Ulft, Netherlands

Eerste winst voor Guus Hiddink

Regio8 | 3 januari 2016 17:30 | Aangepast op 3 januari 2016 17:30
Voor Hiddink was dit de derde wedstrijd als trainer van Chelsea na zijn rentree in Engeland. Na twee gelijke spelen, tegen Watford (2-2) en Manchester United (0-0), is dit de eerste overwinning.
De Brazilianen zorgden voor de doelpunten, want naast Oscar (0-1) zorgde Willian en Diego Costa voor de 0-3 eindstand. Door deze overwinning staat Chelsea op de veertiende plaats in de Premier League, maar heeft het wel de aansluiting gevonden met de middenmoot.

Hiddink niet naar Voetbalnacht
Door zijn werkzaamheden bij Chelsea kan Guus Hiddink niet aanwezig zijn bij de Achterhoekse Voetbalnacht op 15 januari. Eén dag later speelt Chelsea namelijk tegen Everton.

Meest gelezen

Auto van ruim anderhalve ton ramt etalageruit in Didam

Redactie REGIO8 | 12 nov 2025 12:23

Ulftse vuurwerkhandelaar ziet nu al extreme verkoopdrukte

Remco Geurts | Bart Sollman | 12 nov 2025 16:41

Lees ook

Woningbrand aan Aaltenseweg in Lichtenvoorde

Aan de Aaltenseweg in Lichtenvoorde is zondagmiddag de brandweer gealarmeerd voor een woningbrand. B...

Bestuurder gewond bij eenzijdig ongeval op Wildenborchseweg in Vorden

Op de Wildenborchseweg in het buitengebied van Vorden heeft zaterdagavond een eenzijdig verkeersonge...

Illegale rave in gekraakt pand Doetinchem beëindigd door politie

De politie heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag een illegale raveparty beëindigd in een gekraak...

Zwarte Cross verrast: geen online tickets, maar ouderwets in de rij

De Zwarte Cross is vrijdag voor even teruggegaan naar vroeger. Bij Café De Tol verkocht de organisat...

Op de elfde van de elfde is Sint Maarten in Duitsland een groots kinderfeest

Als je begin november de grens oversteekt, merk je meteen: in Duitsland is het feest van Sint Maarte...

TenneT presenteert forse investeringsplannen: extra transformator in Langerak

Landelijk netbeheerder TenneT heeft zijn investeringsplannen voor de komende vijftien jaar gepresent...