Ulft, Nederland
Terug

Hans Veldhorst vertrekt bij De Graafschap

2471d2dd1d66e656f29219c68d5bf61a.jpg
Redactie REGIO8 |
"Werken voor een betaald voetbalorganisatie is bijzonder, maar vooral ook bijzonder zwaar", laat Hans Veldhorst weten. De algemeen bestuurder was sinds 2015 in dienst bij de Doetinchemse voetbalclub. "Ik wil nu ook wat tijd overhouden voor andere dingen die ik leuk vind." Hij kijkt met tevredenheid terug op zijn tijd: "We hebben het enorme gat in het eigen vermogen voor het eerst in zeker 10 jaar tot bijna nul weten te reduceren. We hebben alle kosten in kaart en in de hand, en geven niet meer uit dan nodig. Dat is in het verleden wel eens anders geweest."

Toch was het voor Veldhorst ook een veelbewogen tijd: "Samen met mijn collega’s in het dagelijks bestuur heb ik me vaak verwonderd, soms geërgerd, maar vooral genoten van de bestuurlijke hectiek van het voetbal. We hebben samen met alle collega’s enorm veel kunnen bereiken en ik denk dat ik de club ook netjes kan overdragen aan mijn opvolger."

Huidig burgemeester van Bunnik Hans Martijn Ostendorp wordt de opvolger van Veldhorst.

Foto: REGIO8

Lees ook

14dd7207-5736-41b4-8a30-88dc9195dc2c.jpeg

Vlègeldarp straalt tijdens de Rosenmontag Optocht

Wagenbouwers, loopgroepen en andere deelnamers konden maandag nog één keer hun creatie laten zien tijdens de laatste optocht van carnaval. In Vlègeldarp, zoals Beek en Loerbeek deze dagen heten, werden de laatste krachten verzameld en liepen er weer honderden Achterhoekers mee met de optocht.

grenscontroles nieuwe PHOTO-2024-12-30-13-47-29.jpg

Duitsland verlengt opnieuw grenscontroles met half jaar

Duitsland verlengt de controles aan de binnengrenzen met zes maanden. Dat heeft minister van Binnenlandse Zaken Alexander Dobrindt bekendgemaakt. De maatregel loopt daardoor door tot na 15 maart 2026. Volgens de minister is de verlenging nodig om illegale migratie beter te bestrijden en de stabiliteit in het land te beschermen.

fietspad door Anholt.jpg

Verbreding Anholts fietspad hervat: onderdeel van groter grensplan

Isselburg maakt het fiets- en wandelpad langs de Anholter Stadtgraben geschikt voor een internationale snelfietsverbinding. De werkzaamheden aan het bestaande pad zijn daarvoor inmiddels hervat. Volgens de planning moet het werk vóór de Anholtse kermis, eind mei, zijn afgerond.

peperkamp_@theo.acworth_PHOTO_1064_Midres (6).jpg

Zelhemse Melissa Peperkamp klaar op Winterspelen: geen finaleplaats

Geen finaleplaats deze Olympische Winterspelen voor Melissa Peperkamp. De Zelhemse snowboardster kwam zondagmiddag op het onderdeel Slopestyle een halve punt te kort, nadat ze eerder in de week ook op Big Air de eindstrijd miste.

36331671552f0cf4363c47666ff0430f1d4235d9.png

Coffeeshop Magic in Doetinchem mag weer open na maanden van sluiting, onderzoek loopt nog

Coffeeshop Magic in Doetinchem mag maandag om 18.00 uur weer open, na een sluiting van twee maanden. Het pand werd eind 2025 gesloten na twee zware explosies, waarbij het tot twee keer toe flinke schade opliep. Hoewel het onderzoek nog loopt en er nog geen verdachte is aangehouden, mogen de deuren weer open.

Peperkamp_@jozzzeph (2).jpg

Met frisse blik aast Melissa Peperkamp nog steeds op succesvolle Winterspelen

Melissa Peperkamp uit Zelhem heeft nog één kans op een medaille deze Olympische Winterspelen in Italië. Op het onderdeel Big Air ging de snowboardster bij de landing onderuit, maar zondagmiddag waagt ze een nieuwe poging, op haar favoriet: Slopestyle.