gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hard verlies voor De Graafschap in Almelo

6e5180fe9f7a07ec3d02f7f1cafe9204.jpg
Redactie REGIO8 |

In de beginfase waren beide ploegen redelijk gelijkwaardig en ontstonden er mogelijkheden over en weer. Fabian Serrarens schoot over en een inzet van de Spanjaard Adrian Dalmau werd door aanvoerder Bart Straalman van de lijn gehaald. De thuisploeg kwam daarna beter in het duel en nam de controle over. In de 29e minuut kwam De Graafschap ongelukkig op achterstand toen een harde voorzet van Bart van Hintum door Javier Vet in eigen doel werd gewerkt.

Heracles Almelo verdubbelde de tussenstand na een klein kwartier spelen in de tweede helft. Dom balverlies in de verdediging zorgde dat clubtopscorer Kristoffer Peterson de bal beheerst in de verre hoek kon schuiven. In de slotfase liepen de Heraclieden door doelpunten van invallers Brandley Kuwas en oud-Superboer Vincent Vermeij uit naar een ruime 4-0 zege. Fabian Serrarens kreeg even later nog een rode kaart voor een natrappende beweging op Lerin Duarte.

Door deze harde nederlaag komt de degradatiezone steeds dichterbij voor De Graafschap, dat op vier punten uit zes duels staat. Aankomende dinsdag spelen de Superboeren in de KNVB-Beker tegen tweededivisionist VVSB.

Foto: Achterhoekfoto.nl

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-13 at 12.57.29 (1).jpeg

Al meer dan kwart eeuw leeft Paul Rabelink voor Sterkste Man: 'De Achterhoek draagt dit evenement’

Wat begon als een eenmalige promotie voor zijn sportschool is inmiddels uitgegroeid tot meerdere evenementen van formaat. Al 26 jaar zet Paul Rabelink zich met ziel en zaligheid in voor de Sterkste Man. Komende zaterdag organiseert hij weer een halve finale van het krachtpatsersevenement bij de DRU in Ulft.

NOrmaal30.png

Normaal terug in Lochem: Hemelvaartsdag vol rock en regen!

Hemelvaartsdag, voor veel Anhangers een dag die rood omcirkeld staat in de agenda. En ook dit jaar keerde de band terug naar de plek waar in 1975 hun bekendheid begon: het openluchttheater in Lochem. Ondanks stevige regenbuien werd er ouderwets gehøkt. Bijzonder was het zeker want het was de eerste en mogelijk ook enige keer dat de band in 2026 samen op het podium stond.

BLUR TOLDIJK.jpg

Brand in schuur aan Zutphen-Emmeriksweg in Toldijk

Bij een schuur aan de Zutphen-Emmeriksweg in Toldijk is vrijdagmiddag brand uitgebroken. Hoe het vuur kon ontstaan en hoe groot de schade is, is nog niet bekend.

Rob01.jpeg

Achterhoekse opa gered uit Frans ravijn dankzij optreden van kleinzoons: 'Ik ben supertrots op ze'

Wat voor de 69-jarige Rob Schoonbeek uit Laag-Keppel een prachtige vakantie in Zuid-Frankrijk had moeten worden, eindigde op 23 april in een regelrechte nachtmerrie. Tijdens een natuurwandeling met zijn kleinzoons viel hij tien meter een ravijn in en moest hij met een helikopter worden gered. Inmiddels is hij weer terug in Nederland en blikt hij terug op de dag van het ongeluk.

dieperink0.jpg

Achterhoekse scheidsrechter Dieperink niet naar WK na aanhouding in Engeland

Rob Dieperink uit Borculo komt niet in actie als videoscheidsrechter (VAR) op het WK, omdat hij vorige maand in Engeland is aangehouden. Volgens De Telegraaf is dat op verdenking van aanranding van een minderjarige jongen.

Gerrits Weerpraot230.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een wisselvallig weekend: 'Trek de jas maar aan'

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Tussen Ulft en Silvolde voorspelt hij een wisselvallig weekend.