Ulft, Netherlands

Groen licht voor nieuwe kantine bij stadion

Regio8 | 10 mei 2017 08:15 | Aangepast op 10 mei 2017 08:15

"Al met al gaan we zo zachtjes aan door", vertelt voorzitter Hans Boesberg van supportersvereniging Superboeren. "En zijn we inmiddels bij de 100.000 euro aanbeland." Het afgelopen jaar werden onder meer speciale tatoeages gezet, werden er stenen verkocht en is er een ware loterij in het leven geroepen ten behoeve van de kantine. Met een ton aan opbrengsten van alle acties, kon het gesprek met de club worden aangegaan. "De directie en de RvC hebben hun goedkeuring verleend aan de bouwplannen", aldus een enthousiaste Boesberg.

De nieuwe kantine zal ongeveer 300.000 euro gaan kosten, waarvan de helft van bedrijven komt. Met de opgehaalde 100.000 euro is de financiering nog niet helemaal rond: "We hebben nog een uitdaging van 50.000 euro liggen", aldus Boesberg. De komende periode zal de supportersvereniging dan ook acties blijven organiseren. Zo zijn er plannen om een oefenwedstrijd tegen een gerenommeerde tegenstander te organiseren en een feest op het stadion te plannen.

De hoop bestaat dat de bouw van de kantine in augustus kan starten. "Tegen de tijd dat het wat frisser wordt, kunnen we wel naar binnen toe", besluit Boesberg.

Foto: REGIO8

Lees ook

Unieke geboorte zorgt voor feest in Hof van Eckberge

Twee zesbandgordeldieren zijn anderhalve maand geleden geboren in Hof van Eckberge in Eibergen. Eind...

DRU dossier 2025: van vertrouwensbreuk naar laatste kans

Waar in 2024 nog werd gesproken over een grote doorontwikkeling van het DRU Industriepark, stond 202...

Mirjam Koster vertrekt bij Graafschap College en wordt directeur-generaal van DUO

Mirjam Koster maakt de overstap van voorzitter van het college van bestuur van het Graafschap Colleg...

Toekomst zwembad De Brink in Zelhem onzeker: sluiting dreigt binnen vier jaar

De toekomst van zwembad De Brink en sportschool Aerofitt in Zelhem staat onder zware druk. Door de o...

Weerboer Gerrit Vossers verwacht een koud weekend met rustig winterweer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Auto vat vlam tegenover gemeentehuis Montferland

Een auto is donderdagmiddag in brand gevlogen op de parkeerplaats tegenover het gemeentehuis van de ...