Ulft, Netherlands

Eén gewonde bij aanrijding op industrieterrein 's-Heerenberg

Foto: 112-Achterhoeknieuws.nl
Bij een aanrijding tussen twee automobilisten op een industrieterrein in ‘s-Heerenberg is vrijdag één gewonde gevallen. Beide voertuigen moesten worden afgesleept.
Redactie REGIO8 | 14 juni 2024 09:59 | Aangepast op 14 juni 2024 09:59
Het ongeval gebeurde rond 08.45 uur op de kruising van de Goorsestraat en de Ulenpasweg. Een automobilist, rijdend op de Ulenpasweg in de richting van Lengel, raakte bij het oversteken van de kruising een automobilist die op de Goorsestraat in de richting van de grens reed. Beide voertuigen raakten elkaar hard. Waarschijnlijk is een voorrangsfout van één van de bestuurders de oorzaak van het ongeval. Eén van de voertuigen kwam tot stilstand in de tuin van een bedrijfspand.

Alle betrokkenen zijn gecontroleerd door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel. Eén bestuurder is met onbekende verwondingen meegenomen naar het ziekenhuis. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. De kruising is gedeeltelijk afgesloten geweest.

Meest gelezen

Twee ongevallen met dezelfde auto in Dinxperlo

Redactie REGIO8 | 2 jan 2026 12:07

Lees ook

Burgemeester Fellinger: 'Een raadsakkoord is voor ons niet de oplossing'

Traditiegetrouw blikt REGIO8 terug met de Achterhoekse burgemeesters. Voor burgemeester Anne-Marie F...

Botsing met meerdere voertuigen op berucht kruispunt bij Hengelo

Bij een botsing in Hengelo zijn dinsdagochtend geen gewonden gevallen. Wel is er een flinke verkeers...

Meerdere ongelukken in de Achterhoek door gladheid, code geel van kracht

Door gladheid zijn maandagochtend meerdere ongevallen gebeurd in de Achterhoek. In Westendorp, Ulft ...

Met Fellinger als ‘burgemeesterbakker’ komen Dames van Bergh in actie

Geen vuurwerk, wél koekjes. In het centrum van ’s-Heerenberg bakken de Dames van Bergh op dinsdag 30...

Piek in sluipverkeer Beek verwacht, Montferland zet verkeersregelaars in

De gemeente Montferland zet, net als in de zomervakantie, op verwachte piekmomenten verkeersregelaar...

Externe controle bij IKC ’s-Heerenberg zorgt mogelijk voor nieuwe vertraging

De ingreep van de gemeenteraad om het vastgelopen IKC-project weer op gang te brengen, zorgt voorlop...