gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Henk de Jong nieuwe trainer De Graafschap

fcb8b725d9edd3acc73a46f2f6522268.jpg
Redactie REGIO8 |
"Met Henk halen we een bevlogen trainer binnen, die prima past bij de identiteit van De Graafschap", aldus technisch manager Peter Hofstede van de Doetinchemse voetbalclub. "Hij heeft de afgelopen jaren als trainer laten zien wat hij kan, zowel op het veld als in de media. Het feit dat de directeur van FC Groningen, Hans Nijland, niet zo blij was dat wij Henk graag wilden contracteren, geeft aan dat hij ook daar in de organisatie waardevol is. Gelukkig zijn we er met FC Groningen prima uitgekomen."

De Jong is vooral bekend van zijn driejarige periode bij Cambuur Leeuwarden. In zijn derde seizoen bij de Friese voetbalclub vertrok hij uiteindelijk vanwege tegenvallende resultaten. De afgelopen periode was hij als commercieel medewerker in dienst van FC Groningen. Hij tekent bij De Graafschap een contract tot juni 2018. Per 1 januari treedt De Jong in dienst bij de Superboeren. De komende wedstrijden tegen MVV Maastricht en Almere City zit Jan Oosterhuis nog op de bank.

Familie De Jong trots op stap
"De familie De Jong is ontzettend trots", zo laat Henk de Jong zelf weten. "De Graafschap is natuurlijk een geweldige club om voor te werken. De club stond bij mij hoog op het verlanglijstje. De Graafschap wordt in het hele land gevolgd vanwege die unieke sfeer en de grote en fanatieke achterban. Ik heb er erg veel zin in. De komende periode ga ik met diverse mensen van de club in gesprek. Ik maak mijn werk bij FC Groningen netjes af en daarna kom ik direct naar Doetinchem. Ik kan niet wachten om aan de slag te gaan. We gaan er nog iets van maken dit seizoen."
Foto: REGIO8

Lees ook

KledingbankDoetinchem.jpeg

Open dag Kledingbank Doetinchem laat werk achter de schermen zien

De kledingbank in Doetinchem vierde afgelopen weekend de opening van het nieuwe pand, waar ze sinds september gevestigd zijn. Dit deden ze onder andere door zaterdag een open dag te houden. Zo konden bezoekers een kijkje nemen in de wereld achter de kledingbank.

OG0.png

TALKSHOW | Achtste aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering staat armoede centraal. Samen met de gasten praten we over de uitdagingen van minderbedeelden, zoals beperkte toegang tot zorg, voedsel en sociale ondersteuning.

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.

Gerrit12360.jpg

Gerrit Vossers voorspelt vanuit Vragender droge dagen en natte nachten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Vragender voorspelt hij natte nachten en droge dagen.

PRO PRO PRO.jpg

Nieuwe naam GroenLinks-PvdA leidt tot tweede ‘PRO’ in Oude IJsselstreek

De gemeenteraad van Oude IJsselstreek krijgt er mogelijk een tweede partij met de naam PRO bij. Nadat de SP in 2020 opging in Progressief Oude IJsselstreek (PRO!), kiest nu ook de nog te installeren fractie van GroenLinks-PvdA voor een vergelijkbare naam: Progressief Nederland – Oude IJsselstreek.