gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Duitser in gestolen auto aangehouden op A18

49f90a37aebd82b006b2c1c44ad625e9.jpg
Redactie REGIO8 |
“Nadat ze de bestuurder, een 27-jarige man uit Duitsland, aanspraken bleek dat hij erg zenuwachtig was”, laat de politie weten. “Ook was hij, ondanks dat het rond de 0 graden was, erg aan het zweten.” De agenten hadden al snel door waarom: de bestuurder probeerde met een schroevendraaier de radio los te krijgen.

Bij een verdere controle bleek dat er valse kentekenplaten over de juiste platen zaten, en werd ontdekt dat het voertuig als gestolen geregistreerd stond. De man is daarop aangehouden vanwege heling. Bij de controle werden ook 11 XTC-pillen en wiet gevonden. Op het bureau heeft de man een verklaring afgelegd, hij moet zich later voor de rechter verantwoorden.
Foto: REGIO8

Lees ook

PaviljoenDeStrang0.png

Paviljoen de Strang in Ulft opent deuren: ‘Bijna handdoek in de ring gegooid’

Het had niet veel gescheeld of Paviljoen de Strang in Ulft zou er helemaal niet komen, nu draait de horecagelegenheid die ook dagbesteding is volop. "Wat ooit begon als een idee tijdens een praatje bij de schutterij, is nu uitgegroeid tot wat het nu is", zegt bestuurslid en één van de kartrekkers Theo Hendriksen.

kerk silvolde2.jpg

Gemeente Bronckhorst staat nachtelijke Oranje-wedstrijden in horeca toe

Voetballiefhebbers in Bronckhorst hoeven zich geen zorgen te maken dat zij de WK wedstrijden van Nederland niet in hun dorpskroeg of restaurant kunnen bekijken. De gemeente verleent namelijk een ontheffing voor ondernemers die de WK wedstrijden van Oranje buiten de normale openingstijden in hun horecazaak willen uitzenden.

Boumans.jpg

Boumans roept Den Haag op tot verantwoordelijkheid in asielcrisis: 'Je kunt niet halfslachtig te werk gaan'

Burgemeester Mark Boumans van Doetinchem uit stevige kritiek op de manier waarop in Den Haag wordt gesproken over de spreidingswet en asielopvang. Volgens hem zorgt de politieke discussie ervoor dat bestaande wetgeving onder druk komt te staan en dat dit leidt tot onrust in de samenleving. Dat zei hij in het televisieprogramma Buitenhof, waar hij sprak als burgemeester en vicevoorzitter van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG).

IMG-20260518-WA0016.jpg

Handballers van Doetinchemse Artemis’15 pakken eredivisieticket

De handbalmannen van Artemis’15 sloten het seizoen zaterdagavond in eigen huis glansrijk af. In Doetinchem werden de Achterhoekers officieel kampioen van de eerste divisie. Daarmee spelen ze volgend seizoen in de Next Handball League (voorheen eredivisie).

Politie handboeien 1.JPG

Man uit Borculo reed masturberend voorbij meisjes: 'Ik ben heel dom geweest'

Een man (28) uit Borculo schaamt zich dood voor het masturberen in zijn auto terwijl hij meisjes inhaalde die naar school fietsten. "Ik ben heel dom geweest", zei hij vrijdag in de rechtszaak tegen hem.

Scherm­afbeelding 2026-05-16 om 11.16.23.png

Achterhoek middelpunt van touwtrekwereld

Zweet, brute kracht en pure passie in de Achterhoek. Beltrum is dit weekend het middelpunt van de touwtrekwereld. Touwtrekvereniging VIOS Bison organiseert namelijk een groot internationaal toernooi. Deelnemers van 178 verschillende teams komen vanuit alle windstreken naar sportpark De Sonders om de titel van touwtrekmeester te winnen.