Ulft, Netherlands

Duitse bestuurder onwel in centrum van 's-Heerenberg

Bij een eenzijdig ongeval in 's-Heerenberg is dinsdagmiddag een Duitse man met zijn auto op een bloembak terecht gekomen. De bestuurder raakte onwel en verloor zo de macht over het stuur.
Redactie REGIO8 | 13 december 2022 15:28 | Aangepast op 13 december 2022 15:28
Het ongeval gebeurde rond 14.30 uur op de Molenpoortstraat in het centrum. De man reed op deze weg en wilde linksaf slaan, naar de Zeddamseweg. De bestuurder werd echter onwel en verloor de controle over het stuur. Hij eindigde met het voertuig op een bloembak en kwam daar tot stilstand. Deze bak voorkwam dat de auto een winkelpand inreed.

De Duitse automobilist is na het ongeval per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. In eerste instantie werd er ook een traumahelikopter gebeld, maar deze is geannuleerd.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Antenne Niederrhein

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

Silvolde huilt na noodlottig overlijden negenjarig jongetje

Remco Geurts | Bart Sollman | 24 nov 2023 16:59

Automobilist mee met politie na aanrijding in Doetinchem

Redactie REGIO8 | 24 nov 2023 10:53

Lees ook

Brommerrijder aangereden op rotonde in Doetinchem

Een brommerrijder is dinsdagmorgen aangereden door een automobilist op een rotonde in Doetinchem. Er...

Automobilist mee met politie na aanrijding in Doetinchem

Een automobilist is vrijdagochtend op een andere auto gebotst in Doetinchem. De man is na het ongeva...

Negenjarig jongetje overleden na aanrijding in woonwijk Silvolde

Een negenjarig jongetje is donderdagmiddag overleden bij een aanrijding in een woonwijk in Silvolde....

Wethouder Groote handelde ‘niet behoorlijk’ rond ’s-Heerenberg Oost

De dinsdag opgestapte Henk Groote heeft als wethouder ‘niet behoorlijk’ gehandeld in het dossier ’s-...

Politie rukt uit voor 'steekincident' in binnenstad van Doetinchem

De politie is dinsdag uitgerukt voor een mogelijk steekincident in een huis in de binnenstad van Doe...

Henk Groote stopt per direct als wethouder in Montferland

Henk Groote stopt per direct als wethouder in de gemeente Montferland. De voormalig oppositieleider ...