Bij de mannen ging de finale zaterdagavond tussen DZSV uit Dinxperlo en vv Doetinchem. De openingstreffer viel na ruim twintig minuten spelen. DZSV-speler Jordy Sticker slalomde door de verdediging van de Doetinchemmers en zorgde met een puntertje voor de 1-0. Ondanks dat de Dinxperloërs sterker waren, was Doetinchem enkele keren gevaarlijk bij een counter. Tot de rust werd er niet meer gescoord.
Na rust werd het klassenverschil duidelijk zichtbaar. Max Tamboer en Chiel Jan Nijman scoorden vlak achter elkaar en zetten DZSV daarmee op een comfortabele 3-0 voorsprong. Hoewel Bram van Dooren nog een penalty miste voor de Doetinchemmers, kwam de Dinxperlose zege niet meer in gevaar. Een monsterscore hing zelfs in de lucht.
Dankzij doelpunten van Raoul Vinkenvleugel,Rob Mastebroek, Sticker en de tweede,derde en vierde goal van Nijman liep de score uiteindelijk op tot 9-0. Een afgetekende overwinning voor de ploeg uit Dinxperlo. Als winnaar mag DZSV komende zomer een oefenwedstrijd tegen De Graafschap spelen.
Ook de finale bij de dames werd zaterdag gespeeld. FC Gelre bleek in die wedstrijd een maatje te groot voor DVC’26. Na een 2-1 voorsprong bij rust, wist FC Gelre uiteindelijk met 5-1 te winnen van de Didammers. Irin Thus maakte twee doelpunten in wat voorlopig de laatste finale voor vrouwen was. Komend seizoen is er een toernooi voor jeugdteams in plaats van een toernooi voor damesteams.
Redactie REGIO8 | 19 mei 2025 16:42
Tim Rondeel | Nick Hermsen | 16 mei 2025 16:13
Bart Sollman | 16 mei 2025 14:44
Rond de honderd omwonenden van de Olde Beth in Wehl kwamen dinsdagavond samen tijdens een inloopavon...
Berkelland wil extra minderjarige vluchtelingen opvangen aan de Panovenweg 14 in Rekken. Er verblijv...
In de nacht van dinsdag op woensdag zijn er acht vaten met afval gedumpt aan de Heidedijk in Gaander...
De Zwarte Cross is geschrokken van de beweringen over de investeringen van Kohlberg Kravis Roberts (...
Bij een ongeval op de Veldkamperstraat in Westendorp is een 9-jarige jongen ernstig gewond geraakt. ...
Bij een aanrijding op de Keizersweg in Aalten is dinsdagmiddag een kind aangereden door een automobi...