Ulft, Netherlands

Graafschap O17 naar Varsseveld

Regio8 | 30 maart 2015 10:10 | Aangepast op 30 maart 2015 10:10
Vitesse, Anderlecht en AZ waren vorig jaar ook present met hun B-junioren. Het toernooi in Varsseveld is toen gewonnen door PSV, dat in de finale Vitesse met 3-0 versloeg.
De beloften uit de Achterhoek hebben in 2014 deelgenomen als regioteam Varsseveld, dit jaar spelen zij onder de naam Achterhoek Younited.

Het internationale toernooi voor B-junioren vindt dit jaar voor de 19de keer plaats en wordt gehouden op 29, 30 en 31 mei. Op de eerste avond vindt er een sportcafe plaats, dat wordt gepresenteerd door Herman Hobert van Eurosport.

Lees ook

Dilemma wethouder, of raad Berkelland plekken voor verlichte fietsroutes wil aanwijzen

Wethouder Ria Leliveld van Berkelland erkent ruiterlijk voor een dilemma te staan: ze wil de veiligh...

Doetinchem wijst nieuw pand nabij binnenstad aan voor opvang dak- en thuislozen

De gemeente Doetinchem heeft een nieuwe voorkeurslocatie aangewezen voor de permanente opvang van da...

Carnavalshits op maat: Michel Wolsink helpt verenigingen aan hun kraker

Zelf doet hij niet mee met de Kachelhöltjes carnavalskrakertrofee, maar tóch is hij er elk jaar bij ...

Bestuurder overleden na eenzijdig ongeval nabij Doetinchem

Een automobilist is maandagmiddag overleden na een ernstig ongeval in het buitengebied van Doetinche...

Twee auto’s flink beschadigd bij kop-staartaanrijding in Zeddam

Bij een kop-staartaanrijding op de Terborgseweg in Zeddam zijn twee auto’s flink beschadigd geraakt....

Spits Theodoridis verlaat De Graafschap al na half jaar

De Griekse spits Dimitrios Theodoridis laat de Achterhoek na slechts een half seizoen weer achter zi...