gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Felle brand in flatgebouw Doetinchem

ebba0852604c7fca5de06e761166b647
Redactie REGIO8 |
De eerste hulpdiensten die omstreeks 18.50 uur arriveerden hebben het incident daarom direct opgeschaald naar een middelbrand. Er is met meerdere eenheden meteen ingezet op de mensen die zich in het pand bevonden. Even na 19.15 uur liet de Veiligheidsregio weten dat er drie personen uit het pand zijn gehaald, waaronder een vrouw met haar hondje vanaf de derde verdieping. Zij zijn overgedragen aan ambulancepersoneel.
De dierenambulance heeft zich ontfermd over een aantal huisdieren die rook ingeademd hadden. Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend. Er is op de locatie van de brand een persoon door de politie aangehouden omdat hij iemand zou hebben geslagen. Of dit te maken had met het vuur is onbekend.
Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

flitser stickers

'Beruchte' flitspaal in Gaanderen is bestickerd: 'Wie was er klaar mee?

De mobiele flitspaal die in de afgelopen vijf weken bijna 15.000 mensen op de bon heeft geslingerd voor snelheidsovertredingen in Gaanderen, is afgeplakt. Iemand heeft blauwe stickers op de camera's van de flexflitser geplakt.

WhatsApp Image 2026-06-16 at 16.38.39

‘Grootste uitdaging is in het echt te verbinden, maak er een werkwoord van’

‘Berkelland, met elkaar in verbinding!’ Een ronkende titel van vijf fracties op papier, die in de praktijk gestalte moet krijgen, zo gaf burgemeester Joost van Oostrum mee. “Verbinden is een werkwoord, je zult aan de slag moeten met elkaar. De grootste uitdaging is elkaar in het echt te verbinden, dus maak er een werkwoord van”, aldus Van Oostrum.

AZCDidam0

Centrum Didam deels dicht voor verkeer rond demonstratie met toespraak Wilders

Een deel van het centrum van Didam wordt woensdagavond afgesloten voor al het verkeer vanwege een demonstratie tegen de beoogde asielopvang in de gemeente Montferland. De gemeente heeft maatregelen getroffen die wijzen op een verwachte grote opkomst, mede door de aangekondigde aanwezigheid van PVV-fractievoorzitter Geert Wilders.

grasmat Graafschap0

Nieuwe hybride grasmat De Vijverberg: ‘Hopen dat we op tijd klaar zijn’

Het voetbal ligt alweer even stil, maar van rust is allerminst sprake op stadion De Vijverberg. In Doetinchem wordt hard gewerkt aan een splinternieuwe hybride grasmat voor de Superboeren. Op 17 augustus moet op die nieuwe mat de eerste thuiswedstrijd van het seizoen afgetrapt worden.

SupermarktAlmen0

Supermarkt blijft toch in Almen: 'Gevormd door dorpsraad en mensen uit het dorp'

Toen de vorige eigenaar van de supermarkt in Almen aankondigde te willen stoppen, kwam de dorpsraad direct in actie. Zij besloten gezamenlijk de verantwoordelijkheid voor de winkel te dragen, iets dat volgens de dorpsraad essentieel is.

WhatsApp Image 2026-06-16 at 10.56.56

Jongeman aangehouden na melding persoon te water in Doetinchem

Een melding van een persoon te water in de Oude IJssel bij Brasem in Doetinchem leidde dinsdagochtend tot de inzet van meerdere hulpdiensten. Volgens de politie ging het om een jongeman die eerder nabij de binnenstad te water was geraakt. Hij werd nagekeken door ambulancepersoneel en later aangehouden.