gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Doetinchem zet streep door discriminatie

b26c8801d81ea11c6ab942b586312644
Redactie REGIO8 |
"Wij willen de dialoog over dit thema stimuleren en nodigen u uit om de stift te pakken en ook uw streep te zetten", laat de gemeente weten. Het college zal dinsdagochtend 15 maart rond 9.00 uur op het bordes een ‘streep zetten door discriminatie’. "Dit is de kick-off van meerdere activiteiten die in Doetinchem door maatschappelijke organisaties de komende maanden georganiseerd worden rond het thema: Doetinchem zet een streep door discriminatie."

Zo organiseert Doetinchem op maandag 21 maart een zogenaamde ‘Discriminatie Dialoog’ op het gemeentehuis. "Vanaf 19.30 uur bent u van harte welkom om met de aanwezigen van gedachten te wisselen over dit thema." De Doetinchemse initiatieven zijn onderdeel van de landelijke antidiscriminatie campagne ‘Zet een streep door discriminatie’.

Lees ook

aadea34a-93e3-4a1d-9a4a-c5584318ceb7

Na veertig jaar sluit Zelhems restaurant: 'We zijn dankbaar voor alle herinneringen'

Restaurant De Chinese Muur in Zelhem sluit op 20 september haar deuren. Op sociale media regent het inmiddels berichten en herinneringen, tot vreugde van de familie Lam.

WhatsApp Image 2026-09-03 at 15.17.44 (1)

Máxima ziet in Doetinchem hoe biobased bouwen in de praktijk werkt

Koningin Máxima bracht donderdagmiddag een bezoek aan de Achterhoek. Ze kwam onder meer naar Doetinchem om te zien hoe daar wordt gewerkt met biobased bouwen. In nieuwbouwwijk WeideWald kreeg ze uitleg en een rondleiding over de manier waarop deze duurzame bouwmethode in de stad wordt toegepast.

WhatsApp Image 2026-09-03 at 15.07.14

Nieuwste versterkingen De Graafschap: ‘Niet veel aandacht besteed aan huidige resultaten’

De Graafschap weet met welke groep het de rest van het seizoen moet doen. Na een moeizame start met één punt uit vier wedstrijden lijkt een goede klassering voorlopig ver weg. Vrijdag wacht met Heracles Almelo bovendien de huidige koploper. De laatste twee versterkingen Nolan Martens en Paul Reverson richten zich bij hun nieuwe club vooral op de concurrentiestrijd.

RN20260902-9324

Nolan Martens keert terug bij De Graafschap

Rechtsback Nolan Martens keer terug bij De Graafschap. De 22-jarige Belg werd na de winterstop al gehuurd van Excelsior, maar keerde na de play-offs terug naar Rotterdam. Nu keert hij terug naar de Achterhoek en tekent voor drie jaar.

DieperSint20

Borculo krijgt sintstandbeeld voor Rob Dieperink, bedrag binnen zeven uur opgehaald

Borculo krijgt een bronzen standbeeld van Sint Nicolaas als blijvend eerbetoon aan Rob Dieperink. Het streefbedrag van de crowdfunding voor het beeld is woensdag binnen zeven uur behaald. De benodigde 11.500 euro werd daarmee sneller opgehaald dan de initiatiefnemers hadden verwacht.

WhatsApp Image 2026-09-02 at 14.06.47

Koenders in Gaanderen bestaat honderd jaar: ‘We kunnen hier niet zomaar afscheid van nemen’

Familiebedrijf en warenwinkel Koenders in Gaanderen viert donderdag het honderdjarig bestaan. Al drie generaties lang staat de familie Koenders aan het roer van de winkel. Dat de zaak na al die jaren nog altijd een begrip is in Gaanderen, maakt eigenaren Wilbert en Tiny Koenders trots.