gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Fietsproef in centrum Doetinchem verlengd

ba0461ea510d60e8e8c6644412a30381.jpg
Redactie REGIO8 |
"Naar verwachting wordt in november een eindadvies gegeven aan het college van burgemeester en wethouders, waarin geadviseerd wordt hoe in de toekomst om te gaan met fietsen door de binnenstad", zo laat de gemeente Doetinchem weten. Aanvankelijk zou de proef zaterdag 30 september aflopen, maar nu loopt de test door tot de onderzoeksresultaten van bureau STIPO binnen zijn.

Voor fietsers is het tot 12 uur ’s ochtends toegestaan om door het centrum Doetinchem te fietsen. De binnenstad blijft overigens wel een voetgangersgebied, wat betekent dat fietsers te gast zijn.

Foto: REGIO8

Lees ook

BFT0.png

Jannes, Boh Foi Toch en Kaiser Chiefs komen naar de Zwarte Cross 2026

De organisatie van de Zwarte Cross heeft opnieuw een reeks nieuwe namen bekendgemaakt. Onder meer Jannes, Boh Foi Toch en de Britse band Kaiser Chiefs zijn toegevoegd aan het programma.

HuisBargh0.png

Kasteel Huis Bergh heropent in september na grootschalige restauratie

Het gerestaureerde kasteel Huis Bergh opent op zaterdag 19 september opnieuw zijn deuren voor publiek. In de honderd dagen voorafgaand aan de opening is er een speciaal ‘aftelprogramma’ om te vieren dat het kasteel weer te bezoeken is.

IMG_8053.JPG

Toeloop bij bouwplannen Gorssel: hoop op woning, maar inschrijving nog niet mogelijk

De belangstelling voor het woningbouwplan in het noordelijk deel van de Smitskamp in Gorssel is groot. Tijdens een inloopbijeenkomst in de Brinkkerk trok het plan een constante stroom bezoekers. Inschrijven voor een woning is echter nog niet mogelijk, benadrukt de gemeente Lochem.

KERKETTEN10.jpg

Ettense kerk ondergaat complete metamorfose: ‘Mensen werden emotioneel’

Na vier jaar voorbereiden en bijna een jaar intensief verbouwen is de Martinuskerk in Etten weer open. Niet meer alleen als kerk, maar als multifunctionele ontmoetingsplek met vier verschillende ruimtes. Volgens uitbater Stan Teunissen en voorzitter Peter Ketelaar moet het gebouw uitgroeien tot het nieuwe hart van het dorp.

DruRaad.jpg

Oude gemeenteraad moet stemmen of DRU-subsidie eerder overgemaakt wordt

Hoewel de uitslag van de verkiezingen al vastgesteld zijn en de raadsleden de nieuwe verhoudingen in de raad weten, vergadert de gemeenteraad van Oude IJsselstreek donderdag nog in oude samenstelling. Hét verkiezingsonderwerp staat weer op de agenda; het DRU Industriepark.

Informateurs.jpg

GBB schuift Ebbers en Oosterwijk naar voren als informateurs in Bronckhorst

De GBB heeft Dick Ebbers en Cees Oosterwijk voorgedragen als informateurs in de gemeente Bronckhorst. De partij wil daarmee vaart maken in de vorming van een nieuwe coalitie na de gemeenteraadsverkiezingen.