gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Henk de Jong nieuwe trainer De Graafschap

fcb8b725d9edd3acc73a46f2f6522268
Redactie REGIO8 |
"Met Henk halen we een bevlogen trainer binnen, die prima past bij de identiteit van De Graafschap", aldus technisch manager Peter Hofstede van de Doetinchemse voetbalclub. "Hij heeft de afgelopen jaren als trainer laten zien wat hij kan, zowel op het veld als in de media. Het feit dat de directeur van FC Groningen, Hans Nijland, niet zo blij was dat wij Henk graag wilden contracteren, geeft aan dat hij ook daar in de organisatie waardevol is. Gelukkig zijn we er met FC Groningen prima uitgekomen."

De Jong is vooral bekend van zijn driejarige periode bij Cambuur Leeuwarden. In zijn derde seizoen bij de Friese voetbalclub vertrok hij uiteindelijk vanwege tegenvallende resultaten. De afgelopen periode was hij als commercieel medewerker in dienst van FC Groningen. Hij tekent bij De Graafschap een contract tot juni 2018. Per 1 januari treedt De Jong in dienst bij de Superboeren. De komende wedstrijden tegen MVV Maastricht en Almere City zit Jan Oosterhuis nog op de bank.

Familie De Jong trots op stap
"De familie De Jong is ontzettend trots", zo laat Henk de Jong zelf weten. "De Graafschap is natuurlijk een geweldige club om voor te werken. De club stond bij mij hoog op het verlanglijstje. De Graafschap wordt in het hele land gevolgd vanwege die unieke sfeer en de grote en fanatieke achterban. Ik heb er erg veel zin in. De komende periode ga ik met diverse mensen van de club in gesprek. Ik maak mijn werk bij FC Groningen netjes af en daarna kom ik direct naar Doetinchem. Ik kan niet wachten om aan de slag te gaan. We gaan er nog iets van maken dit seizoen."
Foto: REGIO8

Lees ook

Waterzuivering0

Warmtenet RWZI Etten technisch haalbaar, maar Oude IJsselstreek stelt besluit opnieuw uit

Een warmtenet met warmte uit de rioolwaterzuivering (RWZI) bij Etten is technisch haalbaar, maar de gemeente Oude IJsselstreek zet voorlopig geen volgende stap. Volgens het college zijn de aansluitkosten voor inwoners nog te hoog. Toch kan de gemeente niet aangeven welk bedrag dan wél acceptabel is.

Schermafbeelding 2026-07-09 120735

Gewonde man aangetroffen in Doetinchem, politie doet onderzoekt

Een man is woensdagavond gewond aangetroffen aan de Van Starkenborghstraat in Doetinchem. Het is niet bekend hoe de man daar gewond terecht is gekomen.

0e4c8afe-3474-396a-a6d3-b9ce622352f2

Vrachtwagenheffing in Nederland is goed nieuws voor deze Duitse haven

Sinds de invoering van de vrachtwagenheffing op 1 juli kijken transportbedrijven vaker naar vervoer over water. Ook Rabelink Logistics uit Wehl verwacht meer containers via Port Emmerich te vervoeren.

Basar Önal

Doetinchemmer Basar Önal vertrekt na topseizoen bij NEC naar Lille

De 22-jarige Basar Önal uit Doetinchem vertrekt bij NEC en komt volgend jaar uit voor Ligue 1-club LOSC Lille. De Achterhoeker tekent tot 2030 bij de viervoudig landskampioen van Frankrijk.

EsbroXXL0

Lange rijen bij opening Esbro Shop XXL in Wehl: 'Wat gebeurt hier?'

Lange rijen, een volle winkel en winkelkarren die tot de rand gevuld zijn. De Esbro Shop XXL van kippenslachterij Esbro opende woensdagochtend zijn deuren in het hart van Wehl. Door de toenemende drukte was een verhuizing naar een grotere locatie onvermijdelijk. Die werd gevonden in het voormalige pand van de Boni. Al vroeg stonden klanten in de rij om onder meer hun kipproducten in te slaan.

ColaitieAkkoord0

Coalitieakkoord Bronckhorst ondertekend: compromissen op windmolens en asiel

Het heeft even geduurd, maar er is witte rook in Bronckhorst. Als laatste Achterhoekse gemeente is er woensdag een coalitieakkoord gepresenteerd. Gemeentebelangen Bronckhorst (GBB), VVD, D66 en PRO moesten op cruciale onderwerpen de nodige compromissen sluiten.