gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Graafschap College op weg naar de Roparun

5a376eab308797e6039d381633243c85.jpg
Redactie REGIO8 |

“Ja fantastisch, je weet waar je dit voor doet”, vertelt een dolenthousiaste Cor Kevenaar, chauffeur van de delegatie uit Doetinchem. “Zeker als je dadelijk in Rotterdam komt en je ziet al die mensen weer buiten staan, dan staat het kippenvel op je lijf. Daar doe je het allemaal voor.” De Roparun is een loop waarbij de afstand van Hamburg of Parijs tot Rotterdam, rennend in estafettevorm, wordt afgelegd. Het is voor de Doetinchemmers de tweede keer dat ze deelnemen aan het evenement.

Het team van het Graafschap College heeft zich in het zweet gewerkt om een mooi bedrag in te zamelen voor het goede doel. “Het project levert genoeg op”, vindt Kevenaar. “Een benefietdiner in ons restaurant heeft vijfduizend euro opgeleverd.” Het team hoopt in totaal een bedrag van tienduizend euro op te halen en is bereid daar heel hard voor te rennen. “Ik heb er ontzettend veel zin in”, aldus loper Ruud Harmsen. “We gaan zeker de eindstreep weer halen, ik heb het volle vertrouwen in ons team.”

Foto: REGIO8

Lees ook

De Huet 1 (003).png

Sité verduurzaamt ruim 400 woningen in Doetinchem en Gaanderen

Sité Woondiensten gaat ruim 400 woningen in de gemeente Doetinchem opknappen en verduurzamen. Veel woningen zijn toe aan energiebesparende maatregelen en bij een groot deel moeten de daken worden aangepakt. De werkzaamheden starten dit jaar.

WhatsApp Image 2026-03-10 at 13.36.40.jpeg

Geen gewonden bij kop-staartbotsing bij Laag-Keppel

Op de Wehlsedijk bij Laag-Keppel heeft dinsdagochtend een kop-staarbotsing plaatsgevonden. Bij de botsing zijn geen gewonden gevallen.

BandenBMW2.jpg

Wielen van tientallen auto's gejat na inbraak bij BMW-dealer in Doetinchem

Bij een BMW-dealer in Doetinchem zijn afgelopen weekend bij tientallen auto’s de wielen gestolen. Hoe groot de schade voor het bedrijf precies is, is op dit moment nog niet bekend.

Doetinchem fietsen rotonde auto.png

Fietsveiligheid verbeterd in Doetinchem, maar nog altijd 'code oranje'

Geen code rood meer, maar volgens de Doetinchemse Fietsersbond is er nog veel ruimte voor verbetering. In het onderzoek Fietsgemeente van het jaar kleurt Doetinchem oranje, terwijl het overgrote deel van de Achterhoek groen is.

Stadhuis doetinchem.jpg

Doetinchem krijgt prominente rol bij NOS tijdens gemeenteraadsverkiezingen

Op 18 maart trekken inwoners van alle Nederlandse gemeenten naar de stembus voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. De NOS volgt de ontwikkelingen onder meer live vanuit het stadhuis in Doetinchem, waar een exitpoll wordt bijgehouden. In aanloop naar de verkiezingen zijn verschillende Doetinchemse lijsttrekkers te horen en te zien in debatten van de NOS.

112wehl.jpg

Auto botst tegen boom in Wehl: geen gewonden

Een auto botste maandagmiddag hard tegen een boom op de Keppelseweg bij Wehl. De bestuurder hoefde niet mee naar het ziekenhuis.