gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Eigenaar verjaagt overvallers met groot mes

acda5d21631008477414b15ec0a8a197
Redactie REGIO8 |
Twee gemaskerde jongens kwamen rond 21.00 uur het Chinese afhaalcentrum aan de Mozartlaan in Doetinchem binnen. Onder dreiging van een mes trachtten de jongens achter de toonbank te komen. De eigenaar jaagde het duo samen met een klant met een groot mes de zaak uit. De daders hebben daardoor geen buit kunnen maken en er raakte niemand gewond bij het afhaalcentrum. Volgens de politie gaat het waarschijnlijk om twee jonge jongens van ongeveer 1.70 meter lang. Beiden hadden volgens het signalement van de politie een slank en smal postuur. De verdachten waren beiden geheel in het zwart gekleed. Eén van de twee droeg witte sneakers.

Een ooggetuige werd door de mogelijk vluchtende daders bijna aangereden en achtervolgde de auto. Deze actie mislukte en de ooggetuige koos uiteindelijk voor zijn eigen veiligheid. De politie vraagt getuigen die iets gezien hebben zich te melden met tips.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

KerKDoetinchem0

Benefietgala voor speelterras nieuw Slingeland Ziekenhuis: ‘Even geen patiënt, maar kind zijn’

Een viergangendiner met muziek en entertainment in de Catharinakerk in Doetinchem voor het goede doel. JCI Doetinchem organiseert zaterdag een benefietgala om geld op te halen voor een speelterras op de toekomstige kinderafdeling van het nieuwe Slingeland Ziekenhuis.

tennet kabels 4

Achterhoek op slot: elektriciteitsnet is overvol

Slecht nieuws voor ondernemers, huishoudens en woningzoekenden in de Achterhoek. De regio heeft te kampen met een aansluitstop op het overvolle elektriciteitsnet. Het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat (EZK) heeft maandagavond aangekondigd dat het elektriciteitsnet vol zit en er geen nieuwe aanvragen worden behandeld met terugwerkende kracht tot 1 juli en loopt tot juli 2027.

Techniekdag Liemers2

Techniekonderwijs op basisscholen in Oude IJsselstreek en Montferland verlengd

Basisschoolleerlingen in Oude IJsselstreek en Montferland krijgen ook de komende vier jaar techniekles. Sinds 2010 maken leerlingen uit de gemeenten kennis met techniek onder de noemer Technobasis. Oude IJsselstreek draagt jaarlijks 10.000 euro bij aan het programma, dat in totaal ongeveer 100.000 euro per jaar kost.

Vogelshow0

Vogelshow in Keijenborg kan na jaar afwezigheid weer doorgaan: 'De mooiste wordt kampioen'

Het was zaterdag een explosie van kleur in de zaal van Coens Tapperij in Keijenborg. Honderden vogels, van klein tot groot, werden daar tentoongesteld tijdens de jaarlijkse vogelshow van Vogelvereniging Exokan. De passievolle vogelbezitters hopen dat hun diertje de jury omver blaast en gekroond wordt tot kampioen.

Geen azc

Azc-plan terug van de tekentafel; Montferland wil 181 asielzoekers opvangen

De gemeente Montferland wil 181 asielzoekers opvangen, in plaats van de eerder beoogde 250. Dat staat in nieuwe kaders die het college aan de gemeenteraad voorlegt. Een meerderheid van de raad stuurde het college in mei terug naar de tekentafel om met een aangepast plan te komen.

EKVeldrijdenVoorbereidingen0

Zeddammers maken parcours EK Veldrijden klaar: 'We doen het met veel plezier'

Het EK Veldrijden in Zeddam staat op het punt van beginnen. De trap is zo goed als klaar en de laatste voorbereidingen zijn in volle gang. Meer dan zestig vrijwilligers van het Sint Oswaldus Gilde uit Zeddam staken zaterdag de handen uit de mouwen om het parcours in optimale staat op te leveren.