Ulft, Netherlands

Groen licht voor nieuwe kantine bij stadion

Regio8 | 10 mei 2017 08:15 | Aangepast op 10 mei 2017 08:15

"Al met al gaan we zo zachtjes aan door", vertelt voorzitter Hans Boesberg van supportersvereniging Superboeren. "En zijn we inmiddels bij de 100.000 euro aanbeland." Het afgelopen jaar werden onder meer speciale tatoeages gezet, werden er stenen verkocht en is er een ware loterij in het leven geroepen ten behoeve van de kantine. Met een ton aan opbrengsten van alle acties, kon het gesprek met de club worden aangegaan. "De directie en de RvC hebben hun goedkeuring verleend aan de bouwplannen", aldus een enthousiaste Boesberg.

De nieuwe kantine zal ongeveer 300.000 euro gaan kosten, waarvan de helft van bedrijven komt. Met de opgehaalde 100.000 euro is de financiering nog niet helemaal rond: "We hebben nog een uitdaging van 50.000 euro liggen", aldus Boesberg. De komende periode zal de supportersvereniging dan ook acties blijven organiseren. Zo zijn er plannen om een oefenwedstrijd tegen een gerenommeerde tegenstander te organiseren en een feest op het stadion te plannen.

De hoop bestaat dat de bouw van de kantine in augustus kan starten. "Tegen de tijd dat het wat frisser wordt, kunnen we wel naar binnen toe", besluit Boesberg.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Wateroverlast en veel schade na zware storm in Winterswijk: 'Het was echt heftig'

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 3 jul 2025 01:08

Kindje ernstig gewond na val uit raam in Doetinchem

Redactie REGIO8 | 3 jul 2025 10:20

Lees ook

De Graafschap trapt oefencampagne af met winst op De Treffers

De Graafschap heeft zaterdagmiddag in de eerste oefenwedstrijd van het seizoen een verdiende 1-3 ove...

Op eerste Mooiage Festival komen Duitse en Nederlandse cultuurverschillen aan het licht

Een kasteel, culinaire verwennerij, muziek en een internationale sfeer: het nieuwe festival Mooiage ...

NL-Alert afgegeven in Borculo: incident met gevaarlijke stof bij bedrijf

Bij een incident bij een bedrijf aan de Oude Needseweg is vrijdagavond een gevaarlijke stof vrijgeko...

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een weekend met veel bewolking en op zondag neerslag

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Weersextremen en water stoppen niet bij de grens, onze waarschuwingen wel

November 2024. De regen viel periodeslang aanhoudend neer. In het grensgebied tussen Duitsland en Ne...

Dokkum volgt Doetinchem op als gastheer van Koningsdag

Na een Koningsdag met een Achterhoeks stempel in het hartje van Doetinchem, zal de Koninklijke famil...