gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Drukte in Doetinchem, gemeente pakt wegen bij het centrum aan

a759eeba5d09e791bfdcf14430e24695

Het verkeer in Doetinchem moet anderhalve week lang rekening houden met afsluitingen. In opdracht van de gemeente wordt onder meer het asfalt op verschillende straten rond het centrum aangepakt, maandagochtend is het werk gestart op de Keppelseweg.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
De eerste fase is maandagochtend vroeg gestart, tot woensdag wordt de Keppelseweg aangepakt tussen de IJsselstraat en de kruising met de Ruimzichtlaan. Ook op de Ruimzichtlaan wordt gewerkt, tot de Stoomtram. Vanaf woensdagochtend start de tweede fase, tot en met vrijdagochtend. Dan worden de Keppelseweg en de Europaweg aangepakt, van de Tramstraat tot de Gaswal. In het weekend zijn de wegen weer open voor al het verkeer, waarna volgende week van maandag- tot en met woensdagochtend een deel van de Hofstraat bij Schouwburg Amphion onder handen wordt genomen.

Om de overlast te beperken, wordt er dag en nacht aan de wegen gewerkt, meldt de gemeente. Ook worden waar nodig verkeersregelaars ingezet. Tijdens de eerste twee fases wordt er een tijdelijke doorgang voor het verkeer gemaakt tussen de Tramstraat en de Torenallee. Tijdens de afsluitingen wordt onder meer het asfalt vernieuwd. “Ook worden de putranden, verkeerslichtinstallaties en belijning op het wegdek vervangen”, meldt de gemeente.

Drukte in de spits
Maandagochtend zorgden de werkzaamheden op de Keppelseweg direct voor een drukke ochtendspits. Het doorgaande verkeer vanuit de richting Laag-Keppel naar Doetinchem zocht namelijk een andere route. Met name op de Liemersweg, de Energieweg en de Europaweg stond het verkeer enige tijd stil.

Lees ook

Graafschap stadion

De Graafschap zonder uitsupporters aan seizoenstart tegen Helmond Sport

De Graafschap speelt op 9 augustus de eerste wedstrijd van het seizoen, maar moet dat doen zonder uitsupporters. De Doetinchemse club is akkoord gegaan met een aantal schikkingsvoorstellen van de aanklager betaald voetbal, naar aanleiding van vuurwerk tijdens de uit- en thuiswedstrijd in de play-offs tegen Almere City FC.

blur beek

Wielrenner zwaargewond na botsing met auto op Arnhemseweg in Beek

Bij een ongeval op de Arnhemseweg in Beek is maandagmiddag een wielrenner zwaargewond geraakt na aanrijding met een auto. De wielrenner is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

weth bland

De Regisseur, Man met een Missie en Ei van Columbus in Berkelland

Het nieuwe college van Berkelland gaat onder het mom van ‘verbinding’ met een schone lei beginnen aan een nieuwe bestuursperiode, met een ‘nieuw’ bestuursmodel. Zes zaken die zijn opgevallen tijdens de presentatie van het nieuwe raadsprogramma.

LaatsepaaltjeZC0

Laatste paaltje Zwarte Cross de grond in, opbouw officieel begonnen

Met nog zo’n vier weken te gaan tot het feest van de Zwarte Cross weer los barst, zijn de eerste zichtbare voorbereidingen een feit. De nieuwe burgemeester van de gemeente Oost-Gelre, waar het festival gehouden wordt, had de eer om het aller laatste markeerpaaltje de grond in te slaan.

WhatsApp Image 2026-06-22 at 07.21.43

Automobilist zwaargewond na botsing tegen boom in Zelhem

Bij een eenzijdig ongeval op de Halseweg in Zelhem is maandagochtend een automobilist zwaargewond geraakt. De bestuurder kwam door een nog onbekende oorzaak in de berm terecht en botste tegen een boom.

WhatsApp Image 2026-06-21 at 13.52.36

De Graafschap trapt seizoen af met duidelijke ambities en aast op langer verblijf Niemeijer

De Graafschap is zondagmiddag op de velden van ZZC ’20 in Zelhem begonnen aan de voorbereiding op een nieuw seizoen in de Keuken Kampioen Divisie. Onder leiding van de nieuwe hoofdtrainer Thomas Duivenvoorden werd de toon met een pittige en energieke training, gelijk gezet.