gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Drukte in Doetinchem, gemeente pakt wegen bij het centrum aan

a759eeba5d09e791bfdcf14430e24695

Het verkeer in Doetinchem moet anderhalve week lang rekening houden met afsluitingen. In opdracht van de gemeente wordt onder meer het asfalt op verschillende straten rond het centrum aangepakt, maandagochtend is het werk gestart op de Keppelseweg.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
De eerste fase is maandagochtend vroeg gestart, tot woensdag wordt de Keppelseweg aangepakt tussen de IJsselstraat en de kruising met de Ruimzichtlaan. Ook op de Ruimzichtlaan wordt gewerkt, tot de Stoomtram. Vanaf woensdagochtend start de tweede fase, tot en met vrijdagochtend. Dan worden de Keppelseweg en de Europaweg aangepakt, van de Tramstraat tot de Gaswal. In het weekend zijn de wegen weer open voor al het verkeer, waarna volgende week van maandag- tot en met woensdagochtend een deel van de Hofstraat bij Schouwburg Amphion onder handen wordt genomen.

Om de overlast te beperken, wordt er dag en nacht aan de wegen gewerkt, meldt de gemeente. Ook worden waar nodig verkeersregelaars ingezet. Tijdens de eerste twee fases wordt er een tijdelijke doorgang voor het verkeer gemaakt tussen de Tramstraat en de Torenallee. Tijdens de afsluitingen wordt onder meer het asfalt vernieuwd. “Ook worden de putranden, verkeerslichtinstallaties en belijning op het wegdek vervangen”, meldt de gemeente.

Drukte in de spits
Maandagochtend zorgden de werkzaamheden op de Keppelseweg direct voor een drukke ochtendspits. Het doorgaande verkeer vanuit de richting Laag-Keppel naar Doetinchem zocht namelijk een andere route. Met name op de Liemersweg, de Energieweg en de Europaweg stond het verkeer enige tijd stil.

Lees ook

DSC05405

De Graafschap haalt Jorn Triep naar Doetinchem

De Graafschap heeft een extra aanvallende middenvelder binnen. De 21-jarige Jorn Triep tekent tot 2028 in Doetinchem. Triep komt over van Sparta Rotterdam.

IMG_0213

‘Bel’ moet onduidelijke raadsleden Berkelland wakker schudden

Is een raadsvergadering in Berkelland voor álle inwoners van de gemeente goed te volgen? Is het taalgebruik niet te ambtelijk? De raadsleden van Berkelland gaan dinsdagavond 8 september een spel spelen om dat te testen.

Herenboerderij0

Eerste Herenboerderij van de Achterhoek wil groeien

Meer dan honderd huishoudens delen in Gaanderen samen één boerderij. Op ’t Maatje verbouwen zij hun eigen groenten en fruit en zorgen ze samen voor hun voedsel. Het is de eerste Herenboerderij van de Achterhoek. Volgens voorzitter Karin Aalders was de start best spannend.

Schermafbeelding 2026-08-31 142012

Auto gelanceerd door omgevallen boom en botst op vrachtwagen in Geesteren

Bij een ongeval met een auto en een vrachtwagen op de Nettelhorsterweg in Geesteren is maandagmiddag een automobilist gewond geraakt. De auto reed over een omgevallen boom, werd gelanceerd en botste vervolgens hard tegen een tegemoetkomende vrachtwagen.

Lochem Gemeentehuis 2026

Lochem vraagt inwoners naar profiel voor ideale burgemeester

Lochem roept haar inwoners op om hun wensen voor een nieuwe burgemeester kenbaar te maken. Via een enquête kunnen inwoners aangeven welke eigenschappen en kwaliteiten zij belangrijk vinden voor de opvolger van Sebastiaan van 't Erve. De gemeenteraad gebruikt de uitkomsten bij het opstellen van de profielschets.

241d36ef-9f89-35f2-9c31-c3f3d0ab171c

1 miljard euro nodig om de Achterhoek klaar te maken voor droogte

Eén miljard euro in dertig jaar. Zoveel geld denkt de regio nodig te hebben om de Achterhoek beter bestand te maken tegen droogte. Maar juist daar wringt het. Voor bijvoorbeeld stikstof en schoon water zijn er duidelijke doelen, regels en geld. Voor droogte niet.