Ulft, Netherlands

Duidelijkheid kermisincident Didam

Regio8 | 6 mei 2015 16:38 | Aangepast op 6 mei 2015 16:38
"Het mankement van de Booster was een computerstoring", aldus burgemeester Ina Leppink. "Technisch is deze in orde." Zeven personen zaten dinsdagavond door de storing ruim drie kwartier vast in de attractie. Enkelen daarvan hingen op zo'n 25 meter hoogte op de kop.

Ook de vergunning van de exploitant was volgens Leppink in orde. Ze noemde de eigenaar betrouwbaar. Leppink: "Het incident heeft geen gevolgen voor overige kermissen in Montferland." Er is slachtofferhulp aangeboden aan de betrokkenen, maar daar is nog geen gebruik van gemaakt.

De attractie staat nu al op een andere locatie te draaien. Daar heeft de NVWA toestemming voor gegeven. Welke locatie dat is, is onbekend.

Lees ook

Kerstspecial | Kerst 2025 met Okidoki

Het is inmiddels een ware traditie, de speciale radiouitzending van Kerst met Okidoki. In het Milky-...

Met Fellinger als ‘burgemeesterbakker’ komen Dames van Bergh in actie

Geen vuurwerk, wél koekjes. In het centrum van ’s-Heerenberg bakken de Dames van Bergh op dinsdag 30...

Járenlang gesteggel, kantelen speelveld lijkt dé oplossing voor dé splijtzwam in Ruurlo

Is het kantelen van een speelveld dé oplossing voor dé splijtzwam in de Ruurlose samenleving? Het vo...

Helder en Daadkracht samen de Montferlandse gemeenteraadsverkiezingen in

De fractie Daadkracht van Joost Gerritsen sluit zich bij de komende gemeenteraadsverkiezingen aan bi...

Twee auto's botsen op Aaltenseweg in buitengebied Zelhem

Bij een ongeval op de Aaltenseweg in het buitengebied van Zelhem, zijn twee auto’s in een bocht tege...

Nieuw zorggebouw naast Slingeland Ziekenhuis gaat 'IJsselbrink' heten

Het nieuwe zorggebouw van het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem krijgt de naam 'IJsselbrink'. De n...