gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Groen licht voor nieuwe kantine bij stadion

f42729bfbf454db744278249cb6dbf76.jpg
Redactie REGIO8 |

"Al met al gaan we zo zachtjes aan door", vertelt voorzitter Hans Boesberg van supportersvereniging Superboeren. "En zijn we inmiddels bij de 100.000 euro aanbeland." Het afgelopen jaar werden onder meer speciale tatoeages gezet, werden er stenen verkocht en is er een ware loterij in het leven geroepen ten behoeve van de kantine. Met een ton aan opbrengsten van alle acties, kon het gesprek met de club worden aangegaan. "De directie en de RvC hebben hun goedkeuring verleend aan de bouwplannen", aldus een enthousiaste Boesberg.

De nieuwe kantine zal ongeveer 300.000 euro gaan kosten, waarvan de helft van bedrijven komt. Met de opgehaalde 100.000 euro is de financiering nog niet helemaal rond: "We hebben nog een uitdaging van 50.000 euro liggen", aldus Boesberg. De komende periode zal de supportersvereniging dan ook acties blijven organiseren. Zo zijn er plannen om een oefenwedstrijd tegen een gerenommeerde tegenstander te organiseren en een feest op het stadion te plannen.

De hoop bestaat dat de bouw van de kantine in augustus kan starten. "Tegen de tijd dat het wat frisser wordt, kunnen we wel naar binnen toe", besluit Boesberg.

Foto: REGIO8

Lees ook

Tanken10.jpg

Duitse korting op brandstof niet eerder dan 1 mei van kracht

De aangekondigde verlaging van de Duitse benzineaccijns met 17 cent per liter laat voorlopig nog op zich wachten. Naar verwachting treedt de prijsverlaging daarom op zijn vroegst op 1 mei in werking.

John Haverdil Luc Helmink Mike Sterkenburg industrie energie Varsseveld.jpg

Varssevelds industriepark wil zelf stroom regelen, dé oplossing voor netcongestie?

Jaren moeten wachten op een stroomaansluiting lijkt voor bedrijven in Varsseveld straks verleden tijd. De Varsseveldse Industriële Vereniging (VIV) onderzoekt samen met Joulz en de gemeente Oude IJsselstreek een eigen stroomnetwerk. Bedrijven gebruiken daarin elkaars opgewekte stroom en slaan die op in batterijen. “In plaats van tien tot vijftien jaar hoef je dan bijvoorbeeld maar twee jaar te wachten op een aansluiting. Bedrijven kunnen nu pas in 2035 worden aangesloten”, zegt voorzitter van de VIV, Luc Helmink.

Huntenpop220.jpg

Huntenpop kondigt Pommelien Thijs en Bokoesam aan voor 35e editie

Een aantal grote nieuwe namen zijn toegevoegd aan de line-up van Huntenpop 2026. De Vlaamse zangeres Pommelien Thijs en de rapper Bokoesam trekken naar het festival in Ulft. Het evenement bij het DRU Industriepark hoopt zaterdag 22 augustus opnieuw uit te verkopen.

SaZaTopsporthal20.jpg

'Lange Mannen' spelen thuisduels European League in Doetinchem

De SaZa Topsporthal in Doetinchem vormt van 12 tot en met 14 juni het decor voor internationaal topvolleybal. De Nederlandse mannenploeg, beter bekend als de Lange Mannen, speelt daar twee belangrijke duels in de CEV European League.

Stroombroek60.jpg

Nieuw strand, ‘oud’ zand: populair Stroombroek krijgt opfrisbeurt

In aanloop naar de start van het zwemseizoen wordt er bij Stroombroek in Braamt nog hard gewerkt aan de opknapbeurt rondom de zwemplas. Het recreatiegebied is een populair en groeit de laatste jaren weer qua bezoekersaantallen. Reden genoeg voor beheerder Leisurelands om onder andere het strand onder handen te nemen.

KartbaanEefde.jpeg

Uitbreiding kartbaan Eefde zorgt voor flinke weerstand: ‘Waar is de mens in dit verhaal?’

De plannen om de kartbaan in Eefde uit te breiden met een paintball- en elektrocrossterrein zorgen voor flinke weerstand. Omwonenden vrezen voor meer overlast, terwijl de initiatiefnemer stelt dat het plan binnen de regels past. Dinsdagavond kwam het plan in de gemeenteraad van Lochem aan de orde, met betrokkenen als insprekers.