gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Duitse dierentuin maakt verlanglijstje voor de bewoners

51328685581d4791cbc96ee42a9797e2

Met de feestdagen in aantocht nodigt Tiergarten Kleef mensen uit om cadeautjes te kopen voor hun dieren. De Duitse dierentuin heeft een verlanglijst online gezet met onder meer een bloedglucosemeter voor rode panda Spike, en een poetsset voor Shetlandpony Little Joe.

Jasper Hazelaar |
"Vorig jaar rond kerst kregen we vaak de vraag of we onze dierentuindieren ook iets konden geven", meldt dierentuindirecteur Martin Polotzek. "Daarom hebben we nu een verlanglijstje gemaakt met dingen die het dagelijkse leven in de dierentuin nog leuker maken voor onze dieren en voor onze medewerkers." Op de verlanglijst prijken diverse artikelen, naast eerdergenoemde cadeausuggesties onder meer een gemotoriseerde bladblazer van meer dan achthonderd euro en diverse soorten speelgoed.

De bloedglucosemeter voor rode panda Spike is een van de wel heel specifieke wensen op de lijst. “Zoals veel oudere mensen is onze Spike vatbaar voor diabetes”, legt Polotzek uit. “Mochten we Spike ooit op een antidiabetische behandeling moeten zetten, dan is regelmatige controle van de bloedglucose essentieel.”

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Antenne Niederrhein

Foto: Tiergarten Kleve
61b38b87907eb53dc757eb913fea5710

Lees ook

Dieperink_ZW

Scheidsrechter Rob Dieperink (38) uit Borculo overleden

Rob Dieperink uit Borculo is overleden, zo bevestigt de KNVB maandag. De eredivisiescheidsrechter is slechts 38 jaar geworden.

GRAAEK0

De Graafschap verliest nipt van Griekse kampioen in Wehl

Voor de ogen van ruim 2.500 supporters speelde De Graafschap zondagmiddag in Wehl een oefenduel tegen AEK Athene. Zowel supporters van de Superboeren als de Griekse landskampioen werden getrakteerd op een felle oefenpot op het veld van Concordia.

ME-112_blur

Brand in oude ME-bus in Ulft: een persoon lichtgewond

Op het terrein van een garagebedrijf in Ulft is maandagmiddag brand ontstaan in een oude bus van de Mobiele Eenheid (ME) van de politie. Bij de brand is een persoon lichtgewond geraakt.

9db22afe-0adb-3177-bd4b-9af5c42d41ed

Buit van tienduizenden euro's bij ramkraak op fietsenwinkel in Borculo

Vijf mannen plegen midden in de nacht een razendsnelle ramkraak bij een fietsenwinkel aan de Korenbree in Borculo. In minder dan drie minuten verdwijnen twaalf exclusieve sportfietsen. De schade aan het pand en de buit loopt op tot tienduizenden euro's.

WhatsApp Image 2026-07-12 at 16.59.48

Veldje bij gekraakt pand in Doetinchem afgebrand

Een stuk veld nabij een gekraakte woning in Doetinchem is zondagmiddag afgebrand. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen.

leemans

Clint Leemans tekent in Doetinchem: tweede termijn bij De Graafschap

De Graafschap heeft Clint Leemans vastgelegd voor twee seizoenen. De dertigjarige middenvelder komt transfervrij over van NAC Breda. In het seizoen 2020-2021 speelde hij al een half jaar op huurbasis in Doetinchem.