Ulft, Netherlands

Gescopark Gaanderen vrijwel zeker

Regio8 | 12 juni 2015 13:55 | Aangepast op 12 juni 2015 13:55
Peter Salemink, van het burgerinitiatief om de plannen uit te voeren, deed eerst de plannen uit de doeken waarna konden de raadsleden vragen aan hem stellen. Daarna was het woord aan wethouder Lambregts die de plannen vanuit de gemeente uitlegde.

Het terrein ligt al tien jaar braak en is momenteel nog van Sité Woondiensten. De gemeente koopt het terrein na een definitieve beslissing aan voor één euro. Daarna is het aan de burgers om het terrein in te richten en bij te houden. Daarbij krijgen ze hulp van onder andere de scholen en de scouting. Ook de kosten voor het onderhoud brengen ze zelf geld bijeen. Nog voor er een schop in de grond gegaan is, is het onderhoud al voor drie jaar zeker.

Nadat alle plannen besproken waren en de vragen beantwoord, besloten de raadsleden unaniem dat het plan over twee weken als hamerstuk op de agenda staat. In theorie is het plan daarmee eigenlijk al aangenomen.

Op de foto: de tekening zoals het park ontworpen is door Oscar's Groen.

Lees ook

De Graafschap wint weer in de slotfase

De Graafschap heeft in de blessuretijd met 1-2 gewonnen van FC Den Bosch. Het was invaller Tim Braem...

Oude IJsselstreek redt DRU Industriepark: ‘Dit is echt de laatste kans’

Het DRU Industriepark kan voorlopig blijven bestaan. Een meerderheid van de gemeenteraad van Oude IJ...

Achterhoekse D66'ers in jubelstemming na verkiezingswinst

Achterhoekse leden van D66 verkeren donderdag in een jubelstemming na de verkiezingswinst van hun pa...

Vogelgriep in de Achterhoek: wat betekent het voor inwoners en pluimveehouders?

De vogelgriep grijpt opnieuw om zich heen in de Achterhoek. Op steeds meer plekken wordt de ziekte v...

Milan Heuveling uit 's-Heerenberg schittert in nieuwe serie Flying Hummelo

Milan Heuveling uit 's-Heerenberg schreef zich in voor de audities van de nieuwe Zapp serie: Flying ...

Zo stemde de Achterhoek bij de Tweede Kamerverkiezingen

Het stemmen is voorbij en bijna alle stemmen zijn inmiddels geteld. Nederland en ook de Achterhoek,...