Ulft, Netherlands

Goederenopslag in Zevenaar

Regio8 | 14 oktober 2015 15:00 | Aangepast op 14 oktober 2015 15:00
‘’Inwoners hebben zelf de gemeente gebeld met het idee dat zij het verschrikkelijk vinden wat er gebeurt. Zij wilden helpen maar niet wisten met wat’’ zegt medewerker Chantal van Londen van de gemeente Zevenaar over de opslag. Het Kracht Lokaal is daar direct op ingesprongen. Dit is een initiatief dat bestaat uit partners  Baston Wonen, Caleidoz Welzijn, politie Gelderland-Midden en gemeente Zevenaar.

‘’Er is op dit moment voornamelijk behoefte aan kleding. Liever geen knuffelbeesten en dat soort dingen meer, daarvan hebben we er al genoeg ontvangen’’.

Op dit moment verblijven er geen vluchtelingen in Zevenaar maar de kans dat er mensen worden opgevangen is aanwezig. ‘’We bewaren het tot die tijd. Maar als er niets komt worden de spullen naar Doetinchem of Arnhem gebracht’’.

Lees ook

Burgemeester Van Oostrum mag door in Berkelland

Burgemeester Joost van Oostrum gaat op voor zijn derde termijn in Berkelland. De gemeenteraad heeft ...

Buslegende Berd (80) uit Sinderen rijdt zijn allerlaatste rit

In de Achterhoek kennen veel reizigers hem: Berd Westerveld. Al decennialang zet hij zich in voor he...

Raadslid Lochem maakt excuses voor ‘persoonlijke touch’

Laat de Bloemenkamp in Gorssel zolang mogelijk staan zodat er 39 jongeren nog pakweg een jaar kunnen...

Btw-kloof voelbaar in hele grensstreek: ‘Locatie blijft doorslaggevend, maar prijs telt mee’

De verhoging van de btw op overnachtingen in Nederland van 9 naar 21 procent zorgt in de grensstreek...

De Graafschap geeft voorsprong in slotfase uit handen tegen Den Bosch

De Graafschap is er maandagavond niet in geslaagd de drie punten in De Vijverberg te houden. De ploe...

Doetinchem is een minuut muisstil: 'We mogen het nooit, nooit vergeten'

Eind januari wordt in het hele land stilgestaan bij de Shoah, ook wel de Holocaust genoemd. Op 27 ja...