gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Eerste relschoppers Vijverberg melden zich

f87588193fbd050f44e654b8ce6e9d14.jpg
Redactie REGIO8 |
"Wij treden in contact om hun aan onze lijst toe te voegen van mensen die we willen horen", zo laat teamchef Jan Schäperclaus van de politie weten. Tegelijkertijd roept hij, net als De Graafschap, relschoppers op om zich te melden. De politie is al sinds zondag bezig met het inventariseren van de beelden en verwacht nog een flink aantal aanhoudingen te verrichten. "We zijn met een man of zes bezig om te kijken wie we allemaal gaan binnenhalen. Het is nog niet helemaal duidelijk om hoeveel het exact gaat, maar het gaat om meer dan een handvol."

Een flinke groep supporters betrad zondag na het laatste fluitsignaal het veld van De Vijverberg. Het had weinig gescheeld of de Mobiele Eenheid had moeten ingrijpen. "Dat punt was heel nabij", aldus teamchef Schäperclaus. "Maar op dat moment keerde de rust terug en hoefden wij niet meer het stadion in." De Graafschap had de hulp met beide armen aangegrepen: "Eerlijkheidshalve verbaasde mij dat ook", aldus Marc Teloh van De Graafschap. "In Nederland ben je verantwoordelijk voor de veiligheid in je eigen stadion, maar we zouden best geholpen kunnen worden."

Lees ook

GemeentehuisLochem.jpeg

145 extra asielzoekers wonen al in Lochemse opvang aan Ampsenseweg

Het azc in Lochem heeft sinds begin deze maand 145 nieuwe bewoners. De gemeente kreeg te horen dat ze de asielzoekers versneld moesten opvangen door de landelijke tekorten aan opvangplekken.

d7b811b3-2368-3954-b558-e1383eb18593.jpg

Nieuw onderzoek naar verdachte van dood Lisanne (23) is klaar

Het nieuwe onderzoek naar de man die bekend heeft dat hij de 23-jarige Lisanne uit Hoog-Keppel heeft gedood, is klaar. Dat betekent dat de inhoudelijke behandeling van de strafzaak eind juni ook echt door kan gaan. Verdachte Christiaan (26) uit Ulft staat dan terecht voor het doodsteken van de jonge vrouw.

AanhoudingExplosies.jpg

Woningdoorzoeking Doetinchem vanwege onderzoek naar explosies coffeeshop

De woningdoorzoeking op 21 april aan de Themansstraat in Doetinchem hield verband met het lopende onderzoek naar de explosies bij Coffeeshop Magic, zo laat de politie woensdag weten. Tijdens de doorzoeking werd onder meer een explosief aangetroffen en in beslag genomen.

Voetbalteam Varsselder.jpg

Van Varsselder naar Hamburg: voetballers GWVV 4 spelen ‘interland’ in Duitsland

Als de meeste mensen zich vrijdagochtend nog eens omdraaien, staat de selectie van GWVV 4 uit Varsselder-Veldhunten in al vroegte klaar voor vertrek. Om 04.00 uur worden de spelers uitgezwaaid en vertrekken ze Hamburg. Daar wacht op zaterdag 30 mei een bijzondere voetbalwedstrijd tegen Rahlstedter SC 2 Ü50.

Gehaktbal50.jpg

Gehaktballencompetitie in Neede: Wie mag er een jaar lang opscheppen over zijn ballen?

Wie mag zich een jaar lang de beste ballenbakker noemen? Daar draaide het dit pinksterweekend om bij de gehakballencompetitie van Café Vally’s, in Neede. Zeventien deelnemers streden om die felbegeerde eerste plek. ”Smaak en textuur. Dat is uiteindelijk gewoon wat een bal, een bal maakt”, aldus de jury.

Wethouder Ria Leliveld+Gemeentehuis.jpg

Berkelland pakt paden met staalslakken definitief aan

Berkelland gaat de verhardingslagen met staalslakken op vier paden in Neede definitief vervangen. De Pad in ’t Kooweiden, Bennekerpad, Brakelpad en Laantje van Osterhaus worden gesaneerd en gereconstrueerd. De totale kosten bedragen 800.000 euro.