Ulft, Netherlands

Eerste winst voor Guus Hiddink

Regio8 | 3 januari 2016 17:30 | Aangepast op 3 januari 2016 17:30
Voor Hiddink was dit de derde wedstrijd als trainer van Chelsea na zijn rentree in Engeland. Na twee gelijke spelen, tegen Watford (2-2) en Manchester United (0-0), is dit de eerste overwinning.
De Brazilianen zorgden voor de doelpunten, want naast Oscar (0-1) zorgde Willian en Diego Costa voor de 0-3 eindstand. Door deze overwinning staat Chelsea op de veertiende plaats in de Premier League, maar heeft het wel de aansluiting gevonden met de middenmoot.

Hiddink niet naar Voetbalnacht
Door zijn werkzaamheden bij Chelsea kan Guus Hiddink niet aanwezig zijn bij de Achterhoekse Voetbalnacht op 15 januari. Eén dag later speelt Chelsea namelijk tegen Everton.

Lees ook

Braamt kiest eigen dorpsvlag: ‘Nu zorgen dat iedereen er een krijgt’

Het dorp Braamt heeft sinds afgelopen weekend een eigen vlag. Een groen-witte vlag met daarop de mol...

De Graafschap legt spits Kyano Kwint voor 2,5 seizoen vast

Spits Kyano Kwint (19) heeft zijn eerste profcontact bij De Graafschap getekend. De speler tekent vo...

Nieuw revalidatiecentrum De Brugge moet Slingeland Ziekenhuis verrijken

De bouw van een revalidatiecentrum naast de nieuwbouw van het Doetinchemse Slingeland Ziekenhuis sta...

Burgemeester Van Oostrum mag door in Berkelland

Burgemeester Joost van Oostrum gaat op voor zijn derde termijn in Berkelland. De gemeenteraad heeft ...

Buslegende Berd (80) uit Sinderen rijdt zijn allerlaatste rit

In de Achterhoek kennen veel reizigers hem: Berd Westerveld. Al decennialang zet hij zich in voor he...

Raadslid Lochem maakt excuses voor ‘persoonlijke touch’

Laat de Bloemenkamp in Gorssel zolang mogelijk staan zodat er 39 jongeren nog pakweg een jaar kunnen...