Ulft, Nederland
Terug

Gewonde bij kettingbotsing op weg tussen Zelhem en Doetinchem

4ccdbc3eab92af11dce68f67f3959c34.jpg

Drie bestuurders zijn woensdagmiddag op elkaar gebotst op de provinciale weg tussen Doetinchem en Zelhem. Een persoon is overgebracht naar het ziekenhuis, het overige verkeer ervaart enige hinder van de botsing.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De kop-staartaanrijding vond rond 14.45 uur plaats op de Zelhemseweg, ter hoogte van de Broekstraat. De bestuurders reden in de richting van Zelhem toen het misging. Een automobilist wilde afslaan, waarna de achterliggende bestuurder van een Duitse auto afremde. De automobilist daarachter had het echter niet in de gaten en botste achterop, met de kettingbotsing tussen tot gevolg. Een automobilist ontweek de botsing, maar kwam daarbij in een nagenoeg drooggevallen sloot terecht.

De inzittenden van de voertuigen zijn gecontroleerd door toegesneld ambulancepersoneel, één persoon is met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. Drie voertuigen raakten flink beschadigd en moesten worden afgesleept. Vanwege het ongeval werd één van de rijstroken, van Doetinchem naar Zelhem, tijdelijk afgesloten.

Lees ook

638305782_1312823540877198_6015577299916269800_n.jpg

Koeien omgekomen bij stalbrand Heelweg

Bij een uitslaande stalbrand aan de Spul Harensweg in Heelweg zijn zondagochtend meerdere koeien omgekomen. De brandweer kon wel voorkomen dat de brand oversloeg naar een andere schuur en een woonhuis.

Dutch Scorpions1.jpg

Dutch Scorpions aast op regionaal beachsportcentrum in Doetinchem

Aan ambities geen gebrek bij het Doetinchemse Dutch Scorpions. De voetbalvereniging wil hét beachsportcentrum van Oost-Nederland opzetten en biedt zand en reclameborden aan om geld bij elkaar te harken. De gesprekken met de gemeente lopen.

OostrumStatiegeld.jpg

Veel steun voor man uit Eibergen die bekeuring kreeg voor verzamelen statiegeldblikjes

De 27-jarige Robert uit Eibergen heeft veel steun gekregen na een boete die hij vorige week ontving voor het verzamelen van statiegeldblikjes uit prullenbakken. De zaak zorgde voor veel onbegrip in de regio en daarbuiten. Dankzij de vele steunbetuigingen is de boete van 170 euro betaald.

WhatsApp Image 2026-02-20 at 22.31.40.jpeg

De Graafschap wint moeizaam van Jong FC Utrecht en doet goede zaken

De Graafschap heeft vanavond een verdiende, maar moeizame overwinning op Jong FC Utrecht geboekt. Op een regenachtige Vijverberg schoot invaller Fedde de Jong de Superboeren naar een belangrijke driepunter in de strijd om plaats drie.

CampagneBronckhorst0.png

Lijsttrekkers Bronckhorster politiek trappen verkiezingscampagne af

De lijsttrekkers van de Bronckhorster politieke partijen trapten donderdag bij het gemeentehuis in Hengelo de campagne af. Op het verkiezingsdoek staan vertrouwde gezichten én nieuwe partijen. Een bekende naam is Marcel Westerink: eerder fractievoorzitter van GBB, nu namens Lokaal Bronckhorst.

GerritVossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een warm weekend met stijgende temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de stuw in Ulft voorspelt de weerboer een warm weekend, met steeds stijgende temperaturen.