Ulft, Netherlands

Drie auto's geraakt bij kettingbotsing Miste

Op de Misterweg tussen Aalten en Winterswijk zijn maandagavond een drietal auto’s beschadigd geraakt bij een kettingbotsing. Niemand raakte gewond.
Regio8 | 26 februari 2019 09:18 | Aangepast op 26 februari 2019 09:18
Het ongeval gebeurde rond 17.45 uur op de Misterweg. Een bestuurder komende vanaf Aalten reed in de richting van Winterswijk en wilde afslaan bij een bedrijf. Twee achterliggers zagen dit te laat. De bestuurders probeerden nog te remmen, maar knalden tegen de voorganger aan.

In totaal raakten drie voertuigen beschadigd. Een ambulance kwam ter plaatse, maar niemand hoefde mee naar het ziekenhuis. Het verkeer vanuit Aalten had enige tijd last van het ongeval.

Foto: 112Achterhoek-Nieuws.nl

Lees ook

Eerste Montferland Halve Marathon valt in de smaak: ‘Voelde ouderwets’

Onder fijne loopomstandigheden viel de nieuwe Montferland Halve Marathon zondag in de smaak bij deel...

Burgerinitiatief over azc Montferland op de agenda: ‘We willen meebeslissen’

Een groep inwoners uit de gemeente Montferland wil via een burgerinitiatief zorgen dat alle inwoners...

Pand in Velswijk gesloten na vondst van drugslab

Een woning aan de Davisweg in Velswijk is op last van de burgemeester van Bronckhorst, Patrick van D...

Slijpwerkzaamheden zorgen voor hooibrand op boerderij Ruurlo

Slijpwerkzaamheden hebben maandagmiddag een hooibrand veroorzaakt op een boerderij aan de Modijk in ...

DRU levert ondernemingsplan in: zo hoopt de stichting faillissement af te wenden

Stichting DRU Industriepark heeft het gevraagde ondernemingsplan ingediend bij de gemeente Oude IJss...

Fotograaf zakt weg in de modder Winterswijk, brandweer redt hem

Een middagje foto’s maken liep voor een fotograaf in Winterswijk anders af dan verwacht. Toen hij kl...