dan honderd jonge fans naar Doetinchem: 'Lezen is ook gezond'

Fans van het YouTube-kanaal Glowmovies kwamen zaterdag naar kinderboekwinkel Meester Mokka in Doetinchem. Het populaire Limburgse duo Rik Kleeven en Jesper Weijs, dat meer dan een miljoen abonnees heeft, signeerde daar hun nieuwe boek 'Rik en Jesper en de frikandelbroodjescrisis'. Met hun boek hopen ze vooral kinderen weer vaker aan het lezen te krijgen.

WhatsApp Image 2026-06-23 at 08.30.27

Auto uitgebrand in Varsseveld, sporthal en bestelbus ook schade

Een geparkeerde auto is in de nacht van maandag op dinsdag volledig uitgebrand in Varsseveld. Door de brand raakten ook een bestelbus en de deur van de sporthal beschadigd.

Graafschap stadion

De Graafschap zonder uitsupporters aan seizoenstart tegen Helmond Sport

De Graafschap speelt op 9 augustus de eerste wedstrijd van het seizoen, maar moet dat doen zonder uitsupporters. De Doetinchemse club is akkoord gegaan met een aantal schikkingsvoorstellen van de aanklager betaald voetbal, naar aanleiding van vuurwerk tijdens de uit- en thuiswedstrijd in de play-offs tegen Almere City FC.