gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Drukte in Doetinchem, gemeente pakt wegen bij het centrum aan

a759eeba5d09e791bfdcf14430e24695

Het verkeer in Doetinchem moet anderhalve week lang rekening houden met afsluitingen. In opdracht van de gemeente wordt onder meer het asfalt op verschillende straten rond het centrum aangepakt, maandagochtend is het werk gestart op de Keppelseweg.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
De eerste fase is maandagochtend vroeg gestart, tot woensdag wordt de Keppelseweg aangepakt tussen de IJsselstraat en de kruising met de Ruimzichtlaan. Ook op de Ruimzichtlaan wordt gewerkt, tot de Stoomtram. Vanaf woensdagochtend start de tweede fase, tot en met vrijdagochtend. Dan worden de Keppelseweg en de Europaweg aangepakt, van de Tramstraat tot de Gaswal. In het weekend zijn de wegen weer open voor al het verkeer, waarna volgende week van maandag- tot en met woensdagochtend een deel van de Hofstraat bij Schouwburg Amphion onder handen wordt genomen.

Om de overlast te beperken, wordt er dag en nacht aan de wegen gewerkt, meldt de gemeente. Ook worden waar nodig verkeersregelaars ingezet. Tijdens de eerste twee fases wordt er een tijdelijke doorgang voor het verkeer gemaakt tussen de Tramstraat en de Torenallee. Tijdens de afsluitingen wordt onder meer het asfalt vernieuwd. “Ook worden de putranden, verkeerslichtinstallaties en belijning op het wegdek vervangen”, meldt de gemeente.

Drukte in de spits
Maandagochtend zorgden de werkzaamheden op de Keppelseweg direct voor een drukke ochtendspits. Het doorgaande verkeer vanuit de richting Laag-Keppel naar Doetinchem zocht namelijk een andere route. Met name op de Liemersweg, de Energieweg en de Europaweg stond het verkeer enige tijd stil.

Lees ook

Thomas0

Gelderse kraker leeft bij De Graafschap: ‘Je voelt dat het een bijzondere wedstrijd is’

De Graafschap speelt zondag de Gelderse kraker tegen Vitesse in het GelreDome. Met een overwinning komen de Doetinchemmers op gelijke hoogte met de Arnhemmers en sluiten ze weer aan bij de subtop. Na de belangrijke zege op bezoek bij FC Volendam hoopt trainer Thomas Duivenvoorden dat zijn ploeg die lijn kan doortrekken.

Gemeentehuis Bronckhorst10

Raad Bronckhorst wil oplossing voor onafgemaakte wijk De Punderink in Steenderen

De Bronckhorster gemeenteraad wil dat er een oplossing komt voor de problemen in de Steenderense wijk De Punderink. Door het faillissement van projectontwikkelaar BNO Vastgoed is de openbare ruimte niet afgemaakt. Bewoners zitten onder meer zonder weg, ontbrekende straatverlichting en problemen met de waterafvoer. CDA, VVD en Lokaal Bronckhorst stelden hierover vragen aan wethouder Robert van Velsen.

Gerrits Weerpraot12340

Weerboer Gerrit voorspelt vanuit zijn eigen stal een droog weekend voor de Achterhoek

Gerrit Vossers bespreekt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersverwachting voor het weekend in de Achterhoek en Liemers. De weerboer voorspelt vanuit zijn eigen koeienstal een droog, maar een deels bewolkt weekend.

WhatsApp Image 2026-11-06 at 13.02.33

Fatbikes mogelijk doelwit bij inbraakpoging in fietsenwinkel, eigenaar doet aangifte

Bij fietsenwinkel La Souris in Doetinchem is in de nacht van donderdag op vrijdag vermoedelijk een explosief afgegaan. Daardoor ontstond schade aan het winkelpand. Vermoedelijk waren fatbikes in de winkel het doelwit.

Gemeentehuis

Na kinderburgemeester krijgt Montferland mogelijk een kinderraad

Volgens goed gebruik in Montferland dient de kinderburgemeester elk jaar een motie in. Eerdere kinderburgemeesters zorgden bijvoorbeeld al voor gratis schoolfruit en een heksenwandelroute. Kinderburgemeester Laut van den Bosch gaat vol voor de democratie, in zijn motie roept hij op om te onderzoeken of er een kinderraad in Montferland kan komen. Dit werd door een grote meerderheid van de raad omarmt.

Beertje0

Bijna tweehonderd potentiële pleegouders melden zich na berenactie Montferland

Een actie van de gemeente Montferland waar gigantische knuffelberen op plekken in de gemeente staan is volgens wethouder Ingrid Wolsing een groot succes. Door middel van de beren en een informatiezuil hoopt de gemeente potentiële pleegouders te enthousiasmeren, en dat is gelukt. In de eerste week hebben 188 inwoners zich gemeld voor aanvullende informatie.