gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hard verlies voor De Graafschap in Almelo

6e5180fe9f7a07ec3d02f7f1cafe9204
Redactie REGIO8 |

In de beginfase waren beide ploegen redelijk gelijkwaardig en ontstonden er mogelijkheden over en weer. Fabian Serrarens schoot over en een inzet van de Spanjaard Adrian Dalmau werd door aanvoerder Bart Straalman van de lijn gehaald. De thuisploeg kwam daarna beter in het duel en nam de controle over. In de 29e minuut kwam De Graafschap ongelukkig op achterstand toen een harde voorzet van Bart van Hintum door Javier Vet in eigen doel werd gewerkt.

Heracles Almelo verdubbelde de tussenstand na een klein kwartier spelen in de tweede helft. Dom balverlies in de verdediging zorgde dat clubtopscorer Kristoffer Peterson de bal beheerst in de verre hoek kon schuiven. In de slotfase liepen de Heraclieden door doelpunten van invallers Brandley Kuwas en oud-Superboer Vincent Vermeij uit naar een ruime 4-0 zege. Fabian Serrarens kreeg even later nog een rode kaart voor een natrappende beweging op Lerin Duarte.

Door deze harde nederlaag komt de degradatiezone steeds dichterbij voor De Graafschap, dat op vier punten uit zes duels staat. Aankomende dinsdag spelen de Superboeren in de KNVB-Beker tegen tweededivisionist VVSB.

Foto: Achterhoekfoto.nl

Lees ook

2ded0347-0663-3a74-aa3f-357d68b4b248

Drank, drugs en geen rijbewijs: bestuurder veroorzaakt zware crash in Neede en 'heeft spijt'

Het had veel erger kunnen aflopen en hij zegt zijn lesje geleerd te hebben. Een 20-jarige man uit Enschede zou in maart vorig jaar onder invloed achter het stuur gekropen zijn en flink te hard hebben gereden. In Neede ging het mis: de bestuurder wordt verdacht van het veroorzaken van een ongeval, waarbij een passagier zwaargewond raakte.

scoutingGoudenVos0

Populair Scouting Gaanderen zoekt leiding: 'Wij hebben ze hard nodig'

De scouting in Gaanderen groeit, steeds meer kinderen melden zich aan bij ScoGa. Toch zitten ze met een probleem. Het huidige aantal vrijwilligers voor de begeleiding is niet groot genoeg voor de groeiende groep kinderen. En dus zoeken ze nieuwe aanwas.

flitsmarathon0

Automobilisten opgelet: flitsmarathon in de Achterhoek

Het verkeersteam van Politie Oost-Nederland doet tot en met zondag mee aan de Europese flitsmarathon. Er worden op verschillende plekken in de Achterhoek snelheidscontroles uitgevoerd.

Eikenprocessierups 6

Emmerich bestrijdt eikenprocessierups vanuit de lucht met helikopter

Terwijl Nederlandse gemeenten de eikenprocessierups steeds vaker op een natuurlijke manier proberen te beheersen, kiest de Duitse grensstad Emmerich voor een andere opvallende aanpak. Daar worden rupsen preventief bestreden met een helikopter.

OngevalA12Blur

Duitse chauffeur aangehouden voor veroorzaken ernstig ongeval A12

De politie heeft vanwege het ongeval van afgelopen vrijdag in de file op de snelweg A12 ter hoogte van Beek een Duitse man aangehouden. Er zijn geen slachtoffers overleden bij het grote ongeval.

Windmolens_Duitsland040

Vergunning voor drie Duitse windturbines vlak over de grens bij Winterswijk

Kreis Borken gaat over tot de verlening van een vergunning voor drie windturbines van ongeveer 250 meter hoog bij Vardingholt/Kulver Heide, aan de andere kant van de grens bij de Winterswijkse buurtschap ’t Woold.