Ulft, Netherlands

Graafschap uitgeschakeld in beker

Regio8 | 23 september 2015 23:52 | Aangepast op 23 september 2015 23:52
De Graafschap hield in de eerste helft knap stand en speelde compact tegen de Amsterdammers. Ajax was gevaarlijk via Nemanja Gudelj (paal), maar aan de andere kant scoorde Erik Quekel voor De Graafschap nadat Tom Menting al de lat raakte. Zijn doelpunt werd echter afgekeurd wegens buitenspel. Ajax kwam voor rust wel op 1-0 voorsprong. Een van de weinige echt gevaarlijke momenten was direct raak, Viktor Fischer kon vrij inschieten na een voorzet van Arkadiusz Milik: 1-0.

In de tweede helft bleef De Graafschap compact voetballen en liet het spel over aan de thuisploeg. Zelf was het niet gevaarlijk, maar het gaf ook nagenoeg geen kans weg. Pas na het inbrengen van Johnny Heitinga kwam Ajax definitief langszij. De geroutineerde verdediger kopte uit een hoekschop raak: 2-0.

Door deze nederlaag is De Graafschap uitgeschakeld in het bekertoernooi. Aankomende zondag speelt De Graafschap in de eredivisie een thuiswedstrijd. Willem II is dan de tegenstander.

Lees ook

Honden zorgen voor ‘gezellige chaos’ bij kerstfotoshoot in 's-Heerenberg

De feestdagen komen er weer aan, een tijd waarin mensen én hun huisdieren graag samen zijn. Daarom b...

Er komt een dakdekker voor lekkende Pickerhal in Eibergen

De gebruikers van de Pickerhal in Eibergen bedrijven hun sport in een lekkende sporthal. Maar er wor...

Almen wil ‘energie in dorp’ verzilveren met Dorpendeal van 8 ton

Organisaties in Almen willen de leefbaarheid in het dorp versterken via de Dorpendeal; een financiee...

Auto vat vlam bij woning in Doetinchem, politie doet onderzoek

Aan de Nieuweweg in Doetinchem is in de nacht van dinsdag op woensdag een auto in brand gevlogen. Ho...

Man zwaargewond na ongeluk in bedrijfshal Lichtenvoorde

Een man is woensdagochtend zwaargewond geraakt nadat hij bekneld kwam te zitten tussen een rolluik v...

Overleden fietser bij Hummelo is 82-jarige man uit Bronckhorst

De fietser die dinsdagmiddag is overleden bij een ongeval bij Hummelo, is een 82-jarige man uit Bron...