gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Drugsvondst op Dancetour in Doetinchem

8e15c8ca4f779f357e85a317396c6519
Redactie REGIO8 |
"Het gaat daarbij om zowel softdrugs als harddrugs, waaronder cocaïne", zo laat de gemeente Doetinchem weten. In totaal werden drieduizend bezoekers aan een controle door speurhonden onderworpen. "De drugs van 29 personen zijn in beslag genomen", aldus Doetinchem. "De overige 49 bezoekers hadden vooraf waarschijnlijk gebruikt en waren daarom door de speurhonden geselecteerd. Twee bezoekers die meer dan de normhoeveelheid voor eigen gebruik bij zich hadden, zitten hiervoor nog op het bureau. Eén van beide was minderjarig."

Politie en de gemeente Doetinchem overwegen door het hoge aantal bezoekers dat betrapt is voor drugsbezit om vaker grootschalige controles in te zetten rond evenementen. "Het kan toch niet zo zijn dat je het idee hebt geen leuk feestje meer te kunnen vieren, zonder dat daar drugs aan te pas komen?", aldus een geschrokken burgemeester Mark Boumans. Acht jaar geleden werd er voor het laatst een intensieve controle gehouden op drugsbezit.

Foto: REGIO8

Lees ook

Joris0

De zondag van het EK Veldrijden in Zeddam: Achterhoekers in actie

Op de slot dag van het EK Veldrijden in Zeddam was het tijd voor Achterhoekers in actie. Puck Langenberg uit Ruurlo werd bij de U23 vrouwen zesde. Joris Nieuwenhuis greep net naast het podium en werd vierde.

b90ed1af-c9f3-40c9-9b85-2724750c4422

Gelderse kraker tussen Vitesse en De Graafschap definitief afgelast na blokkade spelersbus

De Gelderse kraker tussen Vitesse en De Graafschap, die zondagmiddag om 12.15 uur zou worden afgetrapt, gaat definitief niet door. De spelersbus van de Superboeren kon het parkeerterrein bij stadion De Vijverberg niet verlaten, omdat supporters de poorten op slot hadden gedaan.

Graafschap stadion

Weer geen uitsupporters in Arnhem voor De Graafschap: 'Zeer teleurgesteld'

De Graafschap heeft zaterdagavond te horen gekregen van de lokale driehoek in Arnhem dat er zondag geen uitsupporters welkom zijn in het GelreDome. Volgens de Arnhemse partijen wil een deel van de supporters van de Doetinchemmers zich niet houden aan de gemaakte veiligheidsafspraken. De Graafschap laat weten dit beeld niet te herkennen en hekelt de manier van communiceren.

VeldrijdenFans20

De zaterdag van het EK Veldrijden in Zeddam: Belgisch plezier en reclame voor Montferland

Wielerliefhebbers vanuit heel Europa zijn dit weekend in de Achterhoek neergestreken. In Zeddam wordt het EK Veldrijden verreden. Op zaterdag was het tijd voor de Junioren vrouwen, U23 mannen en de Elite vrouwen.

VijverbergStock20

De Graafschap twee uitwedstrijden zonder supporters na vuurwerkincident

De Graafschap moet de uitwedstrijden tegen Roda JC Kerkrade en Jong PSV zonder supporters spelen. De Doetinchemse club heeft daarnaast een boete van 5.000 euro gekregen van de KNVB.

3c17ce2e-09fe-444f-ab97-1c41b306c2ea

Is Vitesse tegen De Graafschap een derby? Dit vinden supporters van beide clubs

Arnhem en Doetinchem liggen nog geen veertig kilometer uit elkaar, maar de voetbalwerelden van Vitesse en De Graafschap lijken soms mijlenver van elkaar verwijderd. Toch staat er zondag weer een ontmoeting tussen beide Gelderse clubs op het programma. Maar voelt dat voor de supporters ook als een derby?