gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Gewonde bij kettingbotsing op weg tussen Zelhem en Doetinchem

4ccdbc3eab92af11dce68f67f3959c34.jpg

Drie bestuurders zijn woensdagmiddag op elkaar gebotst op de provinciale weg tussen Doetinchem en Zelhem. Een persoon is overgebracht naar het ziekenhuis, het overige verkeer ervaart enige hinder van de botsing.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De kop-staartaanrijding vond rond 14.45 uur plaats op de Zelhemseweg, ter hoogte van de Broekstraat. De bestuurders reden in de richting van Zelhem toen het misging. Een automobilist wilde afslaan, waarna de achterliggende bestuurder van een Duitse auto afremde. De automobilist daarachter had het echter niet in de gaten en botste achterop, met de kettingbotsing tussen tot gevolg. Een automobilist ontweek de botsing, maar kwam daarbij in een nagenoeg drooggevallen sloot terecht.

De inzittenden van de voertuigen zijn gecontroleerd door toegesneld ambulancepersoneel, één persoon is met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. Drie voertuigen raakten flink beschadigd en moesten worden afgesleept. Vanwege het ongeval werd één van de rijstroken, van Doetinchem naar Zelhem, tijdelijk afgesloten.

Lees ook

Loraine van Aalten.jpg

Doetinchemse Loraine (27) deelt haar verhaal in Over Mijn Lijk

Het leven van de 27-jarige Loraine van Aalten uit Doetinchem ziet er al enkele jaren anders uit dan dat van veel leeftijdsgenoten. In 2023 kreeg ze te horen dat ze eierstokkanker heeft en niet meer beter wordt. Om dat verhaal te delen met zoveel mogelijk mensen, is de Doetinchemse een van de deelnemers aan het seizoen van het BNNVARA-programma ‘Over mijn Lijk’.

685024511_1388645903305468_2465330173477600560_n.jpg

Brandweer Bergh helpt bij blussen natuurbrand ’t Harde

Brandweer Bergh heeft afgelopen avond en nacht geholpen met het bestrijden van de grote natuurbrand op een militair oefenterrein in ’t Harde. De Achterhoekse spuitgasten zijn inmiddels weer terug.

KinderboerderijDidam0.jpg

Beschimmeld eten en hondenpoep; kinderboerderij Didam klaar met dumpingen

Vrijwilligers van de kinderboerderij in Didam zijn boos. Keer op keer worden er dingen over het hek gegooid en daarmee bij de dieren gedumpt. Van beschimmeld eten tot hondenpoep en zelfs extra dieren. De maat is vol, dus gooien ze nu camerabeelden online om een dader op te sporen.

Ankersmid0.jpg

Hengeloër Ankersmid rijdt eerste én laatste keer Superbike op Varsselring: ‘Doodzonde’

Het Bronckhorster dorp Hengelo staat aan de vooravond van de jaarlijkse wegraces op de Varsselring. Voor Hengeloër Wesley Ankersmid krijgt het raceweekend een bijzonder karakter: de coureur maakt zijn debuut in de Superbike-klasse, terwijl dat meteen zijn laatste keer is. De klasse verdwijnt namelijk uit het International Road Racing Championship.

KERKETTEN0.jpg

Martinuskerk Etten komt met noodkreet: ‘Volstrekt onhaalbaar!’

De pas geopende Martinuskerk in Etten heeft een noodkreet gestuurd naar het college van de gemeente Oude IJsselstreek. Het bestuur van Stichting Erfgoed Martinuskerk zegt dat de huidige vergunningen en handhavingsmaatregelen het goed kunnen draaien van de kerk onder druk zetten. Volgens hen zijn de geluidsnormen ‘volstrekt onhaalbaar’ en beperken de regels de mogelijkheden flink.

Europabrug0.png

Onderhoud aan Europabrug Doetinchem: flinke hinder door werkzaamheden tot half juni

Weggebruikers die regelmatig over de Europabrug in Doetinchem rijden, moeten in mei en juni rekening houden met flinke hinder. De brug krijgt namelijk een flinke opknapbeurt. Daarbij wordt de weg op de brug meerdere keren deels of volledig afgesloten voor het verkeer.