Ulft, Netherlands

Fiets vast onder busje na botsing in Ulft

Een fietsster is dinsdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding in Ulft. Haar tweewieler kwam daarbij vast te zitten onder het busje van een pakketbezorger.
Regio8 | 27 oktober 2020 18:01 | Aangepast op 27 oktober 2020 18:01
Beide weggebruikers reden rond 16.30 uur over de Lekstraat toen het misging. De bestuurder van het busje wilde afslaan naar een woonerf, maar zag daarbij de fietsster over het hoofd met een aanrijding tot gevolg. De fietsster kwam daarbij op de grond terecht, terwijl haar rijwiel vast kwam te zitten onder het busje.

De fietsster is na het ongeval met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis. Naar verluidt zouden de verwondingen meevallen.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

OM en Politie adviseert Bronckhorst: Geen publiek bij raadsvergadering over asielopvangen

De besluitvormende raadsvergadering over de asielopvangen in Bronckhorst is donderdag 16 oktober all...

Vastgelopen vrachtwagen blokkeert Drieheuvelenweg in 's-Heerenberg

De Drieheuvelenweg in ’s-Heerenberg was tijdelijk geblokkeerd door een vrachtwagen die vaststond. De...

Keijenborg krijgt nieuwe sportieve impuls met De Tilder: 'Er is veel meer aanloop'

Onder luid gejuich en gejoel werd zaterdag 11 oktober de multifunctionele accommodatie in Keijenborg...

Bestuurder gewond bij eenzijdig ongeval Wehl

Bij een eenzijdig ongeval in Wehl is maandagochtend een persoon gewond geraakt. De politie verwacht ...

Auto botst op stilstaande vrachtwagen bij eenzijdig ongeval in Doetinchem

Bij een eenzijdig ongeval op de Melkweg in Doetinchem is zondagmiddag een auto met vier inzittenden ...

Auto belandt op de kop in een sloot bij Azewijn

Een automobilist is zaterdagmiddag op de Burgemeester van Breemenweg in Azewijn met zijn auto op de ...