gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Door fietsers gevreesde chicane in Doetinchem is aangepast

557815511a755d999cb02da5522d69e1

De door fietsers gevreesde chicane aan de C. Missetstraat in Doetinchem is in opdracht van de gemeente aangepast. Vanwege de bouw van een woonwijk werd het oorspronkelijke fietspad tijdelijk verplaatst, waarna er opeens een paal midden op het pad stond.

Hidde Vinkenvleugel |
Passanten keken begin november verbaasd naar de opvallende verkeersituatie. Onder meer de Fietsersbond en de eigenaar van het nabijgelegen wielercafé uitten hun zorgen over de gevaarlijke bocht op het fietspad. Om de veiligheid te garanderen voor fietsers heeft de gemeente de bocht om de paal heen nu een stuk breder gemaakt. Daarnaast zijn er reflecterende borden geplaatst en om de stoeprand duidelijker te maken zijn er witte lijnen aangebracht aan de wegkant van het fietspad.

Helemaal tevreden is de omgeving nog niet. “Ik ben vooral erg blij dat het snel en goed is aangepast, maar het blijft oppassen”, aldus Gerrit Geuvers, eigenaar van het Wielercafé aan de Spinbaan. “Bij het oversteken moet je midden op het fietspad stilstaan en blijft er hinder. Er is gewoon vanaf het begin niet goed nagedacht.”

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-08-25 at 15.35.00

Brandweer blust brand in weiland met koeien in Varsseveld

Op een weiland in Varsseveld waar onder andere koeien in stonden, is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Voorbijgangers probeerden de brand nog te blussen, maar schakelde toch de brandweer in.

Rechtbank Arnhem  goede

Slachtoffer wist van niets terwijl collega’s live meekeken met seks

Een van hen had seks in de machinekamer, de ander startte een livestream en keek met collega's vanuit een technische ruimte mee. Twee matrozen uit de Achterhoek zouden aan boord van een marineschip in Den Helder seksueel beeldmateriaal hebben gemaakt en verspreid. Het slachtoffer kampt met paniekaanvallen.

BrandweerReanimatie

Brandweer Lochem doet mee met reanimatiepilot: 'Wij kunnen snel hulp bieden'

Brandweer Lochem wordt sinds begin deze maand ook gealarmeerd voor reanimaties in het eigen verzorgingsgebied. De brandweerpost doet mee aan een vrijwillige pilot binnen de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland. Postcommandant Eddy Hiddink is blij dat zijn korps op deze manier extra hulp kan verlenen.

giertank

Giertank gevuld met mest gekanteld in Zeddam

Een giertank die achter een trekker gekoppeld zat, is dinsdagochtend op de Terborgseweg in Zeddam op zijn zijkant terechtgekomen. De giertank was gevuld met mest, die na het ongeval licht uit de tank lekte.

Politie handboeien 4

Agenten vragen tweetal om ID, dan gaat het verschrikkelijk mis

Omstanders en een stroomstootwapen moesten er aan te pas komen om agenten te ontzetten: het liep in april vorig jaar in Lochem helemaal uit de hand toen om een identiteitsbewijs werd gevraagd. De rechtbank boog zich vrijdag over de zaak tegen twee mannen, die geprobeerd zouden hebben twee politiemensen te wurgen.

Coffeeshop0

Coffeeshop Magic verhoogt beloning gouden tip explosies naar 25.000 euro

Coffeeshop Magic in Doetinchem heeft de beloning voor de tip die leidt tot de aanhouding van de verdachte achter de explosies bij het pand verhoogd naar 25.000 euro. De cannabiszaak hoopt daarmee nieuwe informatie los te krijgen over de dader of daders van de aanslagen, die eind vorig jaar grote schade veroorzaakten aan de coffeeshop aan de Veemarkt.