gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Geïnteresseerden voor overname Kruisberg

ac616f2434dc490d5cd9b95f232d6f53.jpg
Redactie REGIO8 |
“Er is op dit moment nog geen duidelijkheid over eventuele bewoning door arbeidsmigranten”, zegt een woordvoerder van gemeente Doetinchem. De buurt was tegen het plan om Poolse arbeiders te huisvesten in de voormalige gevangenis. Nu is de gemeente in gesprek met de buurt, middels verschillende workshops.

Ook wordt er op 9 september een open dag gepland. Op deze dag zal de eigenaar van pand, het RVB, te stand van zaken in de herontwikkeling presenteren. Daarnaast presenteren studenten van de Dutch Design Academy hun ideeën voor de herbestemming. Inwoners met ideeën voor de herbestemming van De Kruisberg worden doorverwezen naar het RVB. Er zijn op dit moment nog geen voorwaarden verbonden aan de overname door een partij.

Foto: REGIO8

Lees ook

JorisVeldrijden670.jpg

Extra campings rondom EK veldrijden Montferland zes dagen toegestaan

De hele Montferlandse gemeenteraad vroeg er al om, nu gaat het college er ook gedeeltelijk in mee. Tijdens het EK veldrijden in Zeddam dit najaar mogen er tijdelijke campings komen om alle wielerfans een onderdak te kunnen bieden. De raad vroeg om een periode van veertien dagen, het college maakt er maximaal zes van.

GemeentehuisLochem.jpeg

145 extra asielzoekers wonen al in Lochemse opvang aan Ampsenseweg

Het azc in Lochem heeft sinds begin deze maand 145 nieuwe bewoners. De gemeente kreeg te horen dat ze de asielzoekers versneld moesten opvangen door de landelijke tekorten aan opvangplekken.

d7b811b3-2368-3954-b558-e1383eb18593.jpg

Nieuw onderzoek naar verdachte van dood Lisanne (23) is klaar

Het nieuwe onderzoek naar de man die bekend heeft dat hij de 23-jarige Lisanne uit Hoog-Keppel heeft gedood, is klaar. Dat betekent dat de inhoudelijke behandeling van de strafzaak eind juni ook echt door kan gaan. Verdachte Christiaan (26) uit Ulft staat dan terecht voor het doodsteken van de jonge vrouw.

AanhoudingExplosies.jpg

Woningdoorzoeking Doetinchem vanwege onderzoek naar explosies coffeeshop

De woningdoorzoeking op 21 april aan de Themansstraat in Doetinchem hield verband met het lopende onderzoek naar de explosies bij Coffeeshop Magic, zo laat de politie woensdag weten. Tijdens de doorzoeking werd onder meer een explosief aangetroffen en in beslag genomen.

Voetbalteam Varsselder.jpg

Van Varsselder naar Hamburg: voetballers GWVV 4 spelen ‘interland’ in Duitsland

Als de meeste mensen zich vrijdagochtend nog eens omdraaien, staat de selectie van GWVV 4 uit Varsselder-Veldhunten in al vroegte klaar voor vertrek. Om 04.00 uur worden de spelers uitgezwaaid en vertrekken ze Hamburg. Daar wacht op zaterdag 30 mei een bijzondere voetbalwedstrijd tegen Rahlstedter SC 2 Ü50.

Gehaktbal50.jpg

Gehaktballencompetitie in Neede: Wie mag er een jaar lang opscheppen over zijn ballen?

Wie mag zich een jaar lang de beste ballenbakker noemen? Daar draaide het dit pinksterweekend om bij de gehakballencompetitie van Café Vally’s, in Neede. Zeventien deelnemers streden om die felbegeerde eerste plek. ”Smaak en textuur. Dat is uiteindelijk gewoon wat een bal, een bal maakt”, aldus de jury.