gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Door fietsers gevreesde chicane in Doetinchem is aangepast

557815511a755d999cb02da5522d69e1

De door fietsers gevreesde chicane aan de C. Missetstraat in Doetinchem is in opdracht van de gemeente aangepast. Vanwege de bouw van een woonwijk werd het oorspronkelijke fietspad tijdelijk verplaatst, waarna er opeens een paal midden op het pad stond.

Hidde Vinkenvleugel |
Passanten keken begin november verbaasd naar de opvallende verkeersituatie. Onder meer de Fietsersbond en de eigenaar van het nabijgelegen wielercafé uitten hun zorgen over de gevaarlijke bocht op het fietspad. Om de veiligheid te garanderen voor fietsers heeft de gemeente de bocht om de paal heen nu een stuk breder gemaakt. Daarnaast zijn er reflecterende borden geplaatst en om de stoeprand duidelijker te maken zijn er witte lijnen aangebracht aan de wegkant van het fietspad.

Helemaal tevreden is de omgeving nog niet. “Ik ben vooral erg blij dat het snel en goed is aangepast, maar het blijft oppassen”, aldus Gerrit Geuvers, eigenaar van het Wielercafé aan de Spinbaan. “Bij het oversteken moet je midden op het fietspad stilstaan en blijft er hinder. Er is gewoon vanaf het begin niet goed nagedacht.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Bergkaplmotoren

Motoren vliegen over Bargkapel in Megatent: ‘Ons hoogtepunt’

Vliegende motoren over het podium in de Megatent bij dikke rock, dat is een gegeven. Maar diezelfde motoren die over een grote blaaskapel vliegen terwijl de tirolerdeuntjes door de tent schallen? De Barchemse Bargkapel had de primeur. “Ik voelde de modder in mijn nek tijdens het blazen.”

WhatsApp Image 2026-07-18 at 13.50.01

LIVEBLOG | Zwarte Cross zaterdag

De derde dag van de Zwarte Cross is begonnen. REGIO8 doet alle dagen verslag van het evenement in de Achterhoek. Volg deze liveblog voor actuele informatie en video's van het festivalterrein.

stunt0

Megakatapultsprong Zwarte Cross geschrapt na tweede vlucht

De megakatapultsprong over de Megatent op de Zwarte Cross is voor de laatste twee festivaldagen geschrapt. De tweede stuntman, die vrijdagavond de sprong waagde raakte ook gewond. Laurent Arrabito brak bij de landing op het valkussen zijn enkel.

WhatsApp Image 2026-07-17 at 16.52.51 (1)

De Graafschap verliest oefenpot met 3-6 van Telstar

De Graafschap heeft het oefenduel tegen eredivisionist Telstar vrijdagmiddag verloren. Op sportpark De Greune in Haaksbergen werd het na 105 minuten voetbal 3-6.

bromfietsklasse01

LIVEBLOG | Zwarte Cross vrijdag

De tweede dag van de Zwarte Cross is begonnen. REGIO8 doet alle dagen verslag van het evenement in de Achterhoek. Volg deze liveblog voor actuele informatie en video's van het festivalterrein.

GWWP0

Weerboer Gerrit voorspelt ideaal festivalweer vanaf de Zwarte Cross

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Vanaf de Zwarte Cross in Lichtenvoorde voorspelt de weerboer ideaal festivalweer.