gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Groot onderzoek na schietpartij Winterswijk

eec23710199b571c550493eb064c659e.jpg
Redactie REGIO8 |

"Voor ons begon het met een vernieling, maar er is natuurlijk wel wat aan vooraf gegaan", aldus politiewoordvoerder Simen Klok. "Wat dat precies is geweest, moet nog blijken." Zondag is door de politie op verschillende plaatsen in het dorp naar sporen gezocht. Ook zijn er verschillende getuigen gehoord en zijn verdachten ondervraagd, maar de politie wil verder nog geen informatie geven over de toedracht: "Die uitkomsten zijn ook niet zo op een rijtje gezet."

Bij het incident raakte een vrouw zwaargewond. Volgens Klok is haar toestand inmiddels stabiel. De gewonde politieagent kon zondag weer naar huis terugkeren. Over de toedracht van het incident en een mogelijke connectie met andere zaken kan de politie nog niks zeggen.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

112AN Ongeval met Duitse ambulance.jpg

Botsende verkeersculturen: Nederlanders op Duitse snelwegen vaak betrokken bij zware ongevallen

Nederlanders zijn opvallend vaak betrokken bij zware ongevallen op Duitse snelwegen in de grensregio. Dat voedt een hardnekkig cliché, maar cijfers laten een ander beeld zien: niet nationaliteit, maar verschillen in verkeerssystemen lijken de belangrijkste oorzaak.

Gemeentehuis OIJ20.jpg

Merendeel Achterhoekse gemeenten betaalt dwangsommen na te late besluiten

Gemeenten in de Achterhoek hebben in 2025 meerdere keren een dwangsom moeten betalen omdat ze te laat een besluit namen. Van alle gemeenten, hebben er zes samen ruim 17.000 euro uitgekeerd aan inwoners. Het grootste deel daarvan komt voor rekening van de gemeente Oude IJsselstreek.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Rechter veegt bezwaren tegen asielopvanglocatie Bronckhorst van tafel

Een groep omwonenden van het gemeentehuis van Bronckhorst heeft bij de rechtbank in Arnhem bot gevangen in hun verzet tegen een opvanglocatie voor minderjarige asielzoekers in Bronckhorst. De rechter oordeelt dat de gemeente de vergunning terecht heeft verleend.

Ibrahim El Kadiri (2).jpg

El Kadiri weken uitgeschakeld bij De Graafschap

Ibrahim El Kadiri, aanvaller en smaakmaker van De Graafschap, staat de komende weken aan de kant met een blessure. De 24-jarige buitenspeler liep de kwetsuur op tijdens de verloren wedstrijd tegen ADO Den Haag (1-2).

Puzzelen0.png

Eerste Montferlands legpuzzelkampioenschap in Didam voor Alpe d’HuZes

Didam wordt maandag 6 april omgetoverd tot het puzzelwalhalla van de Achterhoek. In de sporthal van DSV Relax vindt die Tweede Paasdag het eerste Open Legpuzzelkampioenschap van Montferland plaats. De opbrengst van het evenement gaat naar Alpe d’HuZes, dat geld inzamelt voor kankeronderzoek.

d46e8179cf7406bc64834f2237cc5feb.jpg

Doetinchem moet 282 asielzoekers opvangen en houdt vast aan koers

Gemeente Doetinchem moet volgens een voorlopige raming 282 asielzoekers opvangen. Dat blijkt uit een recente inschatting van het Rijk. Voorheen lag die capaciteitsraming op 307, waarvan 26 amv’ers. Het college heeft besloten daarbij de koers voor de komende jaren op zowel een tijdelijke opvanglocatie als een structurele woonoplossing te houden.