gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Expeditie Noordkaap start in Lichtenvoorde

1c0b790b8bcc79cf08e1f1f86e660cee.jpg
Redactie REGIO8 |

“Expeditie Noordkaap is eigenlijk een club met mensen waar het ware teamgevoel naar boven gaat komen”, legt deelnemer Jorg Ebbers uit. “Lekker in een gewone, normale auto vanuit de Achterhoek richting de Noordkaap en zorgen dat je veilig terug komt.” De tocht wordt onder diverse omstandigheden verreden. “Je rijdt van plus twintig tot min 40, laat ik het zo maar zeggen.”

Behalve heen en terug rijden is er meer te doen tijdens de tocht. “Het is natuurlijk de bedoeling dat je die kant op gaat, maar de weg er naartoe die horen ze vandaag (zondag, red.). Vorig jaar zijn we op een ijsbreker geweest, we hebben gezwommen in de Botnische golf bij -40 en we zijn met sneeuwscooters op Noorderlichtsafari geweest.” Wat de activiteiten dit jaar zijn is nog niet bekend, via de site worden de thuisblijvers op de hoogte gehouden.
Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-01 at 16.04.55.jpeg

Flexflitser ingezet op drie wegen in Doetinchem tegen hardrijders

Weggebruikers in de gemeente Doetinchem moeten nog beter op hun snelheid letten. Op drie wegen is sinds kort een flexflitser actief, bedoeld om hard rijden terug te dringen en de verkeersveiligheid te verbeteren. De flexflitser wordt ingezet op de Liemersweg in Doetinchem, de Gaanderenseweg en de Rijksweg in Gaanderen.

Bodembrand Barlo Bocholt.jpg

Bosbrand vlak over de grens bij Bocholt onderstreept hoe droog de grond is

Vlak over de grens met Nederland heeft de brandweer vrijdagmiddag een natuurbrand geblust in een bosgebied bij Barlo, een buurtschap van de Duitse stad Bocholt. De brand ontstond aan de Kotts Stegge en besloeg volgens de brandweer een oppervlakte van ongeveer 400 vierkante meter.

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.