Ulft, Netherlands

Driejarig kindje huilt alleen in huis, politie moet raam openbreken

Foto: REGIO8 (archief)
Een driejarig kindje is in de nacht van woensdag op donderdag door de politie uit een huis gehaald. Nadat er gehuil uit de woning kwam, werden de hulpdiensten ingeseind.
Redactie REGIO8 | 16 mei 2024 11:11 | Aangepast op 16 mei 2024 11:11
Het politieteam Aalten en Dinxperlo doet melding van het incident op hun Instagram-account. “Buurtbewoners hadden dit opgemerkt omdat het kindje erg aan het huilen was”, staat in het bericht. “Ter plaatse zijn wij door middel van het openbreken van een raam binnengekomen.” Het kindje werd daarna in goede gezondheid aangetroffen.

Agenten hebben vervolgens een traumabeertje gegeven voor de schrik. Het kind is daarna naar zijn opa en oma gebracht. “Aan ons de taak om dit goed vast te leggen en door te zetten naar de juiste instanties, zoals Veilig-Thuis”, meldt de politie.

Lees meer over:

Aalten|politie|

Lees ook

Drie gewonden bij aanrijding in Vorden

Bij een frontale aanrijding op de Rondweg in Vorden zijn zondagmiddag meerdere personen gewond geraa...

Man (34) uit Montferland aangehouden in onderzoek naar crimineel netwerk

Een 34-jarige man uit de gemeente Montferland is begin oktober aangehouden in een onderzoek naar een...

Jerrycans met mogelijk drugsafval gevonden in Zeddam

Medewerkers van de gemeente Montferland hebben donderdagochtend aan de Bovendorpsstraat in Zeddam je...

Politie betrapt leerling onder invloed bij rijschoolcontrole

De politie Achterhoek-West heeft op woensdag 10 september een controle gehouden op verschillende rij...

Minderjarig meisje gewond na straatroof tijdens kermis in Doetinchem

Een minderjarig meisje is zaterdagavond bij het gemeentehuis gewond geraakt bij een straatroof op de...

Vrouw (33) gewond bij ongeval op N18, reed onder invloed

Een 33-jarige vrouw uit Neede is zaterdagavond gewond geraakt bij een eenzijdig verkeersongeval op d...