gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Geen gewonden bij flink ongeval Varsseveld

e82df0ff04f0ea95f196611e6ca0901e
Redactie REGIO8 |
De zwarte auto kwam omstreeks 21.00 uur vanuit de richting van de A18 en wilde richting Lichtenvoorde rijden. De automobilist in de rode auto wilde de N18 oversteken, maar verleende hierbij geen voorrang. Omdat de stoplichten vermoedelijk oranje knipperden, had het zwarte voertuig voorrang.

Ondanks de flinke klap zijn beide bestuurders niet gewond geraakt bij het ongeval. Een ambulance is ter plaatse geweest, maar de automobilisten hoefden na controle niet mee naar het ziekenhuis. Het overige verkeer heeft weinig hinder ondervonden van het ongeluk.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Derksen_Geld2

Montferland betaalt werkende wethouder bijna 2.000 euro per maand aan wachtgeld

Montferland betaalt wethouder Jeanette Derksen bijna 2.000 euro per maand aan wachtgeld, terwijl ze gewoon actief is als wethouder. Derksen is na de gemeenteraadsverkiezingen minder gaan werken: van 100 naar 80 procent.

112_ZelhemOngelukMotor

50-jarige motorrijder overleden na ernstig ongeval Zelhem

Een 50-jarige motorrijder uit Zutphen is vrijdagochtend overleden na een ongeval op de Halseweg in Zelhem. Bij het ongeval waren naast de motorrijder een auto en een vrachtwagen betrokken. De weg is voorlopig dicht.

Waterstofbus-Arriva

Streekvervoer in de Achterhoek dreigt weer stil te liggen door stakingen

Vakbonden FNV en CNV hebben nieuwe stakingen aangekondigd voor het streekvervoer in de Achterhoek. Werkgevers hebben tot woensdag 7 oktober om akkoord te gaan met de eisen van beide bonden, anders volgen er acties.

WhatsApp Image 2026-10-01 at 13.48.27

Ruit stadhuis Doetinchem ingeslagen, man kort daarna opgepakt

Een man heeft donderdagmiddag een ruit van het stadhuis van de gemeente Doetinchem ingeslagen. De man, volgens de politie een bekende, werd kort daarna aangehouden.

EKVeldrijden0

'Achterhoekse aanpak' leidt tot bouw iconische trap in Zeddam voor EK Veldrijden

Nog iets meer dan een maand en dan komt het EK veldrijden naar de Achterhoek. In het weekend van 7 en 8 november draait alles in Zeddam en omgeving om het wielerevenement. De laatste werkzaamheden aan het parcours zijn nog in volle gang, maar de eerste voorbereidingen begonnen al jaren geleden.

EMEU20

Europese mbo-docenten bouwen in Ulft aan nieuwe uitwisselingen: ‘Daar doe je het voor’

Als het aan het Graafschap College en andere mbo-scholen uit heel Europa ligt, gaan meer studenten tijdens hun opleiding internationale ervaring opdoen. Om daarvoor nieuwe, korte internationale programma’s te ontwikkelen, kwamen docenten uit 25 Europese landen deze week samen tijdens de EMEU-bijeenkomst bij het CIVON in Ulft.