gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hans Veldhorst vertrekt bij De Graafschap

2471d2dd1d66e656f29219c68d5bf61a
Redactie REGIO8 |
"Werken voor een betaald voetbalorganisatie is bijzonder, maar vooral ook bijzonder zwaar", laat Hans Veldhorst weten. De algemeen bestuurder was sinds 2015 in dienst bij de Doetinchemse voetbalclub. "Ik wil nu ook wat tijd overhouden voor andere dingen die ik leuk vind." Hij kijkt met tevredenheid terug op zijn tijd: "We hebben het enorme gat in het eigen vermogen voor het eerst in zeker 10 jaar tot bijna nul weten te reduceren. We hebben alle kosten in kaart en in de hand, en geven niet meer uit dan nodig. Dat is in het verleden wel eens anders geweest."

Toch was het voor Veldhorst ook een veelbewogen tijd: "Samen met mijn collega’s in het dagelijks bestuur heb ik me vaak verwonderd, soms geërgerd, maar vooral genoten van de bestuurlijke hectiek van het voetbal. We hebben samen met alle collega’s enorm veel kunnen bereiken en ik denk dat ik de club ook netjes kan overdragen aan mijn opvolger."

Huidig burgemeester van Bunnik Hans Martijn Ostendorp wordt de opvolger van Veldhorst.

Foto: REGIO8

Lees ook

vrachtwagen0

Kilometerheffing voor trucks ingegaan, Achterhoekse ondernemers voorbereid

De vrachtwagenheffing is deze woensdag ingegaan. Eigenaren van vrachtwagens vanaf 3.500 kilo maximaal gewicht plus lading betalen vanaf nu per gereden kilometer een kilometerheffing. De cabines moeten een eigen tolkastje aan boord hebben dat werkt in Nederland. De hoogte van het tarief hangt af van het type voertuig. De boetes zijn niet mals.

School Bekveld 2026 (1)

Bekveld de baas over oude basisschool in buurtschap: ‘Af en toe knap ingewikkeld’

Goed nieuws voor buurtschap Bekveld. De voormalige basisschool is gekocht van de gemeente Bronckhorst en wordt ingericht als ontmoetingsplek. Het pand werd al gebruikt door de bewoners van de buurtschap, maar nu is de Stichting BuitenGewoonBekveld ook eigenaar van het gebouw.

BlurrOngeluk

Auto ramt boom op Ruurloseweg Beltrum, bestuurder gewond

Een automobilist heeft woensdagmiddag bij een eenzijdig ongeval een boom geramd op de Ruurloseweg (N319) bij Beltrum. De bestuurder is per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd.

Theo

Raad Berkelland moet afkicken: ‘Nog wennen aan het raadsakkoord’

Het werd dinsdagavond een repeterend zinnetje: “We moeten nog wennen aan het raadsakkoord.” De gemeenteraad van Berkelland besprak de zogenaamde Perspectiefnota, de voorloper van de gemeentelijke begroting, en moet nog afkicken van een politiek spanningsveld met coalitie en oppositie.

OpenGransland20

Negende aflevering talkshow Open Grensland: culturele verschillen en vooroordelen

In de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland staat het leven in de grensregio centraal. In deze aflevering bespreken presentatrice Mylgia van Uytrecht en haar gasten culturele verschillen en vooroordelen. Ze gaan in op beelden en aannames die Nederlanders en Duitsers van elkaar hebben, bijvoorbeeld over opvoeding, uiterlijke kenmerken en sociale omgangsvormen.

Han feliciteert Joost

Nog zes jaar erbij ‘Joost mag het weten’

De bijna altijd stoïcijnse Joost van Oostrum wordt tijdens zijn speech emotioneel als hij zijn vrouw, kinderen en ‘ma’ benoemt en dank zegt voor alle steun en inspiratie tijdens de afgelopen twaalf jaar als burgemeester. Zijn dierbare gezin waar hij nog extra zes jaar op zal leunen, want hij is dinsdag beëdigd voor een derde ambtstermijn.