gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Doetinchemmer krijgt celstraf voor onder ander bedreiging

6c3eef5df78ac6b77a487a0cbb80aa68

Een 41-jarige man uit Doetinchem heeft een gevangenisstraf van zes maanden gekregen voor onder andere bedreiging van zijn ex-vriendin. De man werd door de rechtbank in Zutphen ook veroordeelt voor drugsbezit, heling, inbraak en diefstal.

Redactie REGIO8 |
De man gooide op 2 en 3 oktober 2021 meerdere ruiten in bij de woning van zijn ex-partner. De Doetinchemmer werd in de nacht van 3 oktober ook op heterdaad betrapt toen hij een autoband van de nieuwe partner van de vrouw lek stak. "De rechtbank vindt het bewezen dat de man de ruiten van de woning van zijn ex-vriendin heeft vernield", aldus de rechtbank. De man bekende eerder dat hij sms'jes en spraakberichten naar zijn ex-partner stuurde om haar bang te maken, in combinatie met het ingooien van de ruiten wordt dit door de rechtbank gezien als een strafbare bedreiging.

De man is ook veroordeelt voor het bezit van MDMA, cocaïne en hasjiesj. Dit werd bij een huiszoeking op 3 oktober 2021 aangetroffen in de woning van de man. Ook is bewezen dat de man heeft ingebroken in een bestelbus in Zeddam in de nacht van 7 op 8 april 2021. De Doetinchemmer is ook schuldig bevonden aan het helen van specialistisch gereedschap en het stelen van enkele producten uit een supermarkt in Doetinchem.

Volgens de rechtbank is er kijkend naar de vergrijpen en het strafblad van de man geen andere straf passend dan een onvoorwaardelijke gevangenisstraf van zes maanden.

Foto: REGIO8

Lees ook

GorsselNetherlandse02BDP_GorrselMFAGorsselVoorplein-1330x831

MFA Gorssel kost 8,5 miljoen euro meer dan begroot: ‘Het moet anders’

De multifunctionele accommodatie (MFA) in Gorssel blijkt 8,5 miljoen euro meer te kosten dan de 17,9 miljoen euro die ervoor was begroot. Daarmee vindt het college dat de gemeenteraad zich weer moet buigen over de kwestie.

GRARKC0

De Graafschap blijft kwakkelen: 'Er staat absoluut druk op mijn schouders'

Na het uiterst teleurstellende resultaat van maandagavond tegen Jong Ajax blijven de Superboeren bungelen onderin de Keuken Kampioen Divisie. Een overwinning tegen RKC Waalwijk in eigen huis is broodnodig om het sentiment te keren. Trainer Thomas Duivenvoorden voelt de druk toenemen, maar blijft optimistisch.

IKC0

Nieuwe wethouder heeft vertrouwen in IKC ’s-Heerenberg: ‘We hebben duidelijke kaders’

De bouw van het Integraal Kindcentrum (IKC) in ’s-Heerenberg moet in februari 2030 klaar zijn. Dat is later dan eerder werd voorzien, maar volgens wethouder Polman moet de nieuwe planning juist voor meer zekerheid zorgen. “We weten wat onze kaders zijn, we hebben een budget. Daar moet het voor gebeuren”, zegt Polman.

OpenGrensland0

TALKSHOW | Tiende aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering draait het om generatie-z, oftewel de ‘pechgeneratie’. In gesprek met de jongeren kijken we hoe zij het leven in de grensstreek ervaren en wat het in hun ogen mooi maakt.

ongeval lichtenvoordeBlurr

Automobiliste belandt in sloot bij Sinderen

Een automobiliste is woensdag met haar auto in een sloot beland aan de Klein Saleminkdijk in het buitengebied van Sinderen. De vrouw kwam met de schrik vrij.

OrionStars0

Orion Stars begint Champions League met klinkende zege

De mannen van Orion Stars hebben woensdagavond de eerste ontmoeting met UGD Stip uit Noord-Macedonië gewonnen. In Doetinchem werd het 3-0 voor de Achterhoekers in de eerste voorronde van de CEV Champions League.