gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hans Veldhorst vertrekt bij De Graafschap

2471d2dd1d66e656f29219c68d5bf61a
Redactie REGIO8 |
"Werken voor een betaald voetbalorganisatie is bijzonder, maar vooral ook bijzonder zwaar", laat Hans Veldhorst weten. De algemeen bestuurder was sinds 2015 in dienst bij de Doetinchemse voetbalclub. "Ik wil nu ook wat tijd overhouden voor andere dingen die ik leuk vind." Hij kijkt met tevredenheid terug op zijn tijd: "We hebben het enorme gat in het eigen vermogen voor het eerst in zeker 10 jaar tot bijna nul weten te reduceren. We hebben alle kosten in kaart en in de hand, en geven niet meer uit dan nodig. Dat is in het verleden wel eens anders geweest."

Toch was het voor Veldhorst ook een veelbewogen tijd: "Samen met mijn collega’s in het dagelijks bestuur heb ik me vaak verwonderd, soms geërgerd, maar vooral genoten van de bestuurlijke hectiek van het voetbal. We hebben samen met alle collega’s enorm veel kunnen bereiken en ik denk dat ik de club ook netjes kan overdragen aan mijn opvolger."

Huidig burgemeester van Bunnik Hans Martijn Ostendorp wordt de opvolger van Veldhorst.

Foto: REGIO8

Lees ook

IMG_1318

Laatbloeier Van Zijl klaar voor volgende stap bij De Graafschap

Het komt niet vaak voor dat De Graafschap transfersommen betaalt voor nieuwe spelers. Voor de 21-jarige Bjorn van Zijl deed de club dat wel. De Superboeren maakten enkele tonnen over aan VVV Venlo voor de aanvaller, die tot twee seizoenen geleden nog in de vijfde klasse van het amateurvoetbal actief was. “Het is allemaal heel snel gegaan. Ik leef de droom op dit moment.”

ac91cbac-f9da-4c1a-919d-2eb67cafa8bf

De Graafschap verliest ruim van SC Heerenveen en is Kwint maanden kwijt

De Graafschap is vrijdagavond in Akkrum tegen een fikse nederlaag aangelopen. Tegen SC Heerenveen werd het na 120 minuten spelen 7-2. Nadat de Superboeren vorige week vertrouwen tankten door in de eerste oefenwedstrijd te winnen van FC Utrecht, werden ze vrijdagavond geconfronteerd met een andere realiteit.

CorsoVarsseveld

Organisatie optocht Varsseveld stuurt brandbrief: ‘Het wordt heel lastig’

De toekomst van het Varsseveldse bloemencorso en allegorisch optocht staat onder druk. De organisatie heeft te maken met een bekend fenomeen in de wereld van carnavalsoptochten en bloemencorso’s: steeds minder bouwplekken. AOV Varsseveld en Stichting Bloemencorso Varsseveld sturen daarom samen een brandbrief naar de gemeente Oude IJsselstreek.

GWWP0

Weerboer Gerrit voorspelt een mooi weekend: 'De zon gaat goed schijnen'

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Op het beachvolleybalveld in Megchelen voorspelt de weerboer 'een prima zomersweekend' met ook kans op bui.

ARGO (GLD)

Doetinchemse atletiekclub ARGO viert 65-jarig jubileum

Een briljanten feest in Doetinchem, zaterdag op sportpark De Bezelhorst. Atletiekvereniging ARGO viert het 65-jarig bestaan.

WethoudersMontferland0

Twee nieuwkomers in college Montferland waaronder jongste wethouder van de Achterhoek

Montferland heeft een nieuw college, in plaats van vier, gaan vijf wethouders het de komende vier jaar doen. VVD'er Martin Som keert terug in het college. Jeanette Derksen van Lokaal Belang en Ingrid Wolsing van PRO gaan door. Het CDA komt met twee nieuwkomers, Chiel Polman en Merel Balduk.