gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hard verlies voor De Graafschap in Almelo

6e5180fe9f7a07ec3d02f7f1cafe9204
Redactie REGIO8 |

In de beginfase waren beide ploegen redelijk gelijkwaardig en ontstonden er mogelijkheden over en weer. Fabian Serrarens schoot over en een inzet van de Spanjaard Adrian Dalmau werd door aanvoerder Bart Straalman van de lijn gehaald. De thuisploeg kwam daarna beter in het duel en nam de controle over. In de 29e minuut kwam De Graafschap ongelukkig op achterstand toen een harde voorzet van Bart van Hintum door Javier Vet in eigen doel werd gewerkt.

Heracles Almelo verdubbelde de tussenstand na een klein kwartier spelen in de tweede helft. Dom balverlies in de verdediging zorgde dat clubtopscorer Kristoffer Peterson de bal beheerst in de verre hoek kon schuiven. In de slotfase liepen de Heraclieden door doelpunten van invallers Brandley Kuwas en oud-Superboer Vincent Vermeij uit naar een ruime 4-0 zege. Fabian Serrarens kreeg even later nog een rode kaart voor een natrappende beweging op Lerin Duarte.

Door deze harde nederlaag komt de degradatiezone steeds dichterbij voor De Graafschap, dat op vier punten uit zes duels staat. Aankomende dinsdag spelen de Superboeren in de KNVB-Beker tegen tweededivisionist VVSB.

Foto: Achterhoekfoto.nl

Lees ook

KunstrouteBaakseBeek0

Waterschap Rijn en IJssel en kunstenaars slaan handen ineen voor route langs klimaatprojecten

Het waterschap Rijn en IJssel en Staatsbosbeheer hebben de handen ineengeslagen met de Baakse Beek Kunstbiënnale, om een kunstroute van maar liefst dertig kilometer lang te realiseren. Bij verschillende kunstwerken langs de route staan informatieborden, waarop bezoekers kunnen lezen welke projecten het Waterschap heeft uitgevoerd in dat gebied.

KermisFlitser

Kermis Gaanderen zoekt grootste ‘slachtoffers’ van beruchte flexflitser

De flexflitser aan de Rijksweg in Gaanderen is inmiddels verdwenen. Waar veel automobilisten opgelucht ademhalen, kunnen anderen nog altijd een paarse envelop op de deurmat verwachten. Voor die laatste groep heeft de organisatie van Kermis Gaanderen nu een ludieke actie bedacht.

LexDeGoedeRijsberman

De Goede en Rijsberman nemen afscheid van Lochemse college

Lex de Goede van Meedenken met Lochem en Michiel Rijsberman van D66 Lochem keren de komende periode niet terug in het college. Afgelopen donderdag nam het tweetal afscheid als wethouder.

MontferlandProtest5

Demonstratie Didam ‘goed en rustig verlopen’: wel vijf aanhoudingen

Montferland laat weten dat de demonstratie van woensdagavond in Didam in hun ogen ‘over het algemeen goed en rustig verlopen’ is. Er werd door de gemeente wel een noodbevel afgekondigd en op die grond werd er een groep mensen weggestuurd. De politie heeft vijf mensen aangehouden vanwege het afsteken van vuurwerk.

marechaussee

Poolse man aangehouden bij Beek: moet nog bijna twee jaar cel in

Een 51-jarige man uit Polen is woensdag nabij de grensovergang bij Beek aangehouden. Hij was niet in het bezit van een geldig rijbewijs. Ook stond hij internationaal gesignaliseerd, want hij heeft nog een gevangenisstraf openstaan van bijna twee jaar.

ElverOpening0

Elver opent nieuwe studio’s in Nieuw-Wehl: ‘Lang naartoe gewerkt’

De woningen van Elver in Nieuw-Wehl gaan de komende jaren flink op de schop. Verouderde woonruimtes maken plaats voor toekomstbestendige studio’s. Woensdagmiddag werden aan de Bloeilaan meerdere nieuwe studio’s officieel geopend. Een moment waar bewoners, medewerkers en verwanten lange tijd naar hebben uitgekeken.