Ulft, Netherlands

Dogan heeft De Graafschap verlaten en zoekt naar nieuwe club

De Graafschap heeft afscheid genomen van Huseyin Dogan. De dertigjarige aanvaller zat op amateurbasis bij de selectie van de Doetinchemmers, maar heeft anderhalve week geleden de deur van De Vijverberg achter zich dichtgetrokken.
Jasper Hazelaar | 9 februari 2024 16:20 | Aangepast op 9 februari 2024 16:20
“Hij is op zoek naar een nieuwe club, maar ik weet niet of dat inmiddels is gelukt”, zegt technisch directeur Peter Bijvelds. Dogan kwam afgelopen september evenals Giovanni Büttner op amateurbasis binnen bij De Graafschap. De aanvaller kwam tot tien competitieduels, vooral als invaller, en scoorde één keer. “Hij heeft het behoorlijk ingevuld, maar we gaan niet met hem door”, vertelt Bijvelds. “Zijn kans op speelminuten was ook kleiner geworden door de komst van Ralf Seuntjens.”

Over Dogan gaat het vrijdag weinig. Op social media wordt vooral gespeculeerd over een mogelijke transfer van Basar Önal naar de Turkse topclub Besiktas. Hoewel het elk uur kan veranderen, geeft technisch directeur Peter Bijvelds aan dat er om 16.00 uur nog geen concreet bod was binnengekomen. De Turkse transfermarkt loopt tot middernacht.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

Voetbal|De Graafschap|

Lees ook

Blamage De Graafschap in beker: amateurs GVVV met 4-2 te sterk

Het bekeravontuur van De Graafschap is dinsdagavond al in de eerste ronde gestrand in Veenendaal. Op...

De Graafschap buigt achterstand om in spectaculaire wedstrijd

De Graafschap heeft vrijdagavond op de eigen Vijverberg veerkracht getoond. De Doetinchemmers wisten...

De Jong vervangt geschorste El Kadiri bij De Graafschap: ‘Fedde is een logische keuze’

Middenvelder Fedde de Jong begint zaterdagmiddag tegen TOP Oss in de basis bij De Graafschap in plaa...

Organisatie blikt terug op Terborg Toernooi: ‘Die verdediging was de beste ooit'

Na meer dan veertig jaar is er een einde gekomen aan het Terborg Toernooi. Het jeugdvoetbaltoernooi ...

De Graafschap wacht serieuze graadmeter in Leeuwarden: 'Verwacht dat Cambuur gaat stormen'

De Graafschap treft morgen in het sfeervolle Kooi Stadion in Leeuwarden met de huidige nummer twee v...

Vertrouwen groeit bij De Graafschap: 'Nu benut je ook de kansen'

De Graafschap heeft de weg naar boven gevonden. Na een matig begin van de competitie lijkt de ploeg ...