Ulft, Netherlands

Eerste winst voor Guus Hiddink

Regio8 | 3 januari 2016 17:30 | Aangepast op 3 januari 2016 17:30
Voor Hiddink was dit de derde wedstrijd als trainer van Chelsea na zijn rentree in Engeland. Na twee gelijke spelen, tegen Watford (2-2) en Manchester United (0-0), is dit de eerste overwinning.
De Brazilianen zorgden voor de doelpunten, want naast Oscar (0-1) zorgde Willian en Diego Costa voor de 0-3 eindstand. Door deze overwinning staat Chelsea op de veertiende plaats in de Premier League, maar heeft het wel de aansluiting gevonden met de middenmoot.

Hiddink niet naar Voetbalnacht
Door zijn werkzaamheden bij Chelsea kan Guus Hiddink niet aanwezig zijn bij de Achterhoekse Voetbalnacht op 15 januari. Eén dag later speelt Chelsea namelijk tegen Everton.

Lees ook

Inbraak bij sportzaak in Borculo: acht fietsen gestolen

Bij een sportzaak in Borculo hebben inbrekers in de nacht van donderdag op vrijdag acht fietsen gest...

Amphion Theater voor tiende keer genomineerd als Theater van het Jaar

Amphion Theater in Doetinchem is genomineerd voor Theater van het Jaar 2025. Het is de tiende keer d...

Oude IJsselstreek verhoogt subsidies voor verenigingen en evenementen

Verenigingen en evenementen krijgen vanaf volgend jaar meer subsidie van de gemeente Oude IJsselstre...

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een bewolkt weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

RegioExpres tussen Arnhem en Doetinchem laat langer op zich wachten

De komst van de RegioExpres in de Achterhoek loopt vertraging op. De snelle trein tussen Arnhem, Doe...

Politie vermoedt dat drugslab brand veroorzaakte in schuur Velswijk

De politie heeft een vermoeden dat de schuur die donderdagmiddag verloren is gegaan bij een brand in...