gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Grote inzet van hulpdiensten voor verstikking van een jongen

5823f7ea6d252d75a0e9e89ea061f117

Hulpdiensten zijn maandagavond grootschalig uitgerukt vanwege een jongen die was gestikt in ’s-Heerenberg. Uiteindelijk lukte het, mede door de inzet van artsen uit een traumahelikopter, om de luchtweg weer vrij te krijgen.

Redactie REGIO8 |
Onder meer de politie en twee ambulances werden opgeroepen vanwege het incident in een woning in ’s-Heerenberg. De jongen was daar gestikt, waarin is niet bekend. Ter plaatse werd geprobeerd de jongen zo snel mogelijk naar het ziekenhuis in Doetinchem te brengen met een zogenaamde ‘scoop and run’-procedure. Tegelijkertijd vertrok een traumahelikopter naar de stad, die landde bij het gebouw van het Rietveld Lyceum.

In het Slingeland Ziekenhuis werd de patiënt in contact gebracht met artsen die met de traumahelikopter naar Doetinchem waren gekomen. Het lukte de artsen vervolgens vrij snel om de luchtweg van de jongen weer vrij te maken. Hij zou het naar omstandigheden goed maken.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Waterzuivering0

Warmtenet RWZI Etten technisch haalbaar, maar Oude IJsselstreek stelt besluit opnieuw uit

Een warmtenet met warmte uit de rioolwaterzuivering (RWZI) bij Etten is technisch haalbaar, maar de gemeente Oude IJsselstreek zet voorlopig geen volgende stap. Volgens het college zijn de aansluitkosten voor inwoners nog te hoog. Toch kan de gemeente niet aangeven welk bedrag dan wél acceptabel is.

Schermafbeelding 2026-07-09 120735

Gewonde man aangetroffen in Doetinchem, politie doet onderzoekt

Een man is woensdagavond gewond aangetroffen aan de Van Starkenborghstraat in Doetinchem. Het is niet bekend hoe de man daar gewond terecht is gekomen.

0e4c8afe-3474-396a-a6d3-b9ce622352f2

Vrachtwagenheffing in Nederland is goed nieuws voor deze Duitse haven

Sinds de invoering van de vrachtwagenheffing op 1 juli kijken transportbedrijven vaker naar vervoer over water. Ook Rabelink Logistics uit Wehl verwacht meer containers via Port Emmerich te vervoeren.

Basar Önal

Doetinchemmer Basar Önal vertrekt na topseizoen bij NEC naar Lille

De 22-jarige Basar Önal uit Doetinchem vertrekt bij NEC en komt volgend jaar uit voor Ligue 1-club LOSC Lille. De Achterhoeker tekent tot 2030 bij de viervoudig landskampioen van Frankrijk.

EsbroXXL0

Lange rijen bij opening Esbro Shop XXL in Wehl: 'Wat gebeurt hier?'

Lange rijen, een volle winkel en winkelkarren die tot de rand gevuld zijn. De Esbro Shop XXL van kippenslachterij Esbro opende woensdagochtend zijn deuren in het hart van Wehl. Door de toenemende drukte was een verhuizing naar een grotere locatie onvermijdelijk. Die werd gevonden in het voormalige pand van de Boni. Al vroeg stonden klanten in de rij om onder meer hun kipproducten in te slaan.

ColaitieAkkoord0

Coalitieakkoord Bronckhorst ondertekend: compromissen op windmolens en asiel

Het heeft even geduurd, maar er is witte rook in Bronckhorst. Als laatste Achterhoekse gemeente is er woensdag een coalitieakkoord gepresenteerd. Gemeentebelangen Bronckhorst (GBB), VVD, D66 en PRO moesten op cruciale onderwerpen de nodige compromissen sluiten.