Ulft, Netherlands

Duidelijkheid kermisincident Didam

Regio8 | 6 mei 2015 16:38 | Aangepast op 6 mei 2015 16:38
"Het mankement van de Booster was een computerstoring", aldus burgemeester Ina Leppink. "Technisch is deze in orde." Zeven personen zaten dinsdagavond door de storing ruim drie kwartier vast in de attractie. Enkelen daarvan hingen op zo'n 25 meter hoogte op de kop.

Ook de vergunning van de exploitant was volgens Leppink in orde. Ze noemde de eigenaar betrouwbaar. Leppink: "Het incident heeft geen gevolgen voor overige kermissen in Montferland." Er is slachtofferhulp aangeboden aan de betrokkenen, maar daar is nog geen gebruik van gemaakt.

De attractie staat nu al op een andere locatie te draaien. Daar heeft de NVWA toestemming voor gegeven. Welke locatie dat is, is onbekend.

Lees ook

KNMI geeft code geel af voor gladheid in de Achterhoek

Het KNMI heeft code geel afgegeven voor de Achterhoek. Door sneeuwval kunnen wegen glad zijn. De waa...

Braamt kiest eigen dorpsvlag: ‘Nu zorgen dat iedereen er een krijgt’

Het dorp Braamt heeft sinds afgelopen weekend een eigen vlag. Een groen-witte vlag met daarop de mol...

De Graafschap legt spits Kyano Kwint voor 2,5 seizoen vast

Spits Kyano Kwint (19) heeft zijn eerste profcontact bij De Graafschap getekend. De speler tekent vo...

Nieuw revalidatiecentrum De Brugge moet Slingeland Ziekenhuis verrijken

De bouw van een revalidatiecentrum naast de nieuwbouw van het Doetinchemse Slingeland Ziekenhuis sta...

Burgemeester Van Oostrum mag door in Berkelland

Burgemeester Joost van Oostrum gaat op voor zijn derde termijn in Berkelland. De gemeenteraad heeft ...

Buslegende Berd (80) uit Sinderen rijdt zijn allerlaatste rit

In de Achterhoek kennen veel reizigers hem: Berd Westerveld. Al decennialang zet hij zich in voor he...