Ulft, Netherlands

Gewonde bij kettingbotsing op weg tussen Zelhem en Doetinchem

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl
Drie bestuurders zijn woensdagmiddag op elkaar gebotst op de provinciale weg tussen Doetinchem en Zelhem. Een persoon is overgebracht naar het ziekenhuis, het overige verkeer ervaart enige hinder van de botsing.
Redactie REGIO8 | 20 maart 2024 16:12 | Aangepast op 20 maart 2024 16:12
De kop-staartaanrijding vond rond 14.45 uur plaats op de Zelhemseweg, ter hoogte van de Broekstraat. De bestuurders reden in de richting van Zelhem toen het misging. Een automobilist wilde afslaan, waarna de achterliggende bestuurder van een Duitse auto afremde. De automobilist daarachter had het echter niet in de gaten en botste achterop, met de kettingbotsing tussen tot gevolg. Een automobilist ontweek de botsing, maar kwam daarbij in een nagenoeg drooggevallen sloot terecht.

De inzittenden van de voertuigen zijn gecontroleerd door toegesneld ambulancepersoneel, één persoon is met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. Drie voertuigen raakten flink beschadigd en moesten worden afgesleept. Vanwege het ongeval werd één van de rijstroken, van Doetinchem naar Zelhem, tijdelijk afgesloten.

Lees meer over:

112Achterhoek|Doetinchem|Zelhem|

Meest gelezen

Overleden persoon gevonden langs Baakseweg in Vorden

Redactie REGIO8 | 13 jul 2025 13:42

Zwarte Cross nog zeker vijf jaar in Lichtenvoorde

Caitlin Sturris | 16 jul 2025 10:04

Lees ook

Fietsster gewond na aanrijding met auto in Doetinchem

Een fietsster is vrijdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een automobilist in Doetinchem. ...

Monumentaal hofje in Doetinchem in oude glorie hersteld

75 jaar geleden werd het inmiddels monumentale hofje Brouwerskamp in Doetinchem gebouwd. Binnen de D...

Middeleeuwse resten gevonden bij archeologisch onderzoek in Zelhem

De bouw van woonwijk Het Loo in Zelhem is afgelopen weekend van start gegaan. De toekomstige bewoner...

Slang ontsnapt in Doetinchem: 'Het is een onschuldig diertje'

In Doetinchem is sinds woensdagavond een slang vermist. Het gaat om een python van ongeveer een mete...

De Graafschap wint met jeugdige ploeg de stadsderby van DZC'68

De Graafschap speelde dinsdagavond de stadsderby tegen DZC’68 in aanloop naar het nieuwe seizoen. De...

'Italiaans' haventje geopend bij nieuwbouwproject Iseldoks in Doetinchem

Inwoners van het bijna voltooide nieuwbouwproject Iseldoks vierden maandagmiddag feest. De Haven en ...