gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Doetinchem zet streep door discriminatie

b26c8801d81ea11c6ab942b586312644
Redactie REGIO8 |
"Wij willen de dialoog over dit thema stimuleren en nodigen u uit om de stift te pakken en ook uw streep te zetten", laat de gemeente weten. Het college zal dinsdagochtend 15 maart rond 9.00 uur op het bordes een ‘streep zetten door discriminatie’. "Dit is de kick-off van meerdere activiteiten die in Doetinchem door maatschappelijke organisaties de komende maanden georganiseerd worden rond het thema: Doetinchem zet een streep door discriminatie."

Zo organiseert Doetinchem op maandag 21 maart een zogenaamde ‘Discriminatie Dialoog’ op het gemeentehuis. "Vanaf 19.30 uur bent u van harte welkom om met de aanwezigen van gedachten te wisselen over dit thema." De Doetinchemse initiatieven zijn onderdeel van de landelijke antidiscriminatie campagne ‘Zet een streep door discriminatie’.

Lees ook

BusjevoorViggo

Arriva schrapt busstalling in Terborg na kritiek van inwoners

Streekvervoerder Arriva heeft haar plannen voor een laadplein in Terborg aangepast. In eerste instantie was er sprake dat er ook een bussenstalling zou komen, maar dit gaat niet meer door. Ook gaat de vervoerder geen extra busritten inzetten tussen Terborg en Gaanderen.

GRAEMM0

De Graafschap onderaan, Duivenvoorden houdt vertrouwen: 'Dit is de club onwaardig'

Vier punten uit zeven wedstrijden en hekkensluiter van de Keuken Kampioen Divisie. Het is de harde realiteit voor De Graafschap. De competitiestart is voor de Superboeren ver onder de maat, maar trainer Thomas Duivenvoorden blijft vertrouwen houden in zijn ploeg. Zondag moet thuis tegen FC Den Bosch de broodnodige winst volgen.

MexMeerdinkNIETVANONS

Vader trots na Oranje-debuut Meerdink: ‘Het was een supermooi moment’

De uit Winterswijk afkomstige Mexx Meerdink heeft donderdagavond zijn debuut gemaakt voor het Nederlands elftal. De spits van AZ viel na een half uur spelen in tijdens het Nations League-duel tegen Duitsland en liet direct een goede indruk achter. Nederland speelde uiteindelijk met 1-1 gelijk.

ulft112

Moeder met baby naar ziekenhuis na botsing in Ulft

Bij een ongeval bij Ulft zijn vrijdagochtend twee auto’s zwaar beschadigd geraakt. Bij de botsing zijn geen gewonden gevallen, wel moet een moeder met haar baby ter controle naar het ziekenhuis.

BoumansStopt0

Met gemengde gevoelens stopt Boumans als burgemeester: ‘Ik heb hier mezelf kunnen zijn’

Na bijna tien jaar als burgemeester neemt Mark Boumans per 1 december afscheid van de gemeente Doetinchem. Dat maakte hij donderdagavond bekend tijdens de raadsvergadering. Het nieuws kwam hard aan bij de gemeenteraad. Boumans vertrekt met gemengde gevoelens: “Dit stadhuis, de stad, dat voelt als een warme en goed passende jas.”

Vrije grensovergang

Grenscontrolefuik Beek na twee jaar weggehaald: 'Lekker doorrijden'

Geen dagelijkse files meer, geen oponthoud meer voor vrachtwagenchauffeurs. Alle extra verkeersborden, pijlwagens en andere afzettingen bij de grensovergang Beek/Elten zijn weggehaald. De snelweg A12/A3 is vrijdagochtend, 25 september, in alle vroegte weer volledig vrijgegeven.