gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Felle brand in flatgebouw Doetinchem

ebba0852604c7fca5de06e761166b647
Redactie REGIO8 |
De eerste hulpdiensten die omstreeks 18.50 uur arriveerden hebben het incident daarom direct opgeschaald naar een middelbrand. Er is met meerdere eenheden meteen ingezet op de mensen die zich in het pand bevonden. Even na 19.15 uur liet de Veiligheidsregio weten dat er drie personen uit het pand zijn gehaald, waaronder een vrouw met haar hondje vanaf de derde verdieping. Zij zijn overgedragen aan ambulancepersoneel.
De dierenambulance heeft zich ontfermd over een aantal huisdieren die rook ingeademd hadden. Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend. Er is op de locatie van de brand een persoon door de politie aangehouden omdat hij iemand zou hebben geslagen. Of dit te maken had met het vuur is onbekend.
Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

BORCULO

Boeren overhandigen brandbrief: 'Deze plannen zijn niet uitvoerbaar'

Honderden trekkers staan maandagavond geparkeerd bij het gemeentehuis van Berkelland in Borculo. Daaromheen verzamelen zich honderden boeren, familieleden en andere sympathisanten. Omgekeerde Nederlandse vlaggen wapperen boven de trekkers, rode boerenzakdoeken zijn weer volop zichtbaar. Het beeld doet denken aan de grote boerenprotesten van enkele jaren geleden.

WhatsApp Image 2026-07-27 at 22.54.28

Groot boerenprotest in de Achterhoek: 'Onze maat is vol'

Honderden boeren hebben maandagavond een protestactie gehouden op verschillende plekken in de Achterhoek. Zo hebben boeren tussen Vierakker en Zutphen met trekkers de tekst 'Onze maat = vol' geschreven en werd in Borculo een brandbrief aan de gemeenteraad aangeboden.

LochemVuurwerk

LochemGroen! wil snel duidelijkheid over uitvoering vuurwerkverbod

LochemGroen! heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over het landelijke vuurwerkverbod. Volgens de partij is het belangrijk dat inwoners, ondernemers en andere betrokkenen ruim op tijd weten waar zij aan toe zijn.

112Borculo

Frontale botsing nabij Beltrum: een persoon gewond

Bij een frontale botsing tussen twee auto's in Beltrum is maandagmiddag één persoon gewond geraakt. Beide voertuigen moesten worden afgesleept.

wegwekzaamheden1

Herinrichting Zeddam-Zuid kan door, rechter veegt kritiek op aanbesteding van tafel

De wegen in Zeddam-Zuid kunnen eindelijk opnieuw ingericht worden. Het project, waarvan de eerste bijeenkomst al in november 2023 was, liep vertraging op vanwege een rechtszaak. Een aannemer was het niet eens met de aanbesteding en probeerde via de rechter zijn gelijk te halen. Die ging er niet in mee, alles is volgens het boekje gegaan.

SluisEefde0

Sluizen bij Eefde dicht: ‘Hopen dat vertrouwen in de binnenvaart blijft’

Het sluizencomplex bij Eefde is sinds zaterdagmiddag gesloten. Vanwege de aanhoudende droogte is er voorlopig geen scheepvaart toegestaan op het Twentekanaal. Schippers lagen zaterdag in de rij voor de sluis.