Ulft, Netherlands

Gebouw ontruimd na gaslek in Doetinchem, geen opzet in het spel

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Bewoners van een appartementencomplex aan de Dr.Huber Noodtstraat in Doetinchem hebben maandag tijdelijk hun woning moeten verlaten vanwege een gaslek. Volgens de politie is er geen sprake van een strafbaar feit.
Redactie REGIO8 | 8 april 2024 15:14 | Aangepast op 8 april 2024 15:14
De melding van een gaslekkage kwam rond 10.30 uur binnen bij de hulpdiensten. De brandweer rukte met meerdere voertuigen uit en heeft het gebouw ontruimd. Netbeheerder Liander kwam ter plaatse om het gas af te sluiten. Na onderzoek van de brandweer en ventileren van de woningen mochten de bewoners hun woning weer in.

Hoe de lekkage heeft kunnen ontstaan is nog niet duidelijk. Ter plaatse gingen geluiden rond dat een van de bewoners met opzet de gaskraan had opengedraaid, maar volgens een woordvoerder van de politie was er geen sprake van een strafbaar feit.

Lees ook

Doetinchemse Uitdaging verhuist met ontmoetingsplek en 'Sjop' naar nieuw onderkomen

De Doetinchemse Uitdaging is met twee initiatieven verhuisd naar horecagelegenheid Streeckgenoot. Na...

Paskerk in Doetinchem straalt door kaarslicht tijdens populaire Gulden Mis

In aanloop naar kerstavond is woensdag de Gulden Mis gehouden in de Onze Lieve Vrouwe ten Hemelopnem...

Van verlichte auto tot varende kerstman: kerstsfeer neemt toe in de Achterhoek

De feestdagen staan voor de deur, wat ervoor zorgt dat de kerstsfeer in de Achterhoek steeds meer to...

Graafschap College bundelt krachten om techniekonderwijs te behouden

Het Graafschap College in Doetinchem, ROC Nijmegen en Rijn IJssel gaan intensief samenwerken om tech...

Doetinchemse coffeeshop langer dicht na tweede explosie

Coffeeshop Magic in Doetinchem blijft nog zeker twee maanden gesloten. Dat heeft burgemeester Mark B...

Bestuurder botst op geparkeerde bus in Lichtenvoorde

Een automobilist is maandagochtend op een geparkeerde bus gebotst in Lichtenvoorde. De bestuurder is...