gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Drukte in Doetinchem, gemeente pakt wegen bij het centrum aan

a759eeba5d09e791bfdcf14430e24695.jpg

Het verkeer in Doetinchem moet anderhalve week lang rekening houden met afsluitingen. In opdracht van de gemeente wordt onder meer het asfalt op verschillende straten rond het centrum aangepakt, maandagochtend is het werk gestart op de Keppelseweg.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
De eerste fase is maandagochtend vroeg gestart, tot woensdag wordt de Keppelseweg aangepakt tussen de IJsselstraat en de kruising met de Ruimzichtlaan. Ook op de Ruimzichtlaan wordt gewerkt, tot de Stoomtram. Vanaf woensdagochtend start de tweede fase, tot en met vrijdagochtend. Dan worden de Keppelseweg en de Europaweg aangepakt, van de Tramstraat tot de Gaswal. In het weekend zijn de wegen weer open voor al het verkeer, waarna volgende week van maandag- tot en met woensdagochtend een deel van de Hofstraat bij Schouwburg Amphion onder handen wordt genomen.

Om de overlast te beperken, wordt er dag en nacht aan de wegen gewerkt, meldt de gemeente. Ook worden waar nodig verkeersregelaars ingezet. Tijdens de eerste twee fases wordt er een tijdelijke doorgang voor het verkeer gemaakt tussen de Tramstraat en de Torenallee. Tijdens de afsluitingen wordt onder meer het asfalt vernieuwd. “Ook worden de putranden, verkeerslichtinstallaties en belijning op het wegdek vervangen”, meldt de gemeente.

Drukte in de spits
Maandagochtend zorgden de werkzaamheden op de Keppelseweg direct voor een drukke ochtendspits. Het doorgaande verkeer vanuit de richting Laag-Keppel naar Doetinchem zocht namelijk een andere route. Met name op de Liemersweg, de Energieweg en de Europaweg stond het verkeer enige tijd stil.

Lees ook

Gemeentehuis Bronckhorst10.jpg

Verkenners adviseren coalitie GBB, VVD, D66 en PRO in Bronckhorst

De verkenners Cees Oosterwijk en Dick Ebbers adviseren om in de gemeente Bronckhorst als eerste een coalitie te onderzoeken tussen GBB, VVD, D66 en PRO. Dat maakten zij duidelijk tijdens de raadsvergadering, waarin zij hun bevindingen presenteerden.

WhatsApp Image 2026-04-23 at 22.59.28.jpeg

Burgemeester Werger na vernielingen Isala college Silvolde: ‘Uitermate triest’

Burgemeester Laura Werger van de gemeente Oude IJsselstreek heeft zich donderdagavond tijdens de raadsvergadering uitgesproken over de gebeurtenissen op het Isala college in Silvolde afgelopen dinsdag. De school werd in de avond voor de laatste schooldag vernield en beklad door een grote groep mogelijke leerlingen.

JMO-20260423-ContractJoranHardeman-SF0001.JPG

Hardeman langer bij De Graafschap, verdediger tekent tot 2029

Verdediger Joran Hardeman heeft zijn contract bij De Graafschap met drie jaar verlengt. De 24-jarige Superboer, die na lang blessureleed sinds kort weer op het veld staat, tekent tot de zomer van 2029 bij.

WhatsApp Image 2026-04-23 at 19.34.45.jpeg

Eerste plannen De Kruisberg Doetinchem op tafel: wonen, natuur en erfgoed centraal

De herontwikkeling van de voormalige gevangenis De Kruisberg in Doetinchem krijgt steeds meer vorm. Tijdens een informatieavond voor omwonenden kwamen zo’n negentig geïnteresseerden kijken naar de eerste visie van projectontwikkelaar Ter Steege. Volgens gebiedsontwikkelaar Ronald van Ommen was de bijeenkomst een eerste stap in een proces dat nog verder vorm moet krijgen.

TedKok10.jpg

Didammer Ted Kok toch door als wethouder

Hij had aangekondigd iets anders te gaan doen na 32 jaar wethouderschap. Maar van zijn aangekondigde pensioen komt niets terecht. Ted Kok laat Aalten achter zich en wordt wethouder in Westervoort voor Wij Westervoort. Deze partij gaat de komende jaren een coalitie vormen met GroenLinks-PvdA.

e248070d-9753-4a79-ab12-91415a01a44b.jpg

Grote brand bij meubelfabriek in Borculo

Bij een meubelfabriek in Borculo is donderdagmiddag een grote brand ontstaan. De brandweer is met meerdere eenheden ter plaatste.