gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Drukte in Doetinchem, gemeente pakt wegen bij het centrum aan

a759eeba5d09e791bfdcf14430e24695

Het verkeer in Doetinchem moet anderhalve week lang rekening houden met afsluitingen. In opdracht van de gemeente wordt onder meer het asfalt op verschillende straten rond het centrum aangepakt, maandagochtend is het werk gestart op de Keppelseweg.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
De eerste fase is maandagochtend vroeg gestart, tot woensdag wordt de Keppelseweg aangepakt tussen de IJsselstraat en de kruising met de Ruimzichtlaan. Ook op de Ruimzichtlaan wordt gewerkt, tot de Stoomtram. Vanaf woensdagochtend start de tweede fase, tot en met vrijdagochtend. Dan worden de Keppelseweg en de Europaweg aangepakt, van de Tramstraat tot de Gaswal. In het weekend zijn de wegen weer open voor al het verkeer, waarna volgende week van maandag- tot en met woensdagochtend een deel van de Hofstraat bij Schouwburg Amphion onder handen wordt genomen.

Om de overlast te beperken, wordt er dag en nacht aan de wegen gewerkt, meldt de gemeente. Ook worden waar nodig verkeersregelaars ingezet. Tijdens de eerste twee fases wordt er een tijdelijke doorgang voor het verkeer gemaakt tussen de Tramstraat en de Torenallee. Tijdens de afsluitingen wordt onder meer het asfalt vernieuwd. “Ook worden de putranden, verkeerslichtinstallaties en belijning op het wegdek vervangen”, meldt de gemeente.

Drukte in de spits
Maandagochtend zorgden de werkzaamheden op de Keppelseweg direct voor een drukke ochtendspits. Het doorgaande verkeer vanuit de richting Laag-Keppel naar Doetinchem zocht namelijk een andere route. Met name op de Liemersweg, de Energieweg en de Europaweg stond het verkeer enige tijd stil.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-07-07 at 21.26.02

Man maakt kampvuur in bos Beek, hardlopers bellen hulpdiensten

Hardlopers moesten dinsdagavond tegen 20.30 uur even twee keer kijken toen ze bezig waren met hun rondje door het bos bij Beek. Aan de rand van het droge bospad zat een man rustig bij zijn zelfgemaakte kampvuur. De hardlopers schakelden de hulpdiensten in, de man was zich van geen kwaad bewust.

Brand in auto op parkeerplaats in Doetinchem snel onder controle

Een personenauto op een parkeerplaats in Doetinchem heeft dinsdagmiddag brand gevat. De brandweer had de brand snel onder controle.

GRASHIRT0

De Graafschap brengt ode aan geuzennaam en Normaal met nieuwe tenues

In het officieuze clublied van De Graafschap uit 1998 zingen Normaal-frontman Bennie Jolink en de toenmalige selectie: 'De zebra's in het blauw en wit, dat bunt keals waor pit in zit'. Aankomend seizoen brengen de Doetinchemmers een ode aan deze geuzennaam en de Achterhoekse band. De nieuwe tenues met het eerbetoon zijn dinsdag op stadion De Vijverberg gepresenteerd.

elektrische step blur

Man op elektrische step gewond na aanrijding met auto in Beek

Een man is dinsdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding in Beek. Volgens ooggetuigen reed de step te hard.

Dutch Scorpions Kampioen

Doetinchemse Dutch Scorpions kroont zich na twee jaar zilver tot Nederlands kampioen

De Doetinchemse beachsoccerclub BS Dutch Scorpions heeft zich zondag gekroond tot Nederlands kampioen beachsoccer. Na twee seizoenen op rij genoegen te hebben moeten nemen met de tweede plaats, wist de ploeg dit jaar wél de titel te veroveren. In de finale in Scheveningen werd BS Leal Deportivo overtuigend met 5-1 verslagen.

weth bland

Wethouder? 27 paar ogen kijken vragend Ton Koenderink aan

ACHTERGROND / Van één naar vijf zetels, van oppositie naar meebesturen. Dus ook een wethouder nodig, maar hoe dan? Een kaartenbak op het bureau, een digitale databank met kandidaten of iemand uit het eigen netwerk? Hoe komt een relatief nieuwe, géén doorsnee partij als Samen voor Berkelland (SvB) aan Ton Koenderink als wethouder?