gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Groot onderzoek na schietpartij Winterswijk

eec23710199b571c550493eb064c659e
Redactie REGIO8 |

"Voor ons begon het met een vernieling, maar er is natuurlijk wel wat aan vooraf gegaan", aldus politiewoordvoerder Simen Klok. "Wat dat precies is geweest, moet nog blijken." Zondag is door de politie op verschillende plaatsen in het dorp naar sporen gezocht. Ook zijn er verschillende getuigen gehoord en zijn verdachten ondervraagd, maar de politie wil verder nog geen informatie geven over de toedracht: "Die uitkomsten zijn ook niet zo op een rijtje gezet."

Bij het incident raakte een vrouw zwaargewond. Volgens Klok is haar toestand inmiddels stabiel. De gewonde politieagent kon zondag weer naar huis terugkeren. Over de toedracht van het incident en een mogelijke connectie met andere zaken kan de politie nog niks zeggen.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

WhatsApp Image 2026-07-23 at 10.11.46

Auto klapt achterop andere auto in Beek, mogelijk door vergeten richtingaanwijzer

Een auto is hard op een andere auto geklapt op de Arnhemseweg (N335) in Beek. Ter hoogte van de Oude Eltenseweg ging het mis. Beide voertuigen moesten worden afgesleept.

DeStrang

Paviljoen de Strang Ulft krijgt rekening van 18.000 euro van gemeente

Paviljoen de Strang krijgt een rekening van 18.000 euro van de gemeente Oude IJsselstreek voor grondsanering. De grond rond het paviljoen is licht tot sterk verontreinigd met onder andere zware metalen en PFAS. Volgens de gemeente heeft de stichting niet op de goede manier met de grond gehandeld. Belangrijkste bezwaar? Het worteldoek ontbreekt.

WhatsApp Image 2026-07-23 at 08.01.34

Scooterrijdster gewond na botsing tegen stilstaande hoogwerker bij Etten

Een scooterrijdster is woensdagavond tegen een stilstaande hoogwerker gebotst bij Etten. De bestuurster raakte hierbij gewond.

Sinkhole

Straat blank in ’s-Heerenberg, fietser valt in gat vol water

De Tugerallee in ’s-Heerenberg heeft enige tijd blank gestaan. De oorzaak hiervan was een ondergrondse waterleiding die knapte. Een deel van de stad zit naar verwachting tot woensdagavond 20.30 uur zonder water. Op sociale media circuleren beelden van een fietser die in een gat vol water in de stoep valt.

Euroscope_010

Nieuwe serie 'EuroScope' te zien op REGIO8: wat is de invloed van Europa in grensstreek?

EuroScope is een serie van vijf afleveringen waarin REGIO8 samen met vier partneromroepen laten zien hoe Europa en de besluitvorming in Brussel het dagelijks leven van mensen beïnvloeden. De eerste aflevering gaat over de herontwikkeling van veengebieden als bijdrage aan klimaatbescherming, innovatieve onderzoeksprojecten op het gebied van water en nieuwe ideeën voor een duurzame landbouw.

46ce80aa-6972-4dbb-81e5-063fe8e90217

Mogelijk mortier uit Tweede Wereldoorlog aangetroffen Didam

Tijdens werkzaamheden op woningbouwlocatie Didam-Oost is een verdacht voorwerp aangetroffen. De werkzaamheden op de bouwplaats tussen de Heeghstraat en de Van Rouwenoortweg zijn stilgelegd.