Ulft, Netherlands

Fietsster aangereden op rotonde in Doetinchem

Een fietsster is dinsdagmiddag aangereden op een rotonde in Doetinchem. Ze is na het ongeval overgebracht naar het ziekenhuis.
Redactie REGIO8 | 27 december 2022 16:22 | Aangepast op 27 december 2022 16:22
Het ongeval gebeurde rond 15.15 uur op de rotonde tussen het Zaagmolenpad en de Energieweg. De fietsster kwam vanuit de richting van de supermarkt en fietste naar het Graafschap College toen het misging. Ze nam de rotonde over de verkeerde kant en werd daarbij over het hoofd gezien door een automobiliste. De fietsster werd aangereden en kwam daarbij ten val.

Er kwamen twee politieauto’s en een ambulance ter plaatse voor hulpverlening. De fietsster is uiteindelijk met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. De rotonde is enige tijd afgesloten voor het overige verkeer, wat zorgde voor de nodige overlast.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

Wateroverlast en veel schade na zware storm in Winterswijk: 'Het was echt heftig'

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 3 jul 2025 01:08

Kindje ernstig gewond na val uit raam in Doetinchem

Redactie REGIO8 | 3 jul 2025 10:20

Lees ook

Kop-staartbotsing zorgt voor chaos tussen Doetinchem en Gaanderen

Een kop-staartbotsing op de weg tussen Doetinchem en Gaanderen heeft donderdagmiddag tijdens de spit...

Directeur-bestuurder Kop verlaat na anderhalf jaar Amphion in Doetinchem

Directeur-bestuurder Ariane Kop, vertrekt na anderhalf jaar bij Amphion Cultuurbedrijf in Doetinchem...

Winnares actie ‘Win je winkel’ Doetinchem: “Los in september, oktober”

De winnaar van de actie ‘Win je winkel’ in Doetinchem is woensdagmiddag bekendgemaakt. De 36-jarige ...

Kindje ernstig gewond na val uit raam in Doetinchem

Een kind is donderdagochtend ernstig gewond geraakt na een val uit een raam van een woning aan de Co...

Na opnieuw een storing werkt de helft van de fonteintjes in Doetinchem weer

Ze deden het weer even, toen weer niet, inmiddels weer wel, maar toch niet helemaal. De fonteintjes ...

Kinderen doen mee met de profs bij Living Statues in Doetinchem

Het centrum van Doetinchem was zaterdag en zondag volgepakt met straattheater op topniveau vanwege h...