gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Groen licht voor nieuwe kantine bij stadion

f42729bfbf454db744278249cb6dbf76.jpg
Redactie REGIO8 |

"Al met al gaan we zo zachtjes aan door", vertelt voorzitter Hans Boesberg van supportersvereniging Superboeren. "En zijn we inmiddels bij de 100.000 euro aanbeland." Het afgelopen jaar werden onder meer speciale tatoeages gezet, werden er stenen verkocht en is er een ware loterij in het leven geroepen ten behoeve van de kantine. Met een ton aan opbrengsten van alle acties, kon het gesprek met de club worden aangegaan. "De directie en de RvC hebben hun goedkeuring verleend aan de bouwplannen", aldus een enthousiaste Boesberg.

De nieuwe kantine zal ongeveer 300.000 euro gaan kosten, waarvan de helft van bedrijven komt. Met de opgehaalde 100.000 euro is de financiering nog niet helemaal rond: "We hebben nog een uitdaging van 50.000 euro liggen", aldus Boesberg. De komende periode zal de supportersvereniging dan ook acties blijven organiseren. Zo zijn er plannen om een oefenwedstrijd tegen een gerenommeerde tegenstander te organiseren en een feest op het stadion te plannen.

De hoop bestaat dat de bouw van de kantine in augustus kan starten. "Tegen de tijd dat het wat frisser wordt, kunnen we wel naar binnen toe", besluit Boesberg.

Foto: REGIO8

Lees ook

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.

Gerrit12360.jpg

Gerrit Vossers voorspelt vanuit Vragender droge dagen en natte nachten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Vragender voorspelt hij natte nachten en droge dagen.

PRO PRO PRO.jpg

Nieuwe naam GroenLinks-PvdA leidt tot tweede ‘PRO’ in Oude IJsselstreek

De gemeenteraad van Oude IJsselstreek krijgt er mogelijk een tweede partij met de naam PRO bij. Nadat de SP in 2020 opging in Progressief Oude IJsselstreek (PRO!), kiest nu ook de nog te installeren fractie van GroenLinks-PvdA voor een vergelijkbare naam: Progressief Nederland – Oude IJsselstreek.

WhatsApp Image 2026-03-27 at 10.38.38.jpeg

Schoorsteenbrand bij diervoederfabriek in Doetinchem

Hulpdiensten zijn vrijdagochtend uitgerukt voor een schoorsteenbrand bij een diervoederfabriek in Doetinchem. Op foto’s is te zien hoe een pijp aan de zijkant van het pand al verkleurd is door de hitte, binnenin de pijp.

783413355a4c6dc21f36743b1cbd439d.jpg

45-jarige Zelhemmer voor rechter om drugslabbrand: sanering kost gemeente 60.000 euro

Een 45-jarige inwoner van Zelhem moet vrijdag voor het eerst voor de rechter verschijnen. Hij is mogelijk betrokken bij het drugslab dat afgelopen december in Zelhem in brand vloog. De grond bij de woonboerderij is inmiddels door de gemeente Bronckhorst gesaneerd. De gemeente wil dat de overtreder deze kosten betaalt.