gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Eerste relschoppers Vijverberg melden zich

f87588193fbd050f44e654b8ce6e9d14
Redactie REGIO8 |
"Wij treden in contact om hun aan onze lijst toe te voegen van mensen die we willen horen", zo laat teamchef Jan Schäperclaus van de politie weten. Tegelijkertijd roept hij, net als De Graafschap, relschoppers op om zich te melden. De politie is al sinds zondag bezig met het inventariseren van de beelden en verwacht nog een flink aantal aanhoudingen te verrichten. "We zijn met een man of zes bezig om te kijken wie we allemaal gaan binnenhalen. Het is nog niet helemaal duidelijk om hoeveel het exact gaat, maar het gaat om meer dan een handvol."

Een flinke groep supporters betrad zondag na het laatste fluitsignaal het veld van De Vijverberg. Het had weinig gescheeld of de Mobiele Eenheid had moeten ingrijpen. "Dat punt was heel nabij", aldus teamchef Schäperclaus. "Maar op dat moment keerde de rust terug en hoefden wij niet meer het stadion in." De Graafschap had de hulp met beide armen aangegrepen: "Eerlijkheidshalve verbaasde mij dat ook", aldus Marc Teloh van De Graafschap. "In Nederland ben je verantwoordelijk voor de veiligheid in je eigen stadion, maar we zouden best geholpen kunnen worden."

Lees ook

wegwekzaamheden1

Werkzaamheden aan asfalt van verkeersader in Doetinchem

Van maandag 19 oktober tot en met vrijdag 23 oktober wordt er gewerkt aan de Europaweg in Doetinchem. Verkeer dat gebruik wil maken van deze belangrijke verkeersader door de stad, moet rekening houden met omleidingen en vertragingen.

04 Oude IJsselstreek

Bouwplannen Varsseveld grotendeels goedgekeurd

De Raad van State heeft de gemeente Oude IJsselstreek in een tussenuitspraak grotendeels in het gelijkgesteld in een zaak over de bouw van woningen in Varsseveld. Een aantal inwoners was naar de hoogste algemene bestuursrechter gestapt omdat ze bezwaren hadden bij de plannen.

DRULogo0

DRU-voorzitter De Vroome loopt met ‘te veel molenstenen’ op eieren

Hans de Vroome leek woensdagavond lange tijd op eieren te lopen, maar stuitte in zijn ogen op zóveel onbegrip bij enkele raadsleden van Oude IJsselstreek dat hij tóch verbaal van zich afbeet: “Nu val ik uit mijn rol, maar u krijgt met dit complex vréselijk veel, dat is met geen pen te beschrijven. Dat zie je nergens in Nederland.”

6cd450c5-78c1-49fd-ad8c-6e01785b81f8

Grote brand in bedrijfspand op industrieterrein in Doetinchem

Bij een bedrijfspand aan de Gildenstraat in Doetinchem is woensdagmiddag een grote brand uitgebroken. Meerdere brandweereenheden zijn ter plaatse om het vuur te bestrijden.

Flitser Gaanderen (1)

Flexflitser weer terug op oude plek in Gaanderen

De flexflitser is weer terug op zijn oude plek aan de Rijksweg in Gaanderen. Nadat de mobiele flitspaal de afgelopen maanden op twee andere locaties in de gemeente Doetinchem heeft gestaan, is hij weer terug op de plek waar eerder duizenden snelheidsovertredingen werden geregistreerd.

Crossborderorkest Kleve

Nederlandse en Duitse grensinwoners vinden de juiste noot in crossborderorkest

Met 24 Nederlandse en Duitse muzikanten viert de Euregio Rijn-Waal dit jaar haar 55-jarig bestaan. In november op de kerstmarkt in Kleve laat het crossborderorkest horen wat samenwerken kan opleveren. Het Europese volkslied klinkt alvast als een klok tijdens de eerste repetities.