gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Expeditie Noordkaap start in Lichtenvoorde

1c0b790b8bcc79cf08e1f1f86e660cee.jpg
Redactie REGIO8 |

“Expeditie Noordkaap is eigenlijk een club met mensen waar het ware teamgevoel naar boven gaat komen”, legt deelnemer Jorg Ebbers uit. “Lekker in een gewone, normale auto vanuit de Achterhoek richting de Noordkaap en zorgen dat je veilig terug komt.” De tocht wordt onder diverse omstandigheden verreden. “Je rijdt van plus twintig tot min 40, laat ik het zo maar zeggen.”

Behalve heen en terug rijden is er meer te doen tijdens de tocht. “Het is natuurlijk de bedoeling dat je die kant op gaat, maar de weg er naartoe die horen ze vandaag (zondag, red.). Vorig jaar zijn we op een ijsbreker geweest, we hebben gezwommen in de Botnische golf bij -40 en we zijn met sneeuwscooters op Noorderlichtsafari geweest.” Wat de activiteiten dit jaar zijn is nog niet bekend, via de site worden de thuisblijvers op de hoogte gehouden.
Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Grensovergang2.jpg

Gemeenten aan weerszijden grens willen andere aanpak grenscontroles A3

Ongelukken, drukte in de kernen en lange files, De gemeenten Montferland, Zevenaar en Emmerich zijn er klaar mee. Ze hebben de krachten gebundeld in de vorm van een gezamenlijke brief aan de Duitse minister. Er is een duidelijk doel: de grenscontroles moeten aangepast worden.

Brand Vrachtwagen Gelselaar.jpg

Vrachtwagen uitgebrand in Gelselaar, politie vermoedt brandstichting

Een vrachtwagen is in de nacht van maandag op dinsdag aan de Bollertweg in Gelselaar volledig uitgebrand. De politie is een onderzoek gestart naar de oorzaak van de brand, mogelijk is die aangestoken.

180dfe50-b331-4cc8-8f0e-a649148e568a.jpg

Motorrijder rijdt ree aan en komt hard ten val in Vorden

Een motorrijder is in Vorden hard ten val gekomen nadat hij een overstekende ree heeft aangereden. Het slachtoffer is met onbekend letsel meegenomen naar het ziekenhuis.

De Huet 1 (003).png

Sité verduurzaamt ruim 400 woningen in Doetinchem en Gaanderen

Sité Woondiensten gaat ruim 400 woningen in de gemeente Doetinchem opknappen en verduurzamen. Veel woningen zijn toe aan energiebesparende maatregelen en bij een groot deel moeten de daken worden aangepakt. De werkzaamheden starten dit jaar.

WhatsApp Image 2026-03-10 at 13.36.40.jpeg

Geen gewonden bij kop-staartbotsing bij Laag-Keppel

Op de Wehlsedijk bij Laag-Keppel heeft dinsdagochtend een kop-staarbotsing plaatsgevonden. Bij de botsing zijn geen gewonden gevallen.

BandenBMW2.jpg

Wielen van tientallen auto's gejat na inbraak bij BMW-dealer in Doetinchem

Bij een BMW-dealer in Doetinchem zijn afgelopen weekend bij tientallen auto’s de wielen gestolen. Hoe groot de schade voor het bedrijf precies is, is op dit moment nog niet bekend.