gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Enkel schrik na rook uit wagen op de N319

d2a6a22abd417e06939820482539b1f9
Redactie REGIO8 |
De bestuurder reed vanaf Winterswijk naar Groenlo op de Winterswijkseweg N319. Hij merkte op een gegeven moment dat er rook uit zijn voertuig kwam. Hij vertrouwde de situatie niet dus wilde zijn wagen aan de kant zetten. Omdat hij geen parkeerplek kon vinden zette hij zijn vrachtwagen in de berm en belde de brandweer. Brandweer Groenlo kwam snel ter plaatse en duwde de wagen verder de berm in.

De brandweerlieden hoefden uiteindelijk niet te blussen, maar controleerden de wagen en zorgde ervoor dat er geen vuur kon ontstaan. De bestuurder kwam daardoor met de schrik vrij. Het verkeer ondervond enige tijd hinder van het incident, omdat de brandweerwagen op een rijhelft stond. De vrachtwagen moest worden afgesleept.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

VeldrijdenFans20

De zaterdag van het EK Veldrijden in Zeddam: Belgisch plezier en reclame voor Montferland

Wielerliefhebbers vanuit heel Europa zijn dit weekend in de Achterhoek neergestreken. In Zeddam wordt het EK Veldrijden verreden. Op zaterdag was het tijd voor de Junioren vrouwen, U23 mannen en de Elite vrouwen.

VijverbergStock20

De Graafschap twee uitwedstrijden zonder supporters na vuurwerkincident

De Graafschap moet de uitwedstrijden tegen Roda JC Kerkrade en Jong PSV zonder supporters spelen. De Doetinchemse club heeft daarnaast een boete van 5.000 euro gekregen van de KNVB.

3c17ce2e-09fe-444f-ab97-1c41b306c2ea

Is Vitesse tegen De Graafschap een derby? Dit vinden supporters van beide clubs

Arnhem en Doetinchem liggen nog geen veertig kilometer uit elkaar, maar de voetbalwerelden van Vitesse en De Graafschap lijken soms mijlenver van elkaar verwijderd. Toch staat er zondag weer een ontmoeting tussen beide Gelderse clubs op het programma. Maar voelt dat voor de supporters ook als een derby?

Thomas0

Gelderse kraker leeft bij De Graafschap: ‘Je voelt dat het een bijzondere wedstrijd is’

De Graafschap speelt zondag de Gelderse kraker tegen Vitesse in het GelreDome. Met een overwinning komen de Doetinchemmers op gelijke hoogte met de Arnhemmers en sluiten ze weer aan bij de subtop. Na de belangrijke zege op bezoek bij FC Volendam hoopt trainer Thomas Duivenvoorden dat zijn ploeg die lijn kan doortrekken.

Gemeentehuis Bronckhorst10

Raad Bronckhorst wil oplossing voor onafgemaakte wijk De Punderink in Steenderen

De Bronckhorster gemeenteraad wil dat er een oplossing komt voor de problemen in de Steenderense wijk De Punderink. Door het faillissement van projectontwikkelaar BNO Vastgoed is de openbare ruimte niet afgemaakt. Bewoners zitten onder meer zonder weg, ontbrekende straatverlichting en problemen met de waterafvoer. CDA, VVD en Lokaal Bronckhorst stelden hierover vragen aan wethouder Robbert van Velsen.

Gerrits Weerpraot12340

Weerboer Gerrit voorspelt vanuit zijn eigen stal een droog weekend voor de Achterhoek

Gerrit Vossers bespreekt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersverwachting voor het weekend in de Achterhoek en Liemers. De weerboer voorspelt vanuit zijn eigen koeienstal een droog, maar een deels bewolkt weekend.