Ulft, Netherlands

FC Gelre en DZSV winnaars van Achterhoek Cup

Regio8 | 6 juni 2015 19:52 | Aangepast op 6 juni 2015 19:52

Bij de mannen ging de finale zaterdagavond tussen DZSV uit Dinxperlo en vv Doetinchem. De openingstreffer viel na ruim twintig minuten spelen. DZSV-speler Jordy Sticker slalomde door de verdediging van de Doetinchemmers en zorgde met een puntertje voor de 1-0. Ondanks dat de Dinxperloërs sterker waren, was Doetinchem enkele keren gevaarlijk bij een counter. Tot de rust werd er niet meer gescoord.


Na rust werd het klassenverschil duidelijk zichtbaar. Max Tamboer en Chiel Jan Nijman scoorden vlak achter elkaar en zetten DZSV daarmee op een comfortabele 3-0 voorsprong. Hoewel Bram van Dooren nog een penalty miste voor de Doetinchemmers, kwam de Dinxperlose zege niet meer in gevaar. Een monsterscore hing zelfs in de lucht.


Dankzij doelpunten van Raoul Vinkenvleugel,Rob Mastebroek, Sticker en de tweede,derde en vierde goal van Nijman liep de score uiteindelijk op tot 9-0. Een afgetekende overwinning voor de ploeg uit Dinxperlo. Als winnaar mag DZSV komende zomer een oefenwedstrijd tegen De Graafschap spelen.


Ook de finale bij de dames werd zaterdag gespeeld. FC Gelre bleek in die wedstrijd een maatje te groot voor DVC’26. Na een 2-1 voorsprong bij rust, wist FC Gelre uiteindelijk met 5-1 te winnen van de Didammers. Irin Thus maakte twee doelpunten in wat voorlopig de laatste finale voor vrouwen was. Komend seizoen is er een toernooi voor jeugdteams in plaats van een toernooi voor damesteams.

Meest gelezen

Persoon zwaargewond na val uit hotelraam in Zeddam

Redactie REGIO8 | 22 jun 2025 11:07

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 20 jun 2025 15:03

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Redactie REGIO8 | 19 jun 2025 17:05

Lees ook

Wordt Netterden het nieuwe Beek qua drukke sluiproutes?

Het afsluiten van de grens in Beek tijdens Duitse feestdagen heeft effect op de drukte in andere gre...

Vergeten pannetje zorgt voor grote hoeveelheid rook in woning in Doetinchem

Een vergeten pannetje op het vuur heeft woensdagmiddag voor flinke rookontwikkeling gezorgd in een w...

De Graafschap versterkt middenveld met 20-jarige Belg Milan Smits

De Graafschap heeft opnieuw een middenvelder weten toe te voegen aan de selectie. De 20-jarige Milan...

Duurzame primeur op festival Lago Lago in Braamt

Festival Lago Lago in Braamt zet dit weekend alles op alles om te verduurzamen. De organisatie heeft...

De Graafschap strikt transfervrije middenvelder Gijselhart van PEC Zwolle

De Graafschap heeft zich versterkt met Teun Gijselhart. Hij komt over van PEC Zwolle. De 20-jarige m...

Gelselaar zet succesreeks in gemeente Berkelland voort met dorpendeal

Als derde dorp in de gemeente Berkelland, heeft nu ook Gelselaar een dorpendeal weten te realiseren....