Ulft, Netherlands

Drie auto's geraakt bij kettingbotsing Miste

Op de Misterweg tussen Aalten en Winterswijk zijn maandagavond een drietal auto’s beschadigd geraakt bij een kettingbotsing. Niemand raakte gewond.
Regio8 | 26 februari 2019 09:18 | Aangepast op 26 februari 2019 09:18
Het ongeval gebeurde rond 17.45 uur op de Misterweg. Een bestuurder komende vanaf Aalten reed in de richting van Winterswijk en wilde afslaan bij een bedrijf. Twee achterliggers zagen dit te laat. De bestuurders probeerden nog te remmen, maar knalden tegen de voorganger aan.

In totaal raakten drie voertuigen beschadigd. Een ambulance kwam ter plaatse, maar niemand hoefde mee naar het ziekenhuis. Het verkeer vanuit Aalten had enige tijd last van het ongeval.

Foto: 112Achterhoek-Nieuws.nl

Lees ook

Plannen voor opvang van 125 arbeidsmigranten in Olde Beth Wehl

De pandeigenaar van evenementenlocatie Olde Beth, ontwikkelt samen met twee andere initiatiefnemers ...

Rijinstructeur uit Didam (61) krijgt één dag cel en taakstraf voor aanranding leerling

Een 61-jarige rijinstructeur uit Didam is donderdag 8 mei door de rechtbank in Zutphen veroordeeld t...

De Graafschap wil weer eens buitenshuis winnen: Helmond laatste test voor play-offs

De laatste drie uitwedstrijden wist De Graafschap niet te winnen. Sterker nog, op bezoek bij Cambuur...

Bocholts laatste ooggetuigen beschrijven het einde van de oorlog in een volledig gebombardeerde stad

"Die voortdurende luchtalarmen waren voor ons kinderen gewoonweg vreselijk!" Indringend beschreef Ma...

Orion Stars kan op matchpoint komen voor kampioenschap

De volleyballers van Orion Stars kunnen donderdagavond in een kampioenschapswedstrijd op matchpoint ...

Burgemeesters willen rond landsgrens met de generatie zonder oorlog gemeenschappelijke nieuwe geschiedenis schrijven

Maandag vierde Nederland massaal Bevrijdingsdag. Vandaag, 8 mei, zijn er aan Duitse zijde in de gren...