Ulft, Netherlands

Geparkeerde auto vliegt vlak na ritje in brand in Doetinchem

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl
Een geparkeerde auto is woensdagmiddag in brand gevlogen in een woonwijk in Doetinchem. De eigenaar raakte niet gewond, de schade aan het voertuig is groot.
Redactie REGIO8 | 17 juli 2024 16:27 | Aangepast op 17 juli 2024 16:27
De brandweer werd rond 14.30 uur gealarmeerd voor de autobrand aan de Henri Dunantlaan. Eenmaal ter plaatse sloegen de vlammen al uit het geparkeerde voertuig. De toegesnelde brandweerlieden konden niet voorkomen dat de auto deels uitbrandde. De oorzaak was mogelijk een technisch mankement.

De eigenaar verklaarde namelijk dat hij net, tien minuten eerder, met de auto op pad was geweest. Van eventuele brandstichting is volgens de hulpdiensten in ieder geval geen sprake.

Meest gelezen

Grote brand legt schuur in de as in Velswijk

Redactie REGIO8 | 11 dec 2025 15:09

Doetinchemse coffeeshop langer dicht na tweede explosie

Tim Rondeel | Hidde Vinkenvleugel | 15 dec 2025 18:28

Lees ook

Van verlichte auto tot varende kerstman: kerstsfeer neemt toe in de Achterhoek

De feestdagen staan voor de deur, wat ervoor zorgt dat de kerstsfeer in de Achterhoek steeds meer to...

Graafschap College bundelt krachten om techniekonderwijs te behouden

Het Graafschap College in Doetinchem, ROC Nijmegen en Rijn IJssel gaan intensief samenwerken om tech...

Doetinchemse coffeeshop langer dicht na tweede explosie

Coffeeshop Magic in Doetinchem blijft nog zeker twee maanden gesloten. Dat heeft burgemeester Mark B...

Kaars mogelijke oorzaak brand in flat Doetinchem

In een flat aan de Caenstraat in Doetinchem is zondagavond brand ontstaan. Een kaars op een kandelaa...

Amphion Theater voor tiende keer genomineerd als Theater van het Jaar

Amphion Theater in Doetinchem is genomineerd voor Theater van het Jaar 2025. Het is de tiende keer d...

RegioExpres tussen Arnhem en Doetinchem laat langer op zich wachten

De komst van de RegioExpres in de Achterhoek loopt vertraging op. De snelle trein tussen Arnhem, Doe...