Ulft, Netherlands

Duitse bestuurder onwel in centrum van 's-Heerenberg

Bij een eenzijdig ongeval in 's-Heerenberg is dinsdagmiddag een Duitse man met zijn auto op een bloembak terecht gekomen. De bestuurder raakte onwel en verloor zo de macht over het stuur.
Redactie REGIO8 | 13 december 2022 15:28 | Aangepast op 13 december 2022 15:28
Het ongeval gebeurde rond 14.30 uur op de Molenpoortstraat in het centrum. De man reed op deze weg en wilde linksaf slaan, naar de Zeddamseweg. De bestuurder werd echter onwel en verloor de controle over het stuur. Hij eindigde met het voertuig op een bloembak en kwam daar tot stilstand. Deze bak voorkwam dat de auto een winkelpand inreed.

De Duitse automobilist is na het ongeval per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. In eerste instantie werd er ook een traumahelikopter gebeld, maar deze is geannuleerd.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Antenne Niederrhein

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Emmerich rent mee voor de vrijheid: 80 jaar vriendschap gevierd met Nederlandse buren

Als even na middernacht het Vrijheidsvuur in Wageningen wordt overgedragen, verschijnt het plaatsnaa...

Collecte Franse weeskinderen kroon op 35-jarige inzet voor Bergh in het Zadel

De essentie van zijn tomeloze inzet voor Bergh in het Zadel voor de Kankerbestrijding komt op die en...

Duitse snelweg A3 tussen Emmerich-Ost en Rees afgesloten na ongeval

Op de A3 van Arnhem richting Oberhausen, nabij de op- en afrit Netterden (Emmerich-Ost), heeft zonda...

Petitie tegen komst windmolens Bergherbos al duizend keer ondertekend

Meer dan duizend inwoners van de gemeente Montferland hebben een petitie ondertekend tegen het feit ...

Duitsland kiest vandaag voor een nieuw parlement: grensregio kijkt mee

De zondag is de uitverkorene verkiezingsdag waarop Duitsland naar de stembus gaat. Na het uiteenvall...

Niet Montferland maar een ontwikkelaar koopt laatste grond uitbreiding bedrijventerrein 's-Heerenberg

De gemeente Montferland is al jaren bezig om alle gronden voor de uitbreiding van het bedrijventerre...