gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hard verlies voor De Graafschap in Almelo

6e5180fe9f7a07ec3d02f7f1cafe9204
Redactie REGIO8 |

In de beginfase waren beide ploegen redelijk gelijkwaardig en ontstonden er mogelijkheden over en weer. Fabian Serrarens schoot over en een inzet van de Spanjaard Adrian Dalmau werd door aanvoerder Bart Straalman van de lijn gehaald. De thuisploeg kwam daarna beter in het duel en nam de controle over. In de 29e minuut kwam De Graafschap ongelukkig op achterstand toen een harde voorzet van Bart van Hintum door Javier Vet in eigen doel werd gewerkt.

Heracles Almelo verdubbelde de tussenstand na een klein kwartier spelen in de tweede helft. Dom balverlies in de verdediging zorgde dat clubtopscorer Kristoffer Peterson de bal beheerst in de verre hoek kon schuiven. In de slotfase liepen de Heraclieden door doelpunten van invallers Brandley Kuwas en oud-Superboer Vincent Vermeij uit naar een ruime 4-0 zege. Fabian Serrarens kreeg even later nog een rode kaart voor een natrappende beweging op Lerin Duarte.

Door deze harde nederlaag komt de degradatiezone steeds dichterbij voor De Graafschap, dat op vier punten uit zes duels staat. Aankomende dinsdag spelen de Superboeren in de KNVB-Beker tegen tweededivisionist VVSB.

Foto: Achterhoekfoto.nl

Lees ook

Carnaval20

Nog 111 dagen tot de 11e van de 11e, ’s-Heerenberg heeft grootse plannen

Waar veel Achterhoekers de komende weken de blik op vakantie hebben gericht, beginnen de carnavalsliefhebbers alweer af te tellen tot het begin van het seizoen. Over precies 111 dagen is het woensdag elf november, de 11e van de 11e. Dit jaar met een primeur voor ’s-Heerenberg, Waskuupstad, waar alle Achterhoekse verenigingen samen het carnavalsjaar aftrappen.

GRAAEK0

Oefenduel De Graafschap in Hengelo gaat niet door: zaterdag wel in Nieuw-Dijk

De Graafschap oefent zondag niet tegen Al Jazira op het terrein van Pax in Hengelo. De Doetinchemmers hebben het duel afgelast vanwege het beschikbaar aantal spelers.

image

Geen aparte Nederlandse voorwaarden in vergunning voor Duitse megaturbines

Nederlandse omwonenden krijgen geen specifieke beschermingsvoorwaarden bij de komst van drie 250 meter hoge windturbines vlak over de grens bij Winterswijk. Kreis Borken heeft wel maatregelen tegen geluid en slagschaduw in de vergunning opgenomen, maar ziet geen reden voor voorschriften die uitsluitend op Nederland zijn gericht.

Horeca Doetinchem

Horeca Doetinchem tekent convenant: 'Voor alle ondernemers belangrijk'

Om het uitgaansleven van Doetinchem veilig te houden en waar nodig te verbeteren hebben Koninklijke Horeca Nederland, brandweer, politie en de gemeente, woensdag een vernieuwd horecaconvenant getekend. Onder andere is er gekeken naar afspraken rondom brandveiligheid en drugsbeleid. De veiligheid van zowel de bezoekers als het horecapersoneel van het uitgaansgebied moet hierdoor verbeterd worden.

WhatsApp Image 2026-07-23 at 10.11.46

Auto klapt achterop andere auto in Beek, mogelijk door vergeten richtingaanwijzer

Een auto is hard op een andere auto geklapt op de Arnhemseweg (N335) in Beek. Ter hoogte van de Oude Eltenseweg ging het mis. Beide voertuigen moesten worden afgesleept.

DeStrang

Paviljoen de Strang Ulft krijgt rekening van 18.000 euro van gemeente

Paviljoen de Strang krijgt een rekening van 18.000 euro van de gemeente Oude IJsselstreek voor grondsanering. De grond rond het paviljoen is licht tot sterk verontreinigd met onder andere zware metalen en PFAS. Volgens de gemeente heeft de stichting niet op de goede manier met de grond gehandeld. Belangrijkste bezwaar? Het worteldoek ontbreekt.