Ulft, Netherlands

Duizenden euro’s geïnd bij verkeerscontrole

Regio8 | 16 december 2016 17:02 | Aangepast op 16 december 2016 17:02
De controle heeft de naam ‘Ochtendgloren’ gekregen en maakt deel van een internationale verkeers- en criminaliteitscontrolelijn tussen Amsterdam en de Poolse hoofdstad Warschau. Er werd ook gecontroleerd ter hoogte van Arnhem.

De politie heeft onder andere illegaal vuurwerk, een aantal wapens en een politie-stopbord in beslag genomen. De voorwerpen zijn meegenomen en tegen de betreffende bestuurders is proces-verbaal opgemaakt.

Belastingdienst
De Belastingdienst heeft 18.500 euro aan schulden geïnd. Daarnaast is er op veertien auto’s beslag gelegd, waarvan er tien die nacht direct zijn afgevoerd. De politie heeft in totaal 21 keer proces-verbaal op moeten maken voor verkeersovertredingen.

Foto: REGIO8

Lees ook

De Graafschap verliest en loopt play-offticket mis

De Superboeren ontvingen Roda JC in een cruciaal duel in de strijd om de tweede plek – en het play-o...

Sociale kerstsfeer voorop in Bocholt, met oog voor veiligheid

Dit weekend zijn er in de regio weer volop kerstmarkten te bezoeken, ook net over de grens in Duitsl...

Inbraak bij sportzaak in Borculo: acht fietsen gestolen

Bij een sportzaak in Borculo hebben inbrekers in de nacht van donderdag op vrijdag acht fietsen gest...

Amphion Theater voor tiende keer genomineerd als Theater van het Jaar

Amphion Theater in Doetinchem is genomineerd voor Theater van het Jaar 2025. Het is de tiende keer d...

Oude IJsselstreek verhoogt subsidies voor verenigingen en evenementen

Verenigingen en evenementen krijgen vanaf volgend jaar meer subsidie van de gemeente Oude IJsselstre...

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een bewolkt weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...